نشریه الکترونیکی معماری باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shanli

مدیر بازنشسته
دومان جان صحبتهای شما به من که خیلی روحیه داد..واقعا ممنون..ولی میدونید..بحث شکسته نفسی و ..یا سرخورده شدن نیست..من وقتی سابقه ی کاری شما رو میبینم...واقعا حس میکنم هیچ کاری از دستم بر نمیاد و نخواهد اومد!.دقیقا از وقتی که این تاپیک رو دیدم مدام با خودم فکر میکنم میتونم یه روزی یه همچین سوابقی داشته باشم یا نه؟!..یا به این فکر میکنم که میتونم از تمام توانایی خودم ،به اندازه ای که باید، استفاده کنم یا نه؟!نمیدونم شایدم به خاطر اینه که به اندازه ی لازم و کافی تجربه کسب نکردم...!شایدم به قول معمار باشی دارم فاز منفی میزنم!نمیدونم!
به هرحال...

خوشحالم که اینجا با دوستانی مثل شما آشنا شدم:gol:
امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید;)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
دومان درست ميگه......من ديگه نمي تونم امتياز بدم و گرنه دريغ نمي كردم......شانلي عزيز من يه چيزي مي گم خوب بهش فكر كن....سعي كن ديدتو نسبت به مشكلات عوض كني.....خوب بهش فكر كن.....اين مشكلاته كه آدمو مي سازه....در ضمن من بر اين باورم خدا تو وجود هر كسي يه نيروي فوق العاده قرار داده تا واسه رسوندن اون به اوج كمكش كنه.....ما همه اين نيرو رو داريم....فقط بايد ازش استفاده كنيم.................راستي اينم چند تا ديگه اسم پيشنهادي: 1- مبنا 2-بالكن 3-اتود 4-محور 5- كالبد 6-شاسي 7-هم سو 8-عقل و قلم 9-خط(اينو خيلي خوشم مياد) .....فعلا همينا تا بعد;)

nino

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز لطفا به فکر اسم هم باشید تا وقتی فضا اماده شد ادرس سایت هم با توجه به اسمش باشه .

setayesh_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطفا به فکر اسم هم باشید تا وقتی فضا اماده شد ادرس سایت هم با توجه به اسمش باشه .

اينا الان به ذهنم رسيده: معماران ابدي(با اقتباس از بچه هاي ابدي):smile:
سايه ي معمار-قدمگاه -سياره معماري -الاچيق(كلبه) معمار

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام :) اینورا ؟ ا ببخشید :) من اصلا به اینجا توجهی نکرده بودم ، اسم باید کوتاه و با محتوی باشه ، مطمئناً اسم طولانی در هنگام ورود به اینترنت بی هویت میشه ، شما فکر کنید که معماران ابدی بشه ، توی اینترنت آدرسی که بهش میخوره چی میتونه باشه ؟ Memarane-Abadi.Com? یکم ثقیل نیست ؟ اسم باید کوتاه و رساننده مفهوم باشه و از نظر خارجی هم دیده بشه ، من کلاً نظراتم اینطوریه :))

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من شديدا دپسورده شدم .... :(
فكر نكنم بتونم مفيد واقع بشم ...
اميدوارم تك تكتون موفق باشيد

............................................................................!!!
:w06:
............................... حرفی ندارم برای گفتم ....اعصابم خورده.........:w00:

بابا به خودتون اعتماد داشته باشید......خودتونو دست کم نگیرید..........

مگه من چی بلدم؟؟؟............ولی تا آخرش هستم.....بلآخره میتونم چایی بریزم واسه بچه ها که...:w39:

دیگه نبینم کسی اینجا خودشو دست کم بگیرها...........وگرنه با من طرفه.....:w43:

حالا که اینطور شده سخت ترین مسئولیت ماله معمار باشی.....:w12:

بلا نسبت به من میگن عمو بهرام :w01:

sara_dr

عضو جدید
سلام بچه ها توی این دو سه روزی که درگیر پروژم بودم همتون خودتون معرفی کردین و برای نشریه اعلام آمادگی کردین خیلی خوشحال شدم و امیدوارم بتونیم با همکاری هم گروه خوبی داشته باشیم
نوبتی هم که باشه نوبت منه فقط ببخشید اگه دیر شد این روزا حسابی سرم شلوغه
نام:سارا
نام خانوادگی:دریانورد
دانشجوی کارشناسی معماری ترم 2 دانشگاه آزاد بندرعباسم
تا حالا دبی-کرمان-بندرعباس زندگی کردم تابستونا هم تهرانم خلاصه هر جا بگردین من هستم:D
زبانم خیلی خوب بود....... ولی دیگه نیست:( خیلی چیزا رو یادم رفته
دیپلم ریاضی فیزیک دارم
سابقه هیچ کاری رو تو زمینه معماری ندارم ولی از الان میخوام شروع کنم تو نشریمون(دیدین خودم نباختم اعتماد به نفسم هم حفظ کردم:D)
میتونم توی زمینه های :1-درباره معماران2-تهیه عکس برای معرفی آثار معماری برای نشریه فعالیت کنم
البته دوست دارم توی بقیه زمینه ها هم فعالیت کنم و هر کاری از دستم بر بیاد انجام می دم ولی توی این دو زمینه ای که اسم بردم مهارت های بهتری دارم
راستی نوشین جون تو چرا خودت معرفی نمی کنی؟ سیمین جون هم این پیشنهاد داد ولی هنوز رزومت رو نذاشتی:)

nino

مدیر بازنشسته
نوشین کار مجله در چه مرحله ایه؟

خوب منتظر دومین هستم اما اشکالی که هست و فکر میکنم نیاز به همفکری داره اینکه ما میتونیم دومین جدا داشته باشیم و یا ساب دومین . که هرکدوم مزیت خودش رو داره .
در صورتی که دومین جدا باشه ما ادرسی مختصر میتونیم داشته باشیم . ول از طرفی احتمالا تو سرچ گوگل نتیجه نداره
در صورتی که ساب دومین باشیم در سرچ گوگل به واسطه اینکه جزئیی از باشگاه میشم راحت نشریه مون میاد اما از طرف دیگه ادرس ما به این صورت میشه www.www.iran-eng.ir .....

حالا نظر شما کدومه ؟

pegasus aromazi

عضو جدید
سی وی پگاسوس!

سی وی پگاسوس!

سلام بکس!
من کاردانی دارم.2 جاهم کار میکنم.استانداری قزوین و فاتب(فرماندهی انتظامی تهران بزرگ)
اگه با کاردانی تو تیم شما میشه اومد okبدین.نخواستینم ندین.اما اگه کاری از دستم بر میومد خبر بدین.میخواید فعلا تمرینی یه گزارش با سردار رادان بریم تا گرم بشیم؟؟؟:biggrin:

در کل مقاله هم میدم.راستی تو مجله کانون کاردان های فنی ساختمان هم که برای معماران تجربی چاپ میشه اشنا دارم.اگه خواستید از نظر نرم افزاری از اونا کمک بگیرین هم رو من حساب کنید.
رزومه هم میمونه به ok دوستان.
بهشت ارزانیتان!

pegasus aromazi

عضو جدید
مولتی سی وی پگاسوس!

مولتی سی وی پگاسوس!

رییس کایش نمیشه کرد.قانون قانونه!
نام:علیرضا
نام خانوادگی:عظیمی
مدرک:کاردانی معماری
سوابق تحصیلی:عضو اخراج شده ی سازمان استعداد های درخشان به علت دعوا با استاد درس نفت!!
دیپلم از دبیرستان رمضانی(میدون نوبنیاد-خیابان گلزار)
پیش دانشگاهی غیر حضوری خوندم.
از سال دوم کاردانی استاد حل تمریت مقاومت مصالح و ایستایی و هندسه بودم.
کارمند سازمان عمران و شهرسازی قزوین بودم.یه اصلاحاتی تو چپگرد خیام و خیابان منتهی به محل نمایشگاه دایمی قزوین انجام دادم.
بعد که یکی از استادام رفت استانداری منم با خودش برد.تا اواخر دوران تحصیلم هم با استاندار قزوین(سید احمد نصری)چندتا جلسه داشتیم.
الان هم تو معاونت اجتماعی ناجا تو قسمت های سیاست گذاری و برپایی نمایشگاه مشغولم.طراحی 12 نمایشگاه همزمان ناجا رو که نیمه ی دوم مهر قراره برگزار بشه رو هم بر عهده ی منه.به اضافه ی اگه بدن البته.ipas2009
انجمن اسلامی هم بودم.سمتم عضو شورای مرکز بود اما چون بسیجی بازی شد دیگه تمدید نکردم.جد اندر جد هم معمار بودیم.خانه ی پدر بزرگم رو هم تو کاشان مثل بروجردی ها و ... اومدن بخرن ندادیم.اینم سابقه فرهنگی.
بهشت عاقبتتان!!

• Like
واکنش ها: nino

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اسم های پیشنهادی
- معماری امروز
- لوتوس (lotus)
- استا ( osta)
- هدیش
- پاپیون
- آرک
- الف
- واو
اگه تکراری داره ببخشید :gol:

:razz:
حالا چرا می زنین همون مهرازی که گفتین :)

silver star

عضو جدید
سلام با عرض پوزش!

سلام با عرض پوزش!

سلام به همه ی خوبان!
می دونم چون خیلی وقته نبودم افتخار اینو نداشتم که با خیلی هاتون هم صحبت بشم. اینو به کسایی می گم که هنوز منو یادشونه : باور کنید خودم از اینکه نمی تونم دوباره مثه قدیما حضور داشته باشم، خیلی بیشتر عذاب وجدان دارم. قول می دم که سعی کنم دیگه تکرار نشه!:redface:
اشکال نداره خودم رو معرفی کنم؟:redface:
نام: ایمان عبادی
دانشجوی ترم 3 کاردانی معماری موسسه جهاددانشگاهی واحد رشت
توو این دانشگاه بهم میگن شاگرد اول! ولی می دونم وقتی در مقابل علم بزرگانی چون شما می مونم، این جز لقبی کذب نیست!!!
از بهمن پارسال توو شرکت مشاور معماری و عمران، استادم فعالیت می کنم! توو این مدت کم چیز یاد نگرفتم ولی .... هنوز اطلاعاتم اندازه ی یه سر سوزنم نیست:cry:
من مثه همه ی شما زبانم(انگلیسی) بدک نیست (بذارین همینجا یه چیزی رو به اونایی که گفتن زبان یادشون رفته بگم: زبان علم نیست که یادتون بره! با زبان باید زندگی کرد :D!)
کار با چندتا نرم افزارم بلدم.
عکس هم میگیرم! خودم که ازشون خوشم میاد :Dامیدوارم که بدرد بخورم
بذارین یه چیزو بگم اگه تعریف از خود بحساب نیاد: من هیچی نمیدونم ولی باور کنید که سرعت یادگیریم بالاست! کافیه که کاری ازم خواسته بشه...
تاحالا خیلی چیزها از این سایت و اعضاش یادگرفتم، امیدوارم بتونم با فعالیت بیشتر بازم به تجربیاتم اضافه کنم.
:)

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اسامی پیشنهادی دوستان تا اینجا مواردی هستند که در زیر مشاهده می کنید .

پیلک

هور :طرح یا پروژه

یله : یعنیآزاد

آسمانه : سقف

چلیپا

مهراز - مهرازی - مهرازان

- معمار - معماری - معماران

اوستا - استادکار

مهندسان جوان - مهندسان معمار

بوطيقا

اهوپا

زَ نَدو (به معني مكانيزيبا و ارامش بخش)

خطخطي

َشيت سفيد

خشت و خورشيد

آب و خاك

معمار جوان

سبک

آوا

کوشک

جوانه

رسا

مرمر

نگين

معماران ابدي

سايه ي معمار
قدمگاه

سياره معماري

الاچيق(كلبه)

معمار
آیدیا....یا همون ایده

سایه

چهار گوش

اوج

نرده

همکف

دید

آب و خاک

طاق

شمسه

علم وهنر

بستان

طاقستان

معماران جوان

روزنه

دید برتر

نقطه"

معماری امروز

لوتوس (lotus)

استا ( osta)

هدیش

پاپیون

آرک

الف

واو

مبنا = معماری برترین نعمت انسان

آخرین ویرایش:

arezoo_arch

عضو جدید
ظاهرا خیلی دیر رسیدم!:redface:
آرزو هستم. سال دوم رو تموم کردم و سابقه زیادی ندارم. دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین می خونم. عکاسیم هم بد نیست. برای پیدا کردن مطالب و تازه های معماری و الی الخصوص مصالح جدید می تونم کمکتون کنم.
در کل خیلی خوشحال می شم اگه با هم همکاری کنیم و امیدوارم کاری از دستم بربیاد.
موفق باشید.:gol:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w34:به نظر من اینها بهتر از بقیه هستند:

خطخطي

َشيت سفيد

چهار گوش

آسمانه

مهرازان

سايه ي معمار

سياره معماري

اوج

دید

آرک

الف

نقطه (اینو چون خودم پیشنهاد دادم باید می گفتم!)

:w35:ولی انتخاب سخته خیلی!!

pegasus aromazi

عضو جدید
کارت خبرنگاری

کارت خبرنگاری

سلام خوبان!

با توجه به حرفایی که از دومان خوندم پی کارت خبرنگاریو گرفتم تا اینکه امروز یعنی روز تعطیلی تازه!یه کارت خبرنگاری اونم از نوع press گرفتم.البته 4برگ هم نخونده امضا کردم.در ضمن این کارت 6 ماه اعتبار داره.
اینم سرویس عکس و کزارش!
راستی سایت هم کنسله چون نمیتونیم تو سایتمون اسمی از سایت باشگاه ببریم اما قضیه فیلم تبلیغاتی هنوز پابرجاست.گفتم بذارم رو سایت یه هو دردسر میشه.تو تایپک خصوصی هم نمیتونم بفرستم چون جای اپلود نداره.راهنمایی کنید مثله همیشه دوستان

nino

مدیر بازنشسته
سلام خوبان!

با توجه به حرفایی که از دومان خوندم پی کارت خبرنگاریو گرفتم تا اینکه امروز یعنی روز تعطیلی تازه!یه کارت خبرنگاری اونم از نوع press گرفتم.البته 4برگ هم نخونده امضا کردم.در ضمن این کارت 6 ماه اعتبار داره.
اینم سرویس عکس و کزارش!
راستی سایت هم کنسله چون نمیتونیم تو سایتمون اسمی از سایت باشگاه ببریم اما قضیه فیلم تبلیغاتی هنوز پابرجاست.گفتم بذارم رو سایت یه هو دردسر میشه.تو تایپک خصوصی هم نمیتونم بفرستم چون جای اپلود نداره.راهنمایی کنید مثله همیشه دوستان

بسیار خوب
سایت هم خودمون میزنیم زیر نظر باشگاه اشکالی نداره . خوبی سایتمون زیر نظر باشگاه اینکه تو سرچ گوگل میاد و این خیلی خوبه .
اگه میخوای چیزی بفرستی ایمیل کن . nino85archi@gmail.com

nino

مدیر بازنشسته
دوستان من یه سرچی کردم و دیدم خیلی از اسمهای پیشنهادی بلاگهایی دارن و برای همین خیلی مناسب نیستند چون تکراری میشن .
اما اسمی که بسیار جالب هست از نظر من میتونه اسم لوتوس بسیار میتونه مناسب باشه از لحاظ معنی و همچنین برای ارم هم خیلی میتونه کمک کنه . به نظر من اسم با محتوایی .

سلام.
ببخشید برا قالب ، جوملا رو انتخاب کردین؟
بله عزیزم

parvaze

عضو جدید
لوتوس همان نيلوفر ابي ست كه مظهر كمال و نيروي حيات بخشه. ( ولي زيادم اطمينان ندارم ):smile:
منم با لوتوس موافقم

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الان اگه یکی بخواد با این مجله همکاری کنه باید چی کار کنه؟؟اینجا چرا همه چی قاطی پاطیه؟؟:surprised:
سلام دوست عزیزم
چیزی قاطی پاطی نیست !! همه چیز سر جاشه ولی هنوز وضعیت فضا و نوع قالب ما برای نشریه معلوم نیست که بتونیم برنامه ریزی رو کامل کنیم. به محض اینکه موضوعات انجام بشه به سرعت هیات تحریریه تشکیل میشه و هر کس تو هر بخشی دوست داشته باشه میتونه با توجه به قوانینی که برای هیات تحریره تدوین شده مطالبش رو به دبیر سرویس مربوطه تحویل بده.
در حال حاضر شما باید رزومه خودتون رو به طور کامل با سوابق کاری ای که دارین رو باید بذارین و همینطور نام پیشنهادی تون برای نشریه .
موفق باشید

sorur

عضو جدید
دوستان خوبم سلام
منم خودم رو مطرح می کنم:
نام:سرور
نام خانوادگی:ابن علی
سال دوم کارشناسی،ترم 4 رو تموم کردم،در بخش های2و 3و4 می تونم فعالیت داشته باشم،
در مورد جمع آوری اطلاعات توی تهران و قزوین تلاشم رو می کنم،توی تهران دستم باز تره ولی تقریبا تمام بنا های تاریخی قزوین رو بررسی کردیم یک آرشیو ازش دارم.
بچگی ها زبانم خوب بود الان دیگه نمیشه روش حساب کرد.
روزمه کاری خاصی ندارم،معمولا در پروژه ها همکار بودم همچنین در وبلاگ دانشگاه همکاری می کنم.
در هر صورت هر کاری که از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.
من با لوتوس موافقم;)

hamid_h

عضو جدید
رزومه

رزومه

حمید حسینی
ترم اخر کارشناسی ناپیوسته
عضو انجمن علمی معماری دانشگاه ازاد بجنورد

توی یه شرکت دکوراسیون داخلی کار کردم- نما وبرخی از اجزای داخلی یه ویلا و طراحی کردم.
طراحی واجرای یه سری کارای دکور داخلی کوچیکم انجام دادم.

تو این چند سال تونستم حدود 30گیگ عکس -مقاله -فیلم- بیوگرافی-مجله-کتاب...... جمع اوری کنم که فکر کنم خیلی به درد مجله بخوره...

عکسای زیادی و هم از بناهای تاریخی گرگان . بجنوردو..... گرفتم.:)

marya_com

عضو جدید
سلام ببخشید من خیلی وقت بود که از سایت دور بودم
من مریم کلانتری هستم 23 شهریور ترم 5 شروع می شه
20 سالمه و دانشجوی خوراسگان (اصفهان)هستم البته دیپلم تجربی دارم!!!
الان در حال تهیه مقاله ای در باره نجوم در معماری برای مجله سپهر(دانشجویی) دانشگاه اصفهان هستم.
یه تحقیق دادمدر ترم 3 که استادم قول چاپ اون را در مجله نما داده .
دانشکده ما مجله نداره و می خواستیم برای این ترم ایجاد کنیم و به دلایلی فعلا نمی شه
راستی زبانم بد نیستو مثل همه خیلی عکاسی می کنم

marya_com

عضو جدید
لوتوس در تحقیقای که من ترم 3 کردم گلی سمبلیک است (از لجن و تاریکی به روشنایی رسیدن)یکی از اصلی ترین سمبل ها در بودا است(در چین و هند ) در معماری هم کاربرد زیاد داشته (در تخت جمشید شاهد آن هستید)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم.البته من همین الان این تاپیک نشریه رو دیدم.دوست دارم همکاری کنم.لوتوس خیلی معماری نیست.اگه انتخاب نکردید من تا جمعه صبح یه اسم قشنگ و هنری میگم.شاید خوب بود.
ماهرو جان منظورت از لوتوس خيلي معماري نيست چيه؟؟؟....فكر نمي كنم از لوتوس معماري تر داشته باشيم....
بچه ها ولي فكر كنم اسم خوبي باشه ها...چون مخاطباش افراد معماري هستن....بازم نظر با بزرگتراي تالار

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چرا ما هنوز در پیچ و خم انتخاب اسم هستیم.؟؟؟:question:

سلام سعید جان
ما درگیر اسم نیستیم . اسم هنوز در درجه دوم اهمیت هستش . فعلا درگیر وضعیت قالب وب سایت برای این نشریه هستیم تا ببینیم که چه امکاناتی و چه کنترلی به ما میده تا با توجه به اون فعالیت رو شروع کنیم که این مورد متاسفانه نمی تونه به رای گیری گذاشته بشه و ما محدود به امکانات هستیم. ضمن اینکه در کناره با آرامش سعی می کنیم با نظرات مختلف به یک اسم شکیل و در خور شان معمار و معماریو باشگاه برای این نشریه پیدا کنیم .

خشت خیلی قشنگه.اونم عیب نداره که تکراریه.نمی دونم.من یه دونه پیدا کردم نمیدونم چه جوریه.
آفرین معمار
چون معمار خلق می کنه این به نظرم اومد.ولی باز در نظر دارم ولی پرفکت نیست.مثل
بام.کاه. یا کاه گل ولی خ.ب زیادن
ماهرو جان از لطف شما ممنونم و بخاطر زمانی که برای انتخاب اسم میگذاری ازت تشکر می کنم . اسمهایی که انتخاب کردی هنوز جای کار داره .

ملاکهای ما برای انتخاب اسم باید حول چند موضوع شکل بگیره :
1- آسان باشه و تبدیلش به انگلیسی برای آدرس اینترنتی ، مفهوم و قابل قبول باشه پس لطف کنید همرا با اسمهای انتخابی نمونه ادرس اینترنتی اون رو هم به صورت فرمت : www.xxxxxxx.com در نظر بگیرید و به لحاظ زیبایی اون رو بسنجید

2- ارتباط اسم و فعالیتهایی که در این نشریه انجام خواهد شد رو در نظر بگیرید .

3- اسم به لحاظ محتوایی باید ساده ، گویا و مرتبط با معماری بوده و ترجیحا تکراری نباشد .

4- از اتصال کلمات معمار ، معماری ، معماران ، مهراز ، مهرازی و مهرازان جدا بپرهیزید .

5- کوتاهی و سهولت به یاد ماندن نام برای آدرس اینترنتی رو از یاد نبرید .

6- حتی المقدور از اسامی دو یا چند تکه پرهیز کنید . اسامی که با خط فاصله از هم جدا می شن خیلی درد سر دارن برای یادگیری .

7- اسمی رو انتخاب کنید که فارسی و انگلیسی اون زیاد متفاوت نباشه. ( از لحاظ دستوری اسم باشه تا برگشتش به انگلیسی معنای دیگری نداشته باشه )

8- اخرین انتخاب و بهترین انتخابتون باشه . جوری که فکر کنید دارید بهترین نام رو معرفی می کنید با در نظر گرفتن تمام این موارد گفته شده .

موفق پیروز و سربلند باشید .

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دومان جان.....مي گم حالا نظر خودت در مورد اين اسم هايي كه من و همه ي بچه ها از ابتداي اين تاپيك گفتيم چيه؟؟....آيا هيچ كدوم از اين اسم ها خصوصيات بالا رو ندارن؟؟؟...مي گم چطوره شما هم مثل نوشين يه اسم رو انتخاب و دوستان رو به نظر سنجي در مورد اون دعوت كني....مرسي.....موفق باشي هميشه;)

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دومان جان.....مي گم حالا نظر خودت در مورد اين اسم هايي كه من و همه ي بچه ها از ابتداي اين تاپيك گفتيم چيه؟؟....آيا هيچ كدوم از اين اسم ها خصوصيات بالا رو ندارن؟؟؟...مي گم چطوره شما هم مثل نوشين يه اسم رو انتخاب و دوستان رو به نظر سنجي در مورد اون دعوت كني....مرسي.....موفق باشي هميشه;)

سلام سامان عزیز
ممنونم از اینکه لطف داری و نظر من رو هم جویا می شی . باید بگم تمام نظراتی که من یا نوشین جان برای دوستان مطرح می کنیم حاصل همفکری با همدیگه است مططمئن باش همکاری ما فقط در اسم نیست . لوتوس بعد از 8 ساعت تلاش روی تمام مواردی که گفتم انتخاب شد. و اگر الان در معرض نظر سنجی دوستان قرار میگیره به خاطر اینه که اگر اسم بهتری با همچنین راه حل بهتری دارن اعلام کنن . چون من یا بهتر بگم ما ، عقیده داریم که وقتی گروه فکر کنه خیلی بیشتر نتیجه می ده تا وقتی فرد فکر کنه .
به هر حال از محبتت بی نهایت ممنونم . نظر من هم همون لوتوسه سامان جان .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دومان جان چطوره 10 تا اسم برتر رو توی یک نظر سنجی بزاریم...
10 تا اسم رو هم خودت انتخاب کن...ما به کار بزرگترا دخالت نمیکنیم...:D

سعید جان
شما خودت بزرگواری . ما رو چوب کاری نکن . من تمام اسمها رو آنالیز کردم سعید جان . همه اسامی رو با فرمت انگلیسی برای آدرس وب سایت و تمام مواردی رو که در پست قبل گفتم رو اعمال کردم و همینطور با نوشین جان سر تک به تکشون بحث کردیم و متفقا به این نتیجه رسیدیم. من فکر می کنم اگه دوستان همه با توجه به مواردی که گفته شد اسم انتخاب کنن و زحمتش رو بکشن بهتر نتیجه می گیریم. شروع دوباره بهتر جواب می ده سعید جان .
در هر حال مثل تمام موارد این هم جواب آخر نیست ضمن اینکه هم من و هم نوشین جان به فکر اسامی دیگه هستیم و در عین حال مشغول نوشتن اساسنامه و سلسله مراتب نشریه هستیم و در حال حاضر توقف به خاطر محیط کاری این نشریه است .
به هر حال هنوز منتظر نظرات خوب همه دوستان هستیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا