کلوپ هوادارن AC Milan

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
لاتزیو حریف میلان نشد

آخرين ديدار از هفته‌ي سوم سري A ايتاليا با پيروزي ميلان به پايان رسيد.تيم ميلان در بازي خانگي خود با نتيجه‌ي 4 بر يك لاتزيو را درهم كوبيد.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]گل‌هاي ميلان را در اين ديدار سيدورف (8)، زامبروتا (35)، پاتو (49) و کاکا(60) به ثمر رساندند. تک گل لاتزيو را هم زاراته در دقيقه 26 وارد دروازه حريف کرد. از نکات جالب بازی حضور سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا و مالک باشگاه میلان در جایگاه ویژه سن سیرو بود.[/FONT]

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
برلوسکونی:دربی میلانو باید هدیه تولد من باشد :gol::gol:

برلوسکونی گفت من از بازی روسونری ها خیلی راضی ام چون خوب بازی کردیم و حالا منتظر دربی مقابل اینتر هستم بازیکنان قول داده اند در 29 سپتامبر برد این بازی را به عنوان هدیه تولد به من تقدیم کنند...

ما باید پیشرفت کنیم ولی این تیمی است که میتواند در چند جام بازی کند. بعصی ها اعتقاد دارند جام ها زیاد هستند ولی من فکر میکنم بازیکنان میتوانند همه این جام ها را بگیرند.برلوسکونی سپس به ستایش ستاره های میلان میپردازد...
پاتو واقعا خوب بازی کرد و یک گل زیبا هم زد.
بوریلو نیز کاملا مثبت بود و نقش یک مهاجم را به خوبی اجرا کرد. او چیزی بود که ما همیشه به او محتاجیم.
رونالدینیو نیز به محض ورود به زمین همه را سرگرم و متحیر کرد.
شوچنکو مشغول ریکاوری بعد از دو سال ناکامی در چلسی است و من انتظار دارم هرچه زودتر همان شوچنکویی شود که ما میشناسیم.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازگشت ميلان با كاكا :heart::heart:

برد ۴- يك ميلان مقابل لاتزيو سبب شد كه اندكى از فشار انتقادات از كارلو آنچلوتى مربى روسونرى كاسته شود زيرا ميلان به نخستين پيروزى خود در سرى A دست يافته است. ميلان كه در خانه به مصاف لاتزيو رفته بود موفق شد نخستين شكست فصل را به اين تيم تحميل كند تا ميلان چشم به بازى هاى پيش رو داشته باشد.
برد هفته گذشته ميلان مقابل اف سى زوريخ در جام يوفا باعث شد كه اعتماد به نفس بازيكنان نسبت به قبل بالاتر رفته و بتوانند بازى هاى بهترى به نمايش بگذارند. ميلان به لطف گل هاى كلارنس سيدورف، جان لوكا زامبروتا، پاتو و كاكا توانست نخستين ۳ امتياز اين فصل را كه احتياج شديدى به آن داشت از آن خود كند. با وجود اين پيروزى ها آنچلوتى معتقد است كه نبايد از اين پيروزى احساس غرور كرد. وى در كنفرانس خبرى پس از بازى گفت: به نظر من بحران در تيم به پايان رسيده است و بايد منتظر روزهاى خوش باشيم.
ما تيمى هجومى هستيم و اين موضوع باعث خواهد شد كه در دفاع با مشكل مواجه شويم. در اين بازى نسبت به قبل با احتياط بيشترى كار مى كرديم. هر چند دوران بحرانى تيم تمام شده است اما همچنان بايد با احتياط كار كرد. پس از آنكه سيدورف نخستين گل بازى را به ثمر رساند، مائورو زاراته مهاجم آرژانتينى لاتزيو كار را به تساوى كشاند اما پس از آن زامبروتا دومين گل ميلان را به ثمر رساند. پاتو بازيكن جوان و برزيلى ميلان ارسال مارك يانكلوفسكى را با ضربه سر وارد دروازه لاتزيو كرد تا سومين گل ميلان شكل بگيرد و پس از آن كاكا بهترين بازيكن فوتبال جهان چهارمين گل را به ثمر رساند.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميلان 2 - 1 رجينا :heart::heart:

گل ها : بوريللو و پاتو

تبريك به تمام ميلاني هاي عزيز :gol:

• Like
واکنش ها: abfa

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزیابی بازیکنان میلان

آبیاتی ۵/۶ : به خاطر اشتباه بچه گانه اش چیزی نمونده بود میلان ۳ امتیازو از دست بده . ولی در کل خوب بود.

زامبروتا ۵/۶ : در سمت راست واقعا نفوذهای عالی انجام میداد و کاملا مثل یک موشک میمونه . یکی از بهترین خریدهای میلان بدون شک زامبروتا بوده . خیلی شانس آورد در این بازی کارت نگرفت چون با دریافت کارت زرد دربی مدونینا رو از دست میداد.

کالادزه ۵ : ضعیفترین نمره رو در بین بازیکنان میلان کاخابر کالادزه دریافت کرد . به خوبی نتونس کورادی رو مهار کنه که در نهایت کورادی کار خودش رو انجام داد.

بونرا ۶ : در نیمه اول که کاملا کورادی رو گرفته بود ولی در نیمه دوم کمی شل گرفت .

فاوالی ۵/۶ : گرچه که عالی نبود ولی بهرحال در کناره ها نفوهای خوبی انجام میداد و در کار دفالعی هم خوب بود .

گتوسو ۶ : میانه میدان رو خوب گرفته بود ولی خیلی شتاب زده در حمله ها کار میکرد و خیلی دنبال درگیری بود.

فلامینی ۶ : خیلی شانس آورد داور اورو از بازی اخراج نکرد به همین خاطر هم کارلتو او رو از بازی کشید بیرون . ماتیو امشب خوب بود.

سیدورف ۷ : گل بوریلو از روی سانتر زیبای او به ثمر رسید . در میانه مثل همیشه عالی بود .

کاکا ۸ : مدافعین حریف سعی داشتند با خطاهای پیاپی بر روی او از کار بندازنش ولی باز هم کاکا کار خودش رو انجام داد و میلان رو به پیروزی دیگه رسوند.

پاتو ۸ : عالی . این روزها به کلید طلایی میلان تبدیل شده . ۵ بازی و ۳ گل نشانه خوبیه برای آینده ای روشن

بوریلو ۷ : مارکو خوب بود ولی بازهم به هماهنگی بیشتر با بازیکنان نیاز داره گرچه او ۲ موقعیت تک به گل رو هم خراب کرد.

شوچنکو ۶ - آمبروسینی ۶ - امرسون -

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
3 روز تا دربی

دربي در فرهنگ و لغت نامه ورزشي به معني مصاف ورزشي دو تيم از يک شهر يا يک منطقه است که اکثرا سابقه تاريخي، فرهنگي،قومي،قبيله اي در پس اين مصافها نهفته است. دربي ها اصولا در طول تاريخ هميشه آبستن حوادث بي شماري بوده و هست و در بسياري از موارد آن وضعيت دو تيم در جدول نشانگر تيم پيروز آن نبوده است. در بسياري از کشورها مانند آرژانتين، اسکاتلند،انگليس،ايتاليا،اسپانيا، آلمان، فرانسه و.... دربي ها طعم و بوي خاص خود را دارد. اما دربي از کجا آمده است؟ در واقع 3 تئوري در مورد چگونگي پيدايش اين کلمه و ورود آن به فوتبال وجود دارد. تئوري نخست اين است که اين کلمه از شهري به اسم آشبورن در ايالت دربي شاير انگلستان پديد آمده است. درقرن 12 که بازي با سبک و سياق فوتبال برگزار مي شده است، طي دو روز دو گروه از مردم شهر در روز سه شنبه و چهارشنبه با هم مسابقه مي دادند که از 2 بعد از ظهر تا 10 شب ادامه داشته است و اگر تا قبل از ساعت 5 عصر توپي گل مي شده است، توپي جديد وارد زمين مسابقه مي کردند در غير اين صورت رقابت را تعطيل مي کردند تا روز 4 شنبه که مجددا مسابقه از سر گرفته مي شود. اين بازي همچنان در شهر آشبورن برگزار مي شودتئوري دوم حاکي از اين است که اين کلمه از مسابقات اسب سواري که در شهر دربي از سال 1780 برگزار مي شده است آمده است. اما تئوري سوم که به نظر معقول تر مي نمايد، از ديدار قرمز و آبي هاي بندر ليورپول سر رشته گرفته است. زمين دو تيم که در آن مسابقات خانگي را برگزار مي کردند توسط پارکي به نام استنلي از هم جدا مي شده است که مالک آن پارک يا باغ شخصي بوده به اسم کنت دربي و از آن روز مسابقات ورزشي که تيمهاي يک شهر يا يک استان و منطقه با هم برگزار مي کنند دربي ناميده مي شود.

دربي مدونينا

وقتي باشگاه آ.ث. ميلان در سال 1899 تاسيس شد، روسونري ها تنها تيم اين شهر بزرگ بودند ولي در سال 1908 بود که در پي اختلافاتي که بر سر باند بازي بين بازيکنان داخلي و خارجي وجود داشت، از اين تيم جدا شدند و اقدام به تاسيس باشگاه اينترنازيوناله کردند که اکثريت آنها را بازيکنان خارجي همان تيم آ.ث.ميلان تشکيل مي دادند و از آنجا بود که دربي مدونينا کار خود را آغاز کرد.گروهي که اينترنازيوناله را ساختند مخالف حضور فقط انگليسيها در تيم آ.ث.ميلان بودند و اينترناتزيوناله تاسيس کردند.معمولا طرفداران تيم اينتر را قشر ثروتمند جامعه ميلان تشکيل مي دهند و طرفداران ميلان را قشر متوسط و رو به پاييين تشکيل مي دهند. از پيروزيهاي قابل ذکر ميلان مي توان به دو برد 1-8 و 0-6 در برابر اينتر در سالهاي 1918 و 2000 اشاره کرد. در مقابل اينتر در سال 1984 توانست ميلان را 0-4 شکست دهد. در دهه 90 بود که ديدارهاي دو تيم بيشتر به مصاف آلمان و هلند شبيه بود. دو کشوري که در زمينه فوتبال به شدت با هم رقابت دارند. ميلاني ها با مثلث فن باستن،گوليت و رايکارد به مصاف نراتزوري هايي مي رفتند که از وجود برمه،کلينزمن و ماتئوس استفاده مي کردند. از بازيکنان قابل ذکري که در هر دو تيم بازي کردند مي توان به رونالدو، ويري، سيدورف و پيرلو اشاره کرد. اما معروفترين آنها جوزپه مه آتزا است. او بين سالهاي 1927 تا 1940 در اينتر بازي کرد و بين سالهاي 1940 تا 1943 براي ميلان بازي کرد. اما محبوبيت او بين هواداران اينتر بيشتر از ميلاني هاست و به همين خاطر است که در حالي که هر دو تيم از يک ورزشگاه براي برگزاري ديدارهاي خانگي استفاده مي کنند، ميلاني ها اسم آن را سن سيرو گذاشته اند و اينتري ها آن را جوزپه مه آتزا مي نامند. در تاريخ دو تيم تا به حال 266 بار با هم بازي کردند که 104 بار ميلاني ها پيروز بودند و 90 بار اينتري ها. 72 ديدار دو تيم هم به تساوي انجاميده است.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد در بزرگترين دربي جهان رو به هواداران ميلان تبريك ميگم . :heart::heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol::gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
مهم اينه كه اون موقع كه تو اوج بود واسه بارسا بازي ميكرد الان كه زپرتش غمسو شده ماله شما بريد حالشو ببريد:biggrin::biggrin:

والکانو جان ....اینم از رونالدینهویی که می گفتی زپرتش غمسول شده .....:w15::w15:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
زوریخ 0 - 1 میلان

تیم میلان دقایقی پیش در بازی برگشت از مرحله گروهی جام یوفا توانست تیم اف سی زوریخ را با تک گل آندری شوچنکو از پیش رو بردارد و به پنجمین برد پیاپی خود دست یابد . تیم میلان در ابتدا با ترکیب دیدا - زامبروتا - بونرا - کالادزه - آنتونینی - فلامینی - امرسون - آمبروسینی - سیدورف - رونالدینیو و شوچنکو به میدان رفت که در دقیقه ۳۰ بازی کالادزه با مصدومیتی که برایش پیش آمد جای خودش را به مالدینی داد . میلان در نیمه نخست نتوانست به گلی دست یابد تا اینکه در نیمه دوم در دقیقه ۶۱ ماسیمو جای خودش را به کاکا داد تا میلان چهره هجومی تری به خودش ببیند . حملات میلان ادامه داشت تا اینکه شوا در دقیقه ۷۰ توانست تک گل میلان را وارد دروازه حریف کند تا علاوه بر برد میلان ، اولین گل فصل خودش را هم به ثمر برساند . در ادامه هم سیدورف جای خودش را به گتوسو داد تا میلان با حفظ کمربند میانی پیروز این مسابقه باشد .

تبريك به تمام ميلاني ها

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیروزی میلان در برابر سامپدوریا

میلان موفق شد با درخشش رونالدینیو و نیمکت نشینی کاکا با نتیجه 3 بر 0 سامپدوریا را شکست بده

گلهای میلان توسط رونالدینیو (2 گل) و اینزاگی به ثمر رسید

• Like
واکنش ها: abfa

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاکا بازهم گفت:برای همیشه در میلان خواهم ماند

كاكا فوق ستاره برزيلي ميلان اظهارداشت به بازي براي تيم‌هاي چلسي و رئال مادريد فكر مي‌كند اما هرگز از ميلان جدا نمي‌شود...

كاكا بعد از خاتمه ديدارهاي تيم ملي برزيل به ميلان بازگشته . وي در گفت و گو با روزنامه كوريره دلا اسپورت چاپ ايتاليا اظهارداشت گاهي فكر مي‌كند كه اگر الان بازيكن چلسي يا رئال مادريد بود، اوضاع چگونه بود و در ادامه تاكيد كرد هرگز ميلان را ترك نخواهد كرد حتي مهم نيست كه چقدر درآمد داشته باشد. كاكا افزود: تعصب، تفريح و لذت مهم تر از پول است و همه مي‌دانند كه من چقدر به ميلان وابسته ام. روزي كه از ميلان بروم، وقتي است كه ديگر چنين هدف‌هايي در كار نباشد اما تا وقتي كه من و باشگاه خواست مشتركي داريم، هيچ پولي نمي‌تواند مرا وسوسه كند.مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل تصريح كرد: رئال مادريد يكي از مهمترين باشگاه‌هاي جهان است همان طور كه چلسي است اما من به ميلان اعتقاد دارم و ليگ فوتبال ايتاليا را دوست دارم.كاكا ادامه داد: گاهي فكر مي‌كنم چه مي‌شد اگر الان در چلسي يا رئال مادريد بودم اما به محض اينكه يادم مي‌آيد من با ميلان قهرمان جام باشگاههاي اروپا و جام باشگاههاي جهان شدم، اين افكار محو مي‌شود. در تابستان امسال هر دو تيم مذكور به شدت خواهان كاكا بودند ولي او عليرغم اينكه مي‌دانست جام قهرمانان را از دست خواهد داد، ماندن در ميلان را ترجيح داد.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بکام به میلان پیوست

هافبک سابق منچستر یونایتد . رئال مادرید و لسانجلس گالاکسی امروز رسما میلانی شد .

پایگاه خبری گل امروز به نقل از نایب رئیس میلان نوشت : بکام در قطار نشسته و می خواهد برای میلان بازی کند .

او تسریح کرد : ما او را می خواهیم .او در تعطیلات زمستانی میلانی می شود و برای ما بازی می کند.

انچلوتی گفت : امروزه فوتبال فقط تکنیک نیست . ما دوست داریم هر شنبه سن سیرو را با 65000 تماشاگر ببینیم و با حضور رونالدینیو . کاکا و بکام این امکان نتنها دور از دست رس نخواهد بود بلکه ما به اسپانسر های بهتر می اندیشیم .

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميلان 1 - 0 آتالانتا :gol:

گل توسط بازيكن محبوب ميلان : كاكا :heart:

به يك امتيازي صدر جدول رسيديم :heart:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تائید پیوستن بکام به میلان از طرف مسئولان باشگاه

روز پنجشنبه اعلام شد كه ديويد بكام ملي پوش انگليسي در ماه ژانويه به عنوان يك بازيكن قرضي به باشگاه پرستاره میلان خواهد پيوست .

كاپيتان سابق انگليس از تاريخ هفتم ژانويه كه مسابقات سري آ پس از تعطيلات زمستاني از سر گرفته خواهد شد به ميلان خواهد پيوست . آدريانو گالياني نايب رئيس ميلان پيشتر طي روز پنجشنبه فاش كرده بود كه وي قرار است مذاكراتي با وكلاي بكام كه به ميلان آمده‌اند انجام دهد و ظاهرا پس از مذاكرات توافق بين دو طرف حاصل شده است . گالياني پيروزمندانه گفت : حضور بكام به واقعيت پيوست و ديگر يك رويا نيست . بكام قرار است در تاريخ ‪ ۲۱‬دسامبر رسما مراسم معارفه به جاي آورده و سپس هشت روز بعد به همراه تيم براي يك اردوي تداركاتي عازم دوبي شود. وي سپس مي‌تواند نخستين بازي خود در سري آ را در برابر آ.اس .رم يك غول فوتبال باشگاهي ايتاليا در پايتخت اين كشور انجام دهد ولي مدت قرض داده شدن وي به ميلان بيش از دو تا سه ماه نيست.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل زیبای رونالدینیو و سه امتیاز دیگر

دیشب میلان در بازی دوم خود در رقابتهای جام یوفا مقابل تیم اسپورتینگ براگا در ورزشگاه سن سیرو قرار گرفت و توانست با گل دیر هنگام,بازی رو به نفع خود تمام کند...

در دقایق نخست بازی میلان نتوانست از موقعیت های به وجود آمده استفاده کند و بازی با روند معمولی پیش می رفت.در دقیقه 63 رونالدینو به جای پاتو ودر دقیقه 68 سیدورف به جای امرسون وارد میدان شدند.میلان بالاخره با تمام فشاری که به تیم حریف متخمل کرد در دقیقه 93 با گل زیبای رونالدینو بازی رو یک بر صفر به نفع خود تمام کرد و در دومین بازی خود هم پیروز شد.

naser6739

عضو جدید
کلوپ هواداران AC milan

کلوپ هواداران AC milan

سلام دوستان من این پست برای دل هوادران AC milan زدم هر کسی هر مطلبی عکسی یا

چیز دیگه ای داره بیاره اینجاonly AC milan only kaka

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاکا: میلان، پاتو را نفروشد

کاکا، بازیکن سابق باشگاه میلان و ستاره کنونی رئال مادرید به سران باشگاه میلان توصیه کرده که الکساندر پاتو ، هم تیمی سابقش را به فروش نرسانند. کاکا در حال حاضر خود را برای مراسم معارفه اش در برنابئو که امشب برگزار می شود آماده می کند ولی پیش از آن که برای اولین بار پیراهن تیم مادریدی را بر تن کند، به سران باشگاه سابقش نصایحی کرده است.

او گفته:« میلان نباید پاتو را بفروشد. او یکی از بزرگترین ستاره های دنیای فوتبال خواهد شد. و البته سران میلان باید برای جذب لوئیس فابیانو که در رقابتهای آفریقای جنوبی فوق العاده ظاهر شد نیز وارد عمل شوند.» این روزها لوئیس فابیانو به شدت مورد توجه سران میلان قرار گرفته است.

کاکا در ادامه اعلام کرد که همواره هواداران میلان را در یاد خواهد داشت و گفت:« من هرگز دشمن میلان نخواهم بود. این جایزه (جام کنفدراسیونها) را به هواداران روسونری تقدیم می کنند که همواره در قلب من خواهند بود. اگر من در جایگاه کنونی ام هستم، همه آن را به خاطر میلان می دانم
.من به رئال مادرید پیوستم تا عناوین قهرمانی متعددی را تجربه کنم و امسال می خواهم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را کسب نمایم.»

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين فصل رو ديگه بايد بريم براي قهرماني . يه مهاجم تاپ كم داريم كه اونم دارن ميگيرن . اين فصل جنگ قدرت رو ما خواهيم برد :neutral::neutral::neutral::neutral:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
اين فصل رو ديگه بايد بريم براي قهرماني . يه مهاجم تاپ كم داريم كه اونم دارن ميگيرن . اين فصل جنگ قدرت رو ما خواهيم برد :neutral::neutral::neutral::neutral:

:cry::cry:

زیاد امیدوار نباش .... چون نه دفاع داره نه هافبک نه حمله .... :cry:

میانگین سنی تیمم که بالاس ....:cry:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry:

زیاد امیدوار نباش .... چون نه دفاع داره نه هافبک نه حمله .... :cry:

میانگین سنی تیمم که بالاس ....:cry:

نگران نباش . مطمئن هستم كه ميتونيم . الان با اومدن لئوناردو تفكر جديد به تيم اضافه شده و با اينكه كاكا رفته اما ما پاتو و رونالدينيو و پيرلو و خيلي از بازيكن ها مطرح ديگه رو داريم كه به راحتي جاي اون رو پر ميكنن . دفاع هم پارسال قبل از خداحافظي مالديني يه دونه برزيلي خريديم كه اون موقع به خاطر قراداد نميتونست بازي كنه اما براي اين فصل آماده هست و مشكلي از اين بابت نداريم . :gol:
فقط مي مونه يك مهاجم نمام عيار كه باشگاه دنبالشه :gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوگچی اونیوو به میلان پیوست :heart::heart::heart:

سران باشگاه میلان در خبری از خرید اوگچی اونیوو، ستاره آمرکیایی باشگاه استاندارد لیژ بلژیک خبر دادند. این ستاره 27 ساله در طول رقابتهای جام کنفدراسیونها، نمایش خیره کننده ای را در ترکیب تیم ملی آمریکا به اجرا گذاشت و به نظر می رسد که سران روسونری در کمال ناباوری و با سرعت عمل بالا او را به خدمت گرفتند. در بیانیه ای رسمی که در وب سایت باشگاه میلان قرار گرفته می خوانیم: « باشگاه میلان با افتخار اعلام می کند که اوگچی اونیوو را با قراردادی از تیم استاندارد لیژ خریداری کرده است.این بازیکن آمریکایی تا سی ام ژوئن سال 2012 در میلان خواهد بود.»
این ستاره در حالی به روسونری پیوست که قراردادش با این تیم بلژیکی به اتمام رسیده و بازیکن آزاد بود.البته او پاسپورت بلژیکی هم دارد. ستاره سابق نیوکاسل که در تیمهای متز و لور نیز توپ زده است تا به حال 47 بار پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کرده و به نظر می رسد که برای حضوردر ترکیب روسونری رقابت سختی را با تیاگو سیلوا برای حضور در کنار الساندرو نستا،داشته باشد.
file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اودو: میلان بدون کاکا هم قدرتمند است

میلان کاکا را به رئال مادرید فروخته، اما ماسیمو اودو مدافع چپ این تیم بر این باور است که این تیم بدون کاکا هم می‌تواند پیروز شود و میلان را به ایتالیای 2006 تشبیه کرده است: «سال جام جهانی را به یاد می‌آورم. در آن هنگام انتقاد بسیاری از ما می‌شد اما تیم توانست کاری یکتا انجام دهد. مطمئنم هواداران هنوز تیم را تشویق خواهند کرد، هر چند که کاکا را در تیم خود نخواهند دید.»

این بازیکن فصل گذشته را به صورت قرضی در بایرن مونیخ گذراند اما به دلیل آن که درخشان نبود به میلان بازگشت. او می‌گوید: «پس از حضور قرضی یک ساله در بایرن برگشته‌ام و اگر بتوانم به تیم کمک می‌کنم.»

به نقل از سايت گل

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
میلان سه شنبه جذب لوئیس فابیانو را اعلام می کند :heart::heart::heart::heart:

به نوشته روزنامه کوریره دلواسپورت آدریانو گالیانی قرار است در چند روز آینده به اسپانیا سفر کند تا جذب لوئیس فابیانو مهاجم برزیلی سویا را قطعی کند.

میلان که پیش از این در تلاش برای جذب فابیانو ناکام بوده است قصد دارد با افزایش رقم پیشنهادی خود این بازیکن را به سن سیرو بیاورد.میلان هفته گذشته 14 میلیون پیشنهاد