زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش ابرام خودت بیفت جلو بشو سرگروهه تاپیک مام همگی تا آخرین قطره ی جوهره موجود در جهان ایستاده ایمممم و در برابر هرچی اسکیس و ورکشاپه زانو نمیزنیمممم:)

ابجی گل من فعلا چون وارد عمل نشدم:Dبرام سنگینه فعلا با راهنمایی دوستان میریم جلو در لابه لا ماهم یه کارایی میکنیم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابجی گل من فعلا چون وارد عمل نشدم:Dبرام سنگینه فعلا با راهنمایی دوستان میریم جلو در لابه لا ماهم یه کارایی میکنیم

خلاصه ما تابعیم ...:smile:ایشالا شمام هرچه زودتر بزن استارتو که نظارت براجرای پروژه کاره خودته...:smile:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا داره یه تشکر ویژه داشته باشیم از بانیان این تایپک که باز روح با هم بودنو به بچه های باشگاه دمیدن از مازیار و رعنا و ترنج و.... که بانی این خیر شدند به نوبه ی خودم تشکر ویژه دارم
اصلا امروز خیلی خوشحالم ....همیشه توی با هم بودن امید هست نشاط هست سرزندگی هست و نتیجه اش هم میشه تلاش مضاعف
بروبکس که اعلام همراهی کردن خیلی خیلی خوشحالمون کردید ....برید این همراهی رو هم وردارید بیارید دلمون واسش تنگ شده ...خخخخخخخخخ .....راستی الهام هم بگید بیاد یکم بخنده و انرژی بده
داش پویان دمت گرم ...:gol:
ترنج و مازیار به صورت از قبل هماهنگ نشده یهو جوگیر شدن و منم به همین صورت به جمع این دوستان پیوستم...روز اول که خیلی خوشحال کننده بود ایشالا تا روز کنکورم همین طوره...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به به میبینم که همه اینجا جمعن و با انگیزه مشغول تمرین و آمادگی واسه اسکیس هستن
آقایون خانوما.منم هستم.فقط با این تفاوت که من دورا دور پستاتونو چک میکنم و حواسم بهتون هست
پس شیطونی نکنید و همه تمرکزتون رو تمرین باشه :mad: وگرنه تنبیه میشید با کمربند معروفم!!

مهندس اقا بالا سر نمی خوایم ،در نرو بدو برو تمرین کار کارت بزار ببینیم چند مرده حلاجی:biggrin: شوخی کردم ناراحت نشی یک وقت منظورم اینه که اگه تاالان شروع نکردی،شروع کن مهندس ناظر نباش

سلام به همه....
دوستای خوبم منم هستم...تا الان کار خاصی نکردم و تازه بعد یه سری اتفاق تونستم به خودم مسلط شم و اروم شم...امیدوارم که میشه تو این زمان کاری کرد چون این لحظات پایانی ارزشمند ترن و امیدوارم وقتی نتایج اومد انرژیمون واسه ادامه چندین برابر بشه...از این لحظه تا امتحان وقتم آزاده پس پیش به سوی تمرین :)

خوش اومدی مهندس

بچه ها این هم اولین دید پرنده که من کشیدم خدایش خط ها هم با خط کش بردم به گریز دیگه دیمی نکشیدم که هی بگید پرسپکتیوش اشتباهاست ، این هم شاهکار امروز ما تا الان
Photo-0479.jpg

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

عذرا جان ... این برگه رو برای بهتر شدن کارت نوشتم ... من خودم دستم ضعیفه ... امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا جان ... این برگه رو برای بهتر شدن کارت نوشتم ... من خودم دستم ضعیفه ... امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

مرسی فدات معمار باشی جون خیلی خوب بود ، اتفاقا تو خطت خیلی خوبه پرسپکتیو هم که در ک کردی پ 70 درصد راه را مشکل نداری من هم اگه یک عکس ببینم برام راحت پرس زدن ولی اثری نداره چون خودم نمی تونم چیزی بکشم الان یکی دو روز که دارم خودم میکشم کتاب نگاه میکنم و سعی می کنم عکس ببینم بعدش شروع می کنم به کشیدن میدونم اویلین کارام ساده است ایمدوارم بعد هاش بهتر شه ،اگه بتونم امشب دید پرنده را بخونم خوبه سعی می کنم نکاتت را رعایت کنم ،ولی خدایش نقطه گریز هام همیشه بد جایی می افتن نیم دونم چطوری اون را انتخاب کنم که پرس قشنگ شه ؟؟؟؟؟؟؟؟ همیشه سعی م یکنم حتی بیرون صفحه در نظر بگیرم ولی بازم ناک اوت میشم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی معمار باشی جان!!! بچه ها من امروز پلانم تقریبا در اومد!!! اما خو بازم نیاز ب تغییرات داره!!! دوستانی ک رو موضوع سپیده کار می کنن فعلا ب کیفیت کار بیشتر از سرعت بها بدنا!!! بذارین ذخایر مغزتون افزایش پبدا کنه!!! همین باعث سرعت میشه!!! خیلی ام لفتش ندین!!! خدا خوشش نمیاد!!!
کار من امروز تمام شد!!! فردا هم 8 بیدارم!!! دوستان یاری کنید...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یادتون باشه دید پرنده اسمون نداره دیگه

