کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

jabr

عضو جدید
سلام
بله جامداتی هستم
خیر شانسی نزدم
درس هایی از قبیل روش های تولید و کارگاه و ماشین ابزار و علم مواد و هیدرولیک و ..... به صورت اختیاری پاس کردم و کنکور هم از اون اطلاعات زدم 38 درصد
به هر حال دعا کنید که من قبول شم چون حوصله دوباره خوندن ندارم اصلا
این هم توجه کنید که امسال افرادی که با هدف گرایش های دیگه کنکور دادن و رتبه ساخت بهتری آوردن از سال های پیش بیشتره .
راستی اون گرایش مهندسی جوش امیر کبیر تا چند پر میشه ؟
موفق باشید :smile:
سلام.شما طبق چه دلايلي ميگيد تعداد جامداتي و سيالاتيا كه جاي ساخت و گرفتن امسال بيشتره؟:que:

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام
بله جامداتی هستم
خیر شانسی نزدم
درس هایی از قبیل روش های تولید و کارگاه و ماشین ابزار و علم مواد و هیدرولیک و ..... به صورت اختیاری پاس کردم و کنکور هم از اون اطلاعات زدم 38 درصد
به هر حال دعا کنید که من قبول شم چون حوصله دوباره خوندن ندارم اصلا
این هم توجه کنید که امسال افرادی که با هدف گرایش های دیگه کنکور دادن و رتبه ساخت بهتری آوردن از سال های پیش بیشتره .
راستی اون گرایش مهندسی جوش امیر کبیر تا چند پر میشه ؟
موفق باشید :smile:

پارسال یه نفر با رتبه 40 ساخت رفت جوش امیرکبیر

mammadiof

عضو جدید
سلام
رتبه 3
ساخت 61
ریاضی 50
جامدات 30
زبان 25
با تلرانس 0.5درصد
دانشگاه تهران رو انتخاب کردم

siavash_m689

عضو جدید
اینجور که نتیجه گرفتم قبولی تو ساخت و تولید فقط و فقط ریاضی می خواد الان با %10 بالا زدن ریاضی و درس ساخت راحت رتبه ی 1000 میره زیره 400 !!!:redface:
یه سوال از بچه هایی که رتبه های خوبی اوردن منابعتون برای ریاضی چی بود؟؟؟؟؟ معادلات و ریاضی مهندسیو چی کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hossein_b5717

عضو جدید
اینجور که نتیجه گرفتم قبولی تو ساخت و تولید فقط و فقط ریاضی می خواد الان با %10 بالا زدن ریاضی و درس ساخت راحت رتبه ی 1000 میره زیره 400 !!!:redface:
یه سوال از بچه هایی که رتبه های خوبی اوردن منابعتون برای ریاضی چی بود؟؟؟؟؟ معادلات و ریاضی مهندسیو چی کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من ریاضی 43 زدم که با توجه به اینکه امسال ریاضی سخت بود میشه گفت خوب زدم
من از جزوه های پارسه خوندم،اگر پایه ریاضیت ضعیف نباشه همین جزوه ها کافیه
البته باید تست هم زیاد بزنی،من خودم نرسیدم تست به اندازه بزنم
ریاضی مهندسی هم وقت نکردم درست بخونم،سر کنکور فقط یه سوال زدم که درست از آب در اومد:D

Mech001

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام
رتبه 3
ساخت 61
ریاضی 50
جامدات 30
زبان 25
با تلرانس 0.5درصد
دانشگاه تهران رو انتخاب کردم

;)
آقا تو رو خدا شما یکی منابع مطالعاتیتون رو بزارین رو سایت تا بچه ها استفاده کنن
ممنون.
بابت رتبتون هم تبریک میگم...

يوسف باقري

عضو جدید
سلام عزيزم ناراحتي نداره كه.خدا بزرگه،من رتبم 125 شد.ولي هنوز باورم نشدس.بچه اصفهانم؛دانشگاه خميني شهر اصفهان بودم؛جامدات؛
زبان 24.2
رياضي 43
جامدات54
ساخت51

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام عزيزم ناراحتي نداره كه.خدا بزرگه،من رتبم 125 شد.ولي هنوز باورم نشدس.بچه اصفهانم؛دانشگاه خميني شهر اصفهان بودم؛جامدات؛
زبان 24.2
رياضي 43
جامدات54
ساخت51

عجیبه
با این درصدا 125 شدی،خیلی باید بهتر میشدی
معدلت خیلی پایین نبوده؟

arjmand200

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز خودم یه درخواست داشتم از دوستان خودم که میخواسم من رو راهنمایی کنن ، راستش من الان 2 هفتس که تموم کردم ترم رو و میخوام واسه ارشد بخونم به نظرتون از الان شروع کنم یعنی مرداد ماه خوبه یا نه دیره (البته من بیس ریاضیم ضعیفه :( ) یعنی تو دانشگاه زیاد خوب نخوندیم ، دوستان اگه نظرشون اینه که شروع کنم با چی شروع کنم با دروس تخصصی یا دروس ساختی ؟؟
در ضمن یه در خواست دیگه و اونم اینکه دوستانی که امسال قبول شدن و رتبشون زیر 50 60 شده خواهش میکنم که منابع دروس تخصصیشون رو بزارن تا ماهایی که تازه میخوایم شروع کنم از اینا شروع کنیم خواهش میکنم :smile:

mashti

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز خودم یه درخواست داشتم از دوستان خودم که میخواسم من رو راهنمایی کنن ، راستش من الان 2 هفتس که تموم کردم ترم رو و میخوام واسه ارشد بخونم به نظرتون از الان شروع کنم یعنی مرداد ماه خوبه یا نه دیره (البته من بیس ریاضیم ضعیفه :( ) یعنی تو دانشگاه زیاد خوب نخوندیم ، دوستان اگه نظرشون اینه که شروع کنم با چی شروع کنم با دروس تخصصی یا دروس ساختی ؟؟
در ضمن یه در خواست دیگه و اونم اینکه دوستانی که امسال قبول شدن و رتبشون زیر 50 60 شده خواهش میکنم که منابع دروس تخصصیشون رو بزارن تا ماهایی که تازه میخوایم شروع کنم از اینا شروع کنیم خواهش میکنم :smile:
منم شروع کردم برا شروعم کلاسای گاجو نوشتم
استاتیک مقاومت دکتر نایی و ریاضیات استاداقاسی
این دو تارو هر موسسه ای گیر اوردی برو
مخصوصا ریاضیت که ضعیفه کلاسای اقاسی میتونه خیلی کمکت کنه
البته الان که دیر شده میتونی تودوره های پاییز ثبت نام کنی فعلا هم بشین یه مقدار اختصاصی بخون
کتابای ریاضی اقاسی هم برا شروع خوبه

آخرین ویرایش:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی..خیلی خوشحالم اومدم تو جمعتون(گل)
دوستانی که کنکورشون رو پشت سر گذاشتند لطفا یه مددی به ما هم بکنند...
لطف کنند بگن باید چیها رو خوند و از کجا شروع کرد..مرسی

arjmand200

عضو جدید
منم شروع کردم برا شروعم کلاسای گاجو نوشتم
استاتیک مقاومت دکتر نایی و ریاضیات استاداقاسی
این دو تارو هر موسسه ای گیر اوردی برو
مخصوصا ریاضیت که ضعیفه کلاسای اقاسی میتونه خیلی کمکت کنه
البته الان که دیر شده میتونی تودوره های پاییز ثبت نام کنی فعلا هم بشینیه مقدار اختصاصی بخونی
کتابای ریاضی اقاسی هم برا شروع خوبه

خیلی ممنون از دوست عزیزم اما من تو تبریز زندگی میکنم و تو تبریز هم کلاس خوبی نیست واسه ارشد ، واسه همون کلاس نمیرم واسه کتابهایی هم که گفتین مقاومت رو از نایی میخونم استاتیک رو هم منتظرم مال پوران بیاد در ضمن واسه ریاضی به نظرتون مال خدا کرمی بهتره یا همین اغاسی که فرمودین _(البته اگه کتابی داشته باشه )؟؟

mashti

عضو جدید
خیلی ممنون از دوست عزیزم اما من تو تبریز زندگی میکنم و تو تبریز هم کلاس خوبی نیست واسه ارشد ، واسه همون کلاس نمیرم واسه کتابهایی هم که گفتین مقاومت رو از نایی میخونم استاتیک رو هم منتظرم مال پوران بیاد در ضمن واسه ریاضی به نظرتون مال خدا کرمی بهتره یا همین اغاسی که فرمودین _(البته اگه کتابی داشته باشه )؟؟
من که اقاسی رو شروع کردم واقعا عالیه
در مورد کلاسا پارسه امسال دوره های نیمه حضوری گذاشته به این صورت که همه درسارو تو12 روز پشت سرهم میبنده اگه میتونی 12 روز بیای تهران این کارو بکن البته پارسه ریاضی 1و2 مهندس انصاریه که بچه هایی که رفتن راضین معادلاتو ریاضی مهندسیشم با خود معتقدیه که دیگه معرف حضور هست استاتیک خیلی سخت نیست ازرو هر کتابی میشه خوندش یه کتابم ارشد سپاهان داره که من اونوگرفتم مقاومتم فقط نایی

یوسی طلا

عضو جدید
سلام به همه مهندسین:شما برا چی اینهمه درس :que:چه قدر کار بلدید:que:منم تازه درسم تمام شده.نمیدونم چی کار کنم کنم.ارشد بخونم:que:برم سر کار:que:این کتابا و جزوه ها کجا گیر میاد:que:please help me:gol:;)

یوسی طلا

عضو جدید
بابا بیخیال:eek:مگه کجا درس میخونید که رتبه هاتون اینا شده:que:معدلاتون چندس.:que:جزوه هاتونا از کجا آوردید

siavash_m689

عضو جدید
چند نفری از بچه ها رتبه های ساختشون خیلی خوب بود 61-60% هم داشتیم

معمولا وقتی ازشون سوال می کنی می گن جزوات تبریز و امیرکبیره!

دقیقا میشه بگید چه جزوه ای هست؟ میشه خرید یا کپی کرد؟ کجا میفروشن؟؟؟ در هر صورت من این جزواتو می خوام مخصوصا جزوه ی تولید مخصوص و مدیریت تولید؟؟؟؟؟؟

خواهشا" راهنمایی کنید:heart:

siavash_m689

عضو جدید
زبان 24.2
رياضي 43
جامدات54
ساخت51
سلام
اصلا هیچین چیزی امکان داره!!!؟ با این درصد ها رتبه 100% زیره 20 میاد 125 خیلی خیلی زیاده

siavash_m689

عضو جدید
من بعد از کنکور درصد گرفتم،میدونستم ساختو خراب کردم

سلام حسین جان حالا برنامت برای درس ساخت امسال چیه اون سوالایی که من دیدم فقط 30% تو جزوه های خودم هست! مثلا" سوالی که دو ساله از سیستم های اندازه گیری دادن! همچین سوالایی اصلا تو کتاب حریرپوش نیست منابعت چیه حسین از کجا می خونی!!!؟؟؟!!!!

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام حسین جان حالا برنامت برای درس ساخت امسال چیه اون سوالایی که من دیدم فقط 30% تو جزوه های خودم هست! مثلا" سوالی که دو ساله از سیستم های اندازه گیری دادن! همچین سوالایی اصلا تو کتاب حریرپوش نیست منابعت چیه حسین از کجا می خونی!!!؟؟؟!!!!

سلام
من تقریبا فقط کتاب ساخت پارسه و راهیان ارشد و تمام تست های سال های گذشته رو خونده بودم
واقعا سوالا نا آشنا بود

انتشارات دانشگاهمون امسال یک سری جزوه کنکوری(خیلی زیاد بود) آورده،چند تاشو دیدم برای امیر کبیر و تبریز بودن

اگر بخوام بخونم از اونا استفاده می کنم
فعلا که دو روزه مشغول کار شدم،ساعت کارم هم زیاده 8 تا 19
سخته درس خوندن

siavash_m689

عضو جدید
سلام
من تقریبا فقط کتاب ساخت پارسه و راهیان ارشد و تمام تست های سال های گذشته رو خونده بودم
واقعا سوالا نا آشنا بود

انتشارات دانشگاهمون امسال یک سری جزوه کنکوری(خیلی زیاد بود) آورده،چند تاشو دیدم برای امیر کبیر و تبریز بودن

اگر بخوام بخونم از اونا استفاده می کنم
فعلا که دو روزه مشغول کار شدم،ساعت کارم هم زیاده 8 تا 19
سخته درس خوندن

امیدوارم امسال موفق بشید

پارسه اصلا خوب بودش؟ من که ثبت نام نکردم چون فکر می کنم نتونم به سرفصلهاش برسم و کلا" همه چیزو بزارم کنار :cry:

Hossein_b5717

عضو جدید
امیدوارم امسال موفق بشید

پارسه اصلا خوب بودش؟ من که ثبت نام نکردم چون فکر می کنم نتونم به سرفصلهاش برسم و کلا" همه چیزو بزارم کنار :cry:

کتاب ساخت پارسه خوبه،البته نه برای الان،برای یکی دو ماه آخر
من پارسال 4 تا آزمون آخر پارسه رو از یکی خریدم
مهمترین مزیت پارسه جامعه آماریه بالاشه که ماهان هم تقریبا بهش نزدیکه
ولی هزینش خیلی بالاست ،امسال شده 410 هزار تومان
در کل زیاد فرق نمیکنه کجا آزمون بنویسی،چون هیچ کدوم استاندارد نیست!هر چند خود کنکور هم استاندارد نیست!!
آزمون می تونه مزایای زیادی داشته باشه ولی این بستگی به شخص داره،بعضی ها آزمون نرن براشون بهتره
مهمترین چیز فقط درس خوندنه،اگر از الان شروع کنی فرصت داری درس ها رو جمع کنی
من پارسال از آبان شروع کردم و 4 روز در هفته می خوندم،یک سری درس ها رو جا انداختم و نرسیدم بخونم و روی خیلی از درس هایی که خونده بودم نتونستم مسلط بشم
یه جوری برنامه ریزی کن که تا اول دی ماه درسها رو کامل خونده باشی و از اون به بعد به مرور،تسلط،مهارت و سرعت عمل در تست زنی بپردازی
از دروس ریاضی و جامدات غافل نشو چون ساخت قابل پیش بینی نیست

ehsangodazandeh

عضو جدید
زبان 11
ریاضی 32
جامدات 20
ساخت 44

رتبه 197

به نظرتون شبانه امیر کبیر مهندسی جوش قبول میشم

zebel 619

عضو جدید
با سلام
برای شرکت در کنکور ارشد معدل لیسانس ملاک هست؟
هر کسی با هر معدلی میتونه کنکور بده؟

jabr

عضو جدید
احتمال قبول شدن شما بسیار پایین است ، اگر تصمیم خواندن دارید از همین الان شروع کنید .

موفق باشید .