◄[ پرسش پاسخ هاي مرتبط با ســـازه ها ]►

Parvix

عضو جدید
سلام گرامی...
فقط در مورد بازار کار جوابتون رو می دم :
بازار کار مهندسی سازه همیشه به راهه ، چون خودتون هم می تونید بدون واسطه و به طور مستقیم به کار ساخت و ساز مشغول بشید ( گرچه شرایط کنونی آنچنان است که بچه های کامپیوتر هم ساخت و ساز میکنن !!! )، در ضمن شما با گرفتن حق نظارت هم می تونید یک درآمد جداگانه و تضمین شده داشته باشید
ولی مهندسی خاک و پی هم خوبه ، هم الان تعداد مهندسین خاک و پی کمه و هم اینکه آزمایشات این رشته نسبتا گرون قیمت هستند و در کل راحت تر از سازه هستش.در ضمن شما با گرفتن حق نظارت هم می تونید یک درآمد جداگانه و تضمین شده داشته باشید
از راه و ترابری زیاد خبر ندارم ، اما خیلی خوب پول آوره ولی یه مقدار سختی کار داره.

بین خاک و ترابری کدومو پیشنهاد میدین؟

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
تعادل

تعادل

سلام به مهندسین سازه
یک سوال ساده داشتم . اگر واسه من حل کنید ممنون میشم .
این سوال از استاتیک هست .
با تشکر
مقدار نیرویی که بر 3 پایه وارد میشود را حساب کنید ؟
A.B.Cسه پایه هستند که یک نیروی 2 کیلو نیوتونی به انها وارد شده
میخواستم ببینم تعادل داره یا نه؟ روش حلش چطوریه؟

پیوست ها

• 1212122.jpg
    1212122.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

م.كمالي

عضو جدید
با سلام
به نظر من بايد زاويه بردار 2kn رو با هر يك از پايه ها بدست بياوريد( پس از در نظر گرفتن نقطه اثر به عنوان شروع و ادامه بردار به سمت وسط سه پايه ) سپس تصوير بردار رو روي پايه حساب كنيد ( مقدار بردار ضربدر cos زاويه بدست آمده نسبت به هر پايه). لازم به ذكر هست كه مقدار نيرويي كه به هر پايه وارد ميشه از اين راه بدست مياد . در خصوص تعادل بايد سه ضلعي اتكا رو با نقطه اثر نيرو مقايسه كني .

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
با سلام
به نظر من بايد زاويه بردار 2kn رو با هر يك از پايه ها بدست بياوريد( پس از در نظر گرفتن نقطه اثر به عنوان شروع و ادامه بردار به سمت وسط سه پايه ) سپس تصوير بردار رو روي پايه حساب كنيد ( مقدار بردار ضربدر cos زاويه بدست آمده نسبت به هر پايه). لازم به ذكر هست كه مقدار نيرويي كه به هر پايه وارد ميشه از اين راه بدست مياد . در خصوص تعادل بايد سه ضلعي اتكا رو با نقطه اثر نيرو مقايسه كني .
ممنونم . اما من نمیدونم زاویه ای که گفتین رو چطور بدست بیارم ؟؟؟

بالا