کنکور آی تی 90

mehrpooyaa

عضو جدید
سلام. جوابا اومده اما یه سوال:در دفترچه های مختلف گزینه ها فرق می کرد. از کجا بفهمیم که این کلیدی که سازمان سنجش گذاشته برای کدوم دفترچه است؟؟

فکر نکنم این پاسخنامه واسه همه یکی باشه!چون اگه این طور بوده باشه دلیلی واسه abcdeوجود نداره:mad:
یعنی اگه باشه حسابی خراب کردم!

mehrpooyaa

عضو جدید
یعنی چی واقعا !a bcde کشک بود؟
اگه این طور باشه با این درصدا بورکینافاسو هم قبول نمیشم!!!

Narciss

عضو جدید
یعنی چی واقعا !a bcde کشک بود؟
اگه این طور باشه با این درصدا بورکینافاسو هم قبول نمیشم!!!

نترس دوست من. آره یکی نیست. من خودم چند تا از دفترچه ها ی مختلفو دیدم، فرق داشت.
من اصلا جوابامو با این کلید چک نکردم!!

bitash

عضو جدید
نترس دوست من. آره یکی نیست. من خودم چند تا از دفترچه ها ی مختلفو دیدم، فرق داشت.
من اصلا جوابامو با این کلید چک نکردم!!

سلام
من فکر می کنم این کلیدا با اون دفترچه ای که ماهان گذاشته ، تقریبا می خونه. یه کنترل کنید
چون من از واسه خودم هیچی یادم نیست.ولی وقتی گزینه ها رو تو ماهان می زدم با کلید سنجش کنترل می کردم تقریبا می خوند.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من فکر می کنم این کلیدا با اون دفترچه ای که ماهان گذاشته ، تقریبا می خونه. یه کنترل کنید
چون من از واسه خودم هیچی یادم نیست.ولی وقتی گزینه ها رو تو ماهان می زدم با کلید سنجش کنترل می کردم تقریبا می خوند.

اره. سوال های ماهان با کلید ها میخونه و مثل اینکه یکیه.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هم هوش ،سوال 77 و مدیریت سوال 63و65و66 غلطه

سوال 65 که مطمئنا قدرت مبتنی بر شخصیت میشه و درسته.

سوال 63 که به احتمال خیلی زیاد اشتباهه. چون سطح سازمان نمیشه و برنامه ریزی استراتژیک رو مدیران عالی و برنامه ریزی عملیاتی رو سرپرستان میگیرند. پس سطح سازمان تاثیر داره دیگه

سوال 66 هم احتمال داره اشتباه باشه.

mehrpooyaa

عضو جدید
این پاسخ نامه c, d نبود
کسی غیر از اینا سوالای دیگه رو نداره!؟

bitash

عضو جدید
سوال 65 که مطمئنا قدرت مبتنی بر شخصیت میشه و درسته.

سوال 63 که به احتمال خیلی زیاد اشتباهه. چون سطح سازمان نمیشه و برنامه ریزی استراتژیک رو مدیران عالی و برنامه ریزی عملیاتی رو سرپرستان میگیرند. پس سطح سازمان تاثیر داره دیگه

سوال 66 هم احتمال داره اشتباه باشه.

من با توجه به کلید ماهان گفتم
63 رو منم موافقم که سطح سازمان خیلی پرته خودم گزینه "دامنه " رو زدم.
66 هم من " ارزیابی سریع "رو زدم

راجع به سوال 74 هوش تو کلید سازمان سنجش کسی نظر نداره؟ ( اگه به سوالای ماهان بخونه ؛گزینه 4 که ماهان هم تو کلیدش همون و زده منطقی تره

Narciss

عضو جدید
سلام

اگه اینطوری باشه که خراب کردم. رتبم رفت بالای 1000.
به نظرشما سوال 67 پایگاه نباید گزینه ی 4 بشه؟

Narciss

عضو جدید
به نظر من هم هوش ،سوال 77 و مدیریت سوال 63و65و66 غلطه

سوال 77 هوش به نظر من درسته.ما ترم قبل پروژه الگوریتم ژنتیک رو نوشتیم. اما هیچ قسمتی برای انتخاب بازماندگان نداریم
درمورد 63 هم با شما موافقم.
من65 رو نمیدونم چرا گزینه 4 زدم. اما واضعه که 2 درسته
من 66 رو گزینه 4 زدم. به نظرم 4 درسته

Narciss

عضو جدید
من با توجه به کلید ماهان گفتم
63 رو منم موافقم که سطح سازمان خیلی پرته خودم گزینه "دامنه " رو زدم.
66 هم من " ارزیابی سریع "رو زدم

راجع به سوال 74 هوش تو کلید سازمان سنجش کسی نظر نداره؟ ( اگه به سوالای ماهان بخونه ؛گزینه 4 که ماهان هم تو کلیدش همون و زده منطقی تره

به نظر مننم 4 درسته. خودم 4 زدم

miaad softwer

عضو جدید
salam be hamie dostai golam

salam be hamie dostai golam

manam omadam to jametoon bacheha harki pashode ye pasokhname sakhte kodomesh doroste

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام
بچه ها کسی دفترچه A رو نداره ؟!!
اگر کسی داره ممنون میشم بزاره !!!

Narciss

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی دفترچه A رو نداره ؟!!
اگر کسی داره ممنون میشم بزاره !!!

من ندارم مهندس. اما از کجا متوجه شدید که کلید سازمان سنجش برای دفتر چه A است؟
لطفا بالاخره هرکی فهمید این کلید برای کدوم دفترچه است، اعلام کنه. به نظرم من D , C نیست

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من ندارم مهندس. اما از کجا متوجه شدید که کلید سازمان سنجش برای دفتر چه A است؟
لطفا بالاخره هرکی فهمید این کلید برای کدوم دفترچه است، اعلام کنه. به نظرم من D , C نیست

چون روی پاسخنامه نوشته :" پاسخنامه شماره 1 "
این یعنی دفترچه A
.
.
و از اونجا که خودم هم دفترچه که جواب دادم ش بود و بعضی ترتیبها رو هم یادمه به احتما خیلی زیاد باید a باشه (ممکنه هم نباشه)

bitash

عضو جدید
اگه اینطوری باشه که خراب کردم. رتبم رفت بالای 1000.
به نظرشما سوال 67 پایگاه نباید گزینه ی 4 بشه؟

من این سوال رو نزدم ولی یادمه گزینه 4 رو رد کردم چون تو f1 هیچ چیزی B رو تولید نمی کنه اما تو f2 ،قانون EC->b رو داریم.
بچه ها، پایگاه رو چی کار کردید؟ من که افتضاح زدم (فکر کنم منفی شد) سوال 68 چرا 3 می شه؟

hoda23575

عضو جدید
بچه ها مطمئنین کلید سنجش مربوط به دفترچه ی A هستش؟
من فقط میدونم D نیست

MRiman

عضو جدید
سلام به دوستان گلم. من یک پیشنهاد دارم:
شما چرا اینقدر استرس دارید؟ والا منم تا به حال که مطمئن بودم که گند زده ام و در فکر سربازی!در صورت اینکه من هم 7 ماه از عمرم رو گذاشتم و شب و روز خواندم و ....! خوب باید چی کار کنیم؟ اگه قبل از کنکور زحمت کشیدیم و وظیفمون رو انجام دادیم، پس حالا واسه چی استرس داشته باشیم و دنبال کلید ها بگردیم؟
"ما مامور به وظیفه ایم و نه مامور به نتیجه"
نتیجه دست خداست. اگه خدا خواست قبول مییشیم و اگر هم مصلحت نبود قبول نمیشیم. پس تا اومدن نتیجه به بقیه کارهامون برسیم تا به خاطر این استرس کاذب و بی فایده از عمرمون خوب استفاده کنیم. من به عنوان یک دوست گفتم، بقیه اش با خودتون!

Narciss

عضو جدید
سلام به دوستان گلم. من یک پیشنهاد دارم:
شما چرا اینقدر استرس دارید؟ والا منم تا به حال که مطمئن بودم که گند زده ام و در فکر سربازی!در صورت اینکه من هم 7 ماه از عمرم رو گذاشتم و شب و روز خواندم و ....! خوب باید چی کار کنیم؟ اگه قبل از کنکور زحمت کشیدیم و وظیفمون رو انجام دادیم، پس حالا واسه چی استرس داشته باشیم و دنبال کلید ها بگردیم؟
"ما مامور به وظیفه ایم و نه مامور به نتیجه"
نتیجه دست خداست. اگه خدا خواست قبول مییشیم و اگر هم مصلحت نبود قبول نمیشیم. پس تا اومدن نتیجه به بقیه کارهامون برسیم تا به خاطر این استرس کاذب و بی فایده از عمرمون خوب استفاده کنیم. من به عنوان یک دوست گفتم، بقیه اش با خودتون!
سلام؛شماچقدر خوب باقضیه کناراومدید؛کاش منم آرامش شماروداشتم؛ممنون از دلداریتون

saeed_435

عضو جدید
اشتباهات کنکور 90 آی تی

اشتباهات کنکور 90 آی تی

سلام دوستان

اگه چک کردین جوابارو جاهایی که فک می کنین اشتباستو بگین تا ببینیم کدوماش واقعا اشتباس..

1-درس شبکه: اون سوال شبکه که گفته بود 4تا زیر شبکه میخوایم به نظر شما 8 بیت باید بگیریم یا 4 تا؟
واسه 0.0.0.0 و آدرس همه پخشیش مگه نباید 2 بیت جداگانه بگیریم؟
اون سوال اشتباس اصلا:mad:

mehrpooyaa

عضو جدید
با توجه به سوالات دفترچه ی" آ "سوالات 52 و 53 رو چجوری توجیه می کنین!!!؟

بالا