زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ترنج

عضو جدید
بچه ها همتون خسته نباشید
قرارمون فردا صبح ساعت 8 همین جا;)
امیدوارم فردا خییییلی پر شورتر از امروز باشه
تا فردا.....

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خطام نسبت به اون یکیا بهتر شده یا هنوز شکم میده؟؟؟:redface:

مشاهده پیوست 207556
مشاهده پیوست 207558

صب خیلیا اومدم اعلام آمادگی کردن!پس کاراتووون کووووو؟؟ینی هیچ کاری نکردین؟؟

خیلی ممنون بانو ترنج بابت زحمتی که کشیدی همینکه که اراده کردی امروز کار کردی ستودنیه منتظر کارهای بدی شما هستیم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 207559 سلام بچه ها این اولین اسکیس 93 من البته بیشتر واسه شادی روح این رو گذاشتم:biggrin: در ضمن تکنیک خودکارLEXI روی فتوکپی شناسنامه:biggrin:
به سلام داشی خوش امدی و خوش امدم من نیز..........
دم شما گرم من داشتم کلا دور میشدم ولی دم شوما گرم................چه خوبه که مثل تدوری بیام اعلام کنیم که چه کردیم و چن ساعت خوندیم من چن روز دست به قلم نزذم ولی باز شروع میکنم....
بچه ها یه سوال خط کش تی چند سانت خوبه برا سر جلسه که از الان با اون کار کنیم.40 خوبه؟
من با یاسر دوستم که حرف میزدم دیشب میگفتش که یه ماه و نیم آخر روزی دو تا سه اسکیس موضوعی کار میکرده..................میدونین که خودش سال 90 رتبه 1 اسکیس شد.
فردا میخوام برم یه نگاهی به کتابای کتابفروشیا بزنم بینم کتاب خوب برا پلان چی هس.شما چیز خاصی مد نظرتون نیس؟

atefeh.ghazi

کاربر فعال
سلام بچه ها...از آنجایی که شماها خیلی وقته باهم در ارتباطید و من بین شماها تازه وارد محسوب میشم سخته که چیزی بنویسم...الآن زنگ تفریحمه...من نمیتونم این موضوعی که گفتید کار کنم خیلی دوست داشتم ولی فعلا نمیشه...دیروز استاد عسگری پور بهمون گفت یه زائرسرا در یه منطقه کویری طراحی کنیم و پلان و مقطع بیشتر وسشون مهمه...اینکه در مقطع بادگیر،خیشخان داشته باشیم یا اینکه در پلان چطور از حیاط وارد تالار شیم که تالار در اینجا میتونه رستوران باشه...ورودی مجموعه چطور باشه با توجه به هشتی و غیر مستقیم بودن و و بتونیم طوری طراحی کنیم که تا حدی مدرن باشه...

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلام داشی خوش امدی و خوش امدم من نیز..........
دم شما گرم من داشتم کلا دور میشدم ولی دم شوما گرم................چه خوبه که مثل تدوری بیام اعلام کنیم که چه کردیم و چن ساعت خوندیم من چن روز دست به قلم نزذم ولی باز شروع میکنم....
بچه ها یه سوال خط کش تی چند سانت خوبه برا سر جلسه که از الان با اون کار کنیم.40 خوبه؟
من با یاسر دوستم که حرف میزدم دیشب میگفتش که یه ماه و نیم آخر روزی دو تا سه اسکیس موضوعی کار میکرده..................میدونین که خودش سال 90 رتبه 1 اسکیس شد.
فردا میخوام برم یه نگاهی به کتابای کتابفروشیا بزنم بینم کتاب خوب برا پلان چی هس.شما چیز خاصی مد نظرتون نیس؟

سلام داش سجی گل!

داداش کاراتو دیدم خیلی خوب بودن جا داره ازت تشکر کنم بابت فعالیتی که داشتی شما که دیگه نباید ناراحت باشی همه چی ردیفه واسه قبولی فقط یه چیز میمونه که اونم یواش یواش باهم پیش میریم و به اجرا در میاریم من چون از امروز تازه میخام یه سری خط و خطوط بکشم و تند و سریع برم واسه پرسپکتیو چون در این زمینه ضعف دارم و در ماه پایانی همونطور که گفتم اینجارو با ورک شاپ شقاقی یکی میکنیم یعنی روزی 3 تا اسکیس موضوعی با هم کار خواهیم کرد

راستی داش سجی مسئله پلان زمانی حل میشه که شما هر روز با تایم مشخص اسکیس موضوعی کار کنی که کم کم راه میفتی اتفاقا پلان بخش ساده اسکیس هستش بنظر من فقط باید راه رو بشناسی که ماشالله همه کار بلد هستین تو این زمینه منظورم جدا سازی موضعات عملکردی از فرهنگی و الا اخر .........هستش که در طی مسیر با هم بررسی میکنیم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داش سجی گل!

داداش کاراتو دیدم خیلی خوب بودن جا داره ازت تشکر کنم بابت فعالیتی که داشتی شما که دیگه نباید ناراحت باشی همه چی ردیفه واسه قبولی فقط یه چیز میمونه که اونم یواش یواش باهم پیش میریم و به اجرا در میاریم من چون از امروز تازه میخام یه سری خط و خطوط بکشم و تند و سریع برم واسه پرسپکتیو چون در این زمینه ضعف دارم و در ماه پایانی همونطور که گفتم اینجارو با ورک شاپ شقاقی یکی میکنیم یعنی روزی 3 تا اسکیس موضوعی با هم کار خواهیم کرد

راستی داش سجی مسئله پلان زمانی حل میشه که شما هر روز با تایم مشخص اسکیس موضوعی کار کنی که کم کم راه میفتی اتفاقا پلان بخش ساده اسکیس هستش بنظر من فقط باید راه رو بشناسی که ماشالله همه کار بلد هستین تو این زمینه منظورم جدا سازی موضعات عملکردی از فرهنگی و الا اخر .........هستش که در طی مسیر با هم بررسی میکنیم
ایول پس بیا اینجارو جوری کنیم که سال دیگه ملت بگن بچه ها کجا برم واسه اسکیس؟؟؟؟شقاقی.صدیق یا باشگاه مهندسان:) من پایم هر چی دوستان بگن.............

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول پس بیا اینجارو جوری کنیم که سال دیگه ملت بگن بچه ها کجا برم واسه اسکیس؟؟؟؟شقاقی.صدیق یا باشگاه مهندسان:) من پایم هر چی دوستان بگن.............

سلام.من باشم میام باشگاه تا برم کلاس اسکیس.انصافا ادمو به تخرک وادار میکنید.متشکرم ازهمه تون.:gol::neutral:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این تکنیک که تو ارائه دادی شقاقی و طایفه و صدیق از دنیای اسکیس خداحافظی کردن و سپیده هم دست به خودکشی زد
مشاهده پیوست 207559 سلام بچه ها این اولین اسکیس 93 من البته بیشتر واسه شادی روح این رو گذاشتم:biggrin: در ضمن تکنیک خودکارLEXI روی فتوکپی شناسنامه:biggrin:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که دارن یادمان ادبیات معاصر کار میکنن ...
کتابخونه 150 متر مربع از قلم افتاده...
خاستم توصفحه 4 اصلاحش کنم نشد...
ببخشید...:redface:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر نکنین کار نمیکنم هاااااااااااااا

دارم یه فیلم از شقاقی میبینم واقعا واقعا ادمی که از دست هم فلج باشه این فیلم رو ببینه به اسکیس امیدوار میشه فقط حجمش بالاست واسه اپ کردن:confused:

ترنج

عضو جدید
بچه ها فکر نکنین کار نمیکنم هاااااااااااااا

دارم یه فیلم از شقاقی میبینم واقعا واقعا ادمی که از دست هم فلج باشه این فیلم رو ببینه به اسکیس امیدوار میشه فقط حجمش بالاست واسه اپ کردن:confused:
منم این فیلمو می خواااااام!!!!!!:(شدیییییدددددا ی چی می خوام که به اسکیس امیدوارم کنه:cry:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان فردا شب!!! شیتهایی ک واس سپیده زدین و اینجا ارائه بدین!!! امیدوارم کرکسیون مفیدی واس هممون باشه!!!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این فیلمو می خواااااام!!!!!!:(شدیییییدددددا ی چی می خوام که به اسکیس امیدوارم کنه:cry:

اینم کلیت فیلم!

در این فیلم خیلی نکته ها مطرح میشه ولی در راس همه و در یک کلام اینکه با اسکیس ساده برخورد کنید وسلامIMG_1880.jpgIMG_1879.jpg

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها فردا شب کرکسیون ب چ صورت باشه؟؟؟
نظر من:
همه رو اون کاری ک اول گذاشته میشه نظر میدن!!! (سعی کنیم واس رفع تکلیف نظر ندیم!!! نظرات دقیق و جامع و موردی باشه!!!)
شخصی ک کارشو میذاره نباید توضیحی بده!!! (کار باید گویا باشه)
وقتی همه نظر دادن میریم رو کار بعدی!!!
اگرم شد آخر تمام کارا ی جمع بندی کنیم!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کیا دارن موضوع سپیده رو کار می کنن؟؟؟ می خوام آمار دستم باشه؟؟؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من...
روش کرکسیونتم خیلی خوبه...
آخرشم هر کس ب اون شیتا ی نمره از 0 تا 100 میده!!! بعدم اونا رو میانگین می گیریم و بهترین شیت مشخص میشه!!! معیار نمره دهی هم:
پلان ها 30
مقطع 20
پرسپکتیو ها 25
ارائه و روند طراحی 25

چطوره؟؟؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرشم هر کس ب اون شیتا ی نمره از 0 تا 100 میده!!! بعدم اونا رو میانگین می گیریم و بهترین شیت مشخص میشه!!! معیار نمره دهی هم:
پلان ها 30
مقطع 20
پرسپکتیو ها 25
ارائه و روند طراحی 25

چطوره؟؟؟

خیلی خوبه به شرطی که کارا کامل باشه وایرادا حساب شده باشه مثلا پلان رو بیارییم و بگیم چرا از 30مثلا 10 دادیم به پلان ...

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوبه به شرطی که کارا کامل باشه وایرادا حساب شده باشه مثلا پلان رو بیارییم و بگیم چرا از 30مثلا 10 دادیم به پلان ...
کاملم نبود ب اون چیزی ک هس نمره میدیم!!! اگه دلیلم بیاریم که عالی میشه!!! فقط نمره دهی باشه واس آخر سر که تمام شیتا ارائه شد!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار امروزم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk
کارت جذابه!!! حجمت ب نظر من نزدیک تر است!!! (مدرن و تاریخگرا) رویکردت خوبه!!! یک کوچولو پرسپکتیوت بد شده!!! تناسباتشم ایراد داره!!! در کل عالی!!! دوس دارم کارتو!!! معمار باشی موضوع سپید رو کار می کنی؟؟؟

معمارباشی

عضو جدید
دارم روش کار می کنم ولی فردا کلاس شقاقی دارم ... اگه برسم تمومش کنم میزارم حتما ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا