گفتگو با دیگر اعضا تالار شهرسازی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
روز دانشجو رو به همه بچه های گل مهندسی شهرسازی تبــــریک می گم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم .
هر جا که هستید پاینده و سربلند باشید.
.
:heart:

COLY

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشید مزاحمتون شدم واقعیتش من می خواستم سریع برم سراغ اصل کلام که سرتون به درد نیاد. واقعیتش من در داخل یک مسابقه طراحی شهری که در داخل امریکا برگزار شد شرکت کردم و کارم برای رای دهی از طریق اینترنتی مورد پذیرش واقع شده است از شما می خواهما گر امکان دارد به آدرس سایت زیر بروید و به کارم رای بدهید ممنونم.
http://connectedcitygallery.com/125.html این آدرس را در مرورگر خود کپی کنید و بعد فقط دکمه vote را کلیک کنید
ممنونم:gol:

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ببخشید مزاحمتون شدم واقعیتش من می خواستم سریع برم سراغ اصل کلام که سرتون به درد نیاد. واقعیتش من در داخل یک مسابقه طراحی شهری که در داخل امریکا برگزار شد شرکت کردم و کارم برای رای دهی از طریق اینترنتی مورد پذیرش واقع شده است از شما می خواهما گر امکان دارد به آدرس سایت زیر بروید و به کارم رای بدهید ممنونم.
http://connectedcitygallery.com/125.html این آدرس را در مرورگر خود کپی کنید و بعد فقط دکمه vote را کلیک کنید
ممنونم:gol:

موفق باشی دوست عزیز! فقط ایکاش طرحتون رو در یک تاپیک جداگانه قرار میدادید تا دوستان استفاده کنن.

atefeh.gh

عضو جدید
سلام..
میشه درمورد شهرهای گسترده ایران توضیح مختصر و مفیدی بهم کنید...
مرسی

راضیه...

عضو جدید
سلام دوستان یک سوال داشتم
من رشته ام معماری بود امسال واسه ارشد شهرسازی خوندم امتحانمم بد ندادم ولی واسه ازمون تحلیلی تشریحی نمیدونم باید چیکارکنم اصلا چی بخونم.اگه کسی بتونه راهنماییم کنه خیلی خوشحال میشم.:(

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان یک سوال داشتم
من رشته ام معماری بود امسال واسه ارشد شهرسازی خوندم امتحانمم بد ندادم ولی واسه ازمون تحلیلی تشریحی نمیدونم باید چیکارکنم اصلا چی بخونم.اگه کسی بتونه راهنماییم کنه خیلی خوشحال میشم.:(

برای کدوم گرایش امتحان دادی دوست عزیز؟

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مهندس شهر سازی نیستم صحبتی ندارم......حوصله هم ندارم...........:cool:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدم مردم خوب بلدن از این کارا