ای سوتی دادم بدجور ،اره معمار باشی حق با تو ،می خواستم یک کوه بکشم روی خط افق و اون جوری پر کنم از بس داداشم بالا سرگفت برا من میکشی برا م نکشیدی ،حواسم نبود اسمون زدم :smile:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یادتون باشه دید پرنده اسمون نداره دیگه

درسته!!! ب جز زمانی ک رو لند اسکیپ پشت کارت کار می کنی و تا خط افق ادامش میدی!!! در اون صورت ی آسمون خفیف رو خط افق بدک نیس!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی معمار باشی جان!!! بچه ها من امروز پلانم تقریبا در اومد!!! اما خو بازم نیاز ب تغییرات داره!!! دوستانی ک رو موضوع سپیده کار می کنن فعلا ب کیفیت کار بیشتر از سرعت بها بدنا!!! بذارین ذخایر مغزتون افزایش پبدا کنه!!! همین باعث سرعت میشه!!! خیلی ام لفتش ندین!!! خدا خوشش نمیاد!!!
کار من امروز تمام شد!!! فردا هم 8 بیدارم!!! دوستان یاری کنید...
اقا مازیار من هم انشاله 8 بیدارم ولی 11میام سر کار ،اقا مازیار خب تو دست خوبه پلان و حجم زدنت هم خوبه ولی یکی مث من موضوع سپیده را یکم لفت میده چون اول باید مبنا رامطالعه کنه و بعد بکشه که لااقل یک اثر کوچولو داشته باشه براش:smile:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا مازیار من هم انشاله 8 بیدارم ولی 11میام سر کار ،اقا مازیار خب تو دست خوبه پلان و حجم زدنت هم خوبه ولی یکی مث من موضوع سپیده را یکم لفت میده چون اول باید مبنا رامطالعه کنه و بعد بکشه که لااقل یک اثر کوچولو داشته باشه براش:smile:
مهندس شخص تو بیشتر نیاز داره خط بکشه تا مطالعه!!! سعی کن تا جمعه ببندیش ک همه اینجا ارائه بدیم...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس شخص تو بیشتر نیاز داره خط بکشه تا مطالعه!!! سعی کن تا جمعه ببندیش ک همه اینجا ارائه بدیم...

خط هم می کشم مهندس ،ولی اگه به خاطر این چند تا کار اخیر میگی که کلا چند تا راپید دم خشک بودن که دارم باهاشون میکشم وگرنه خودم با ماژیک تمرین خط میکنم ،و به نظرم نتیجه بخشه،به هر حال باشه تمرین خط مون هم بیشترمی کنیم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خط هم می کشم مهندس ،ولی اگه به خاطر این چند تا کار اخیر میگی که کلا چند تا راپید دم خشک بودن که دارم باهاشون میکشم وگرنه خودم با ماژیک تمرین خط میکنم ،و به نظرم نتیجه بخشه،به هر حال باشه تمرین خط مون هم بیشترمی کنیم
منظوزم از خط کشیدن، طرح زدنه!!!

ترنج

عضو جدید
سلام به همه....
دوستای خوبم منم هستم...تا الان کار خاصی نکردم و تازه بعد یه سری اتفاق تونستم به خودم مسلط شم و اروم شم...امیدوارم که میشه تو این زمان کاری کرد چون این لحظات پایانی ارزشمند ترن و امیدوارم وقتی نتایج اومد انرژیمون واسه ادامه چندین برابر بشه...از این لحظه تا امتحان وقتم آزاده پس پیش به سوی تمرین :)

سلام آیتکین جون خوش اومدی:gol:
جا داره یه تشکر ویژه داشته باشیم از بانیان این تایپک که باز روح با هم بودنو به بچه های باشگاه دمیدن از مازیار و رعنا و ترنج و.... که بانی این خیر شدند به نوبه ی خودم تشکر ویژه دارم
اصلا امروز خیلی خوشحالم ....همیشه توی با هم بودن امید هست نشاط هست سرزندگی هست و نتیجه اش هم میشه تلاش مضاعف
بروبکس که اعلام همراهی کردن خیلی خیلی خوشحالمون کردید ....برید این همراهی رو هم وردارید بیارید دلمون واسش تنگ شده ...خخخخخخخخخ .....راستی الهام هم بگید بیاد یکم بخنده و انرژی بده

خواهش می کنم داش پویان.این که دوباره مثه اون موقه ها دور هم جم شدیم خیلی خوشحالم کرد.امیدوارم این جو ادامه داشته باشه;)

مرسی نسیم جان
ببخشید بچه ها.فک کنم چون ی چن وقتی از تشکرام استفاده نکردم به منزله انصراف از سهمیم قلمداد کردن!!!اصن تشکر ندارم!

بعدازظهر اومدم ی چرت بزنم یادم رف موبایلمو بذارم رو زنگ!!!ی چرت چن ساعته شد!از کارام جا موندم:cry:
DSC09568.jpg
DSC09565.jpg

اینم دو تا از خط خطیام!:redface:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تمرین رو هم واسه خاطر بروبکسی که تازه میخوان شروع کنن زدم ....حتما اینو تمرین بکنید به نظر مستحب میاد ولی واجبه هم واسه راندو به درد میخوره هم واسه ارائه کارهای شماتیک
PICT0136.jpg

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آیتکین جون خوش اومدی:gol:

خواهش می کنم داش پویان.این که دوباره مثه اون موقه ها دور هم جم شدیم خیلی خوشحالم کرد.امیدوارم این جو ادامه داشته باشه;)

مرسی نسیم جان
ببخشید بچه ها.فک کنم چون ی چن وقتی از تشکرام استفاده نکردم به منزله انصراف از سهمیم قلمداد کردن!!!اصن تشکر ندارم!

بعدازظهر اومدم ی چرت بزنم یادم رف موبایلمو بذارم رو زنگ!!!ی چرت چن ساعته شد!از کارام جا موندم:cry:
مشاهده پیوست 207514
مشاهده پیوست 207516

اینم دو تا از خط خطیام!:redface:
خطهات شکم داره سعی کن برعکس این قوس به خطات قوس بدی تا درست بشه ....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تمرین رو هم واسه خاطر بروبکسی که تازه میخوان شروع کنن زدم ....حتما اینو تمرین بکنید به نظر مستحب میاد ولی واجبه هم واسه راندو به درد میخوره هم واسه ارائه کارهای شماتیک
مشاهده پیوست 207533

آقا اینجا اصلا سهمیه واسه تشکر نذاشتن...:razz:
خیلی ممنون آقاپویانه گل:gol::gol::gol:
از هرکسی که تو این تاپیک به نوعی باعث پیشرفت کار و پیشرفت ذوق و شوق میشه قلبا سپاس گزارم...

shematik

عضو جدید
مشاهده پیوست 207533

واسه راندو منظورته؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یکی بگه این آمفی تئاتر نیمه باز دیگه چه صیغه ایه ...؟روان منو پاک کرد:cry:
اینام جوگیرشدن بااین سوال طرح کردن... یهو میگفتن آمفی تئاتر یونان بسازید...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا یکی بگه این آمفی تئاتر نیمه باز دیگه چه صیغه ایه ...؟روان منو پاک کرد:cry:
اینام جوگیرشدن بااین سوال طرح کردن... یهو میگفتن آمفی تئاتر یونان بسازید...

بابا یک جا توی فضای ازاد که برای اجرای برنامه باشه ،اتفاقا من هم به امفی های یونان فک کردم ،اینهاش خوبه کاسپت زدنش و چه جوربه معماری تبدیل کردنش مصیبته

--زهرا

عضو جدید
سلام دوستان !!! خدا قوت -- اصرار نکنیدک کارامو بذارم ---- من تا نتایج نیاد همچنان با شما همراهم در نظردادن ودنبال کردن تاپیک-- اگه مجاز شم که کار میکنم اگه نه که آروم آروم - سلانه سلانه -- تمرین میکنم -- اما اگه مجازشم قول میدم روزی یک کار -- خیلی زیبا ارائه بدم -- اما من همراتون هستم -- دعای خیر من بدرقه دوستان پرکارم --- همین;)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان !!! خدا قوت -- اصرار نکنیدک کارامو بذارم ---- من تا نتایج نیاد همچنان با شما همراهم در نظردادن ودنبال کردن تاپیک-- اگه مجاز شم که کار میکنم اگه نه که آروم آروم - سلانه سلانه -- تمرین میکنم -- اما اگه مجازشم قول میدم روزی یک کار -- خیلی زیبا ارائه بدم -- اما من همراتون هستم -- دعای خیر من بدرقه دوستان پرکارم --- همین;)

اول از همه مهندس خوش اومدی ،دوم برا گذاشتن کارا اختیار با خودت و سوم بزاری به نفع خودته ضرر نمی کنی،انشااله که هم مجاز میشی و قبول میشی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خطام نسبت به اون یکیا بهتر شده یا هنوز شکم میده؟؟؟:redface:

مشاهده پیوست 207556
مشاهده پیوست 207558

صب خیلیا اومدم اعلام آمادگی کردن!پس کاراتووون کووووو؟؟ینی هیچ کاری نکردین؟؟

خط هات هنوز جای کار داره هر چند من متخصص خط نیستم ها ولی اره شکم داره ،من که یک کار گذاشتم ، یکی دیگه هم کشیدم ولی نمیشه گذاشت کار دوست داداشمه برا تمرین اونا را هم کشیدم و یک آ2 هم تمرین خط انجام دادم یک هم مطالعه که البته حالم هم همچین خوب نبود که بیشتر کار کنم ،ما رفتیم لالا شبتون خوش مهندس های جوان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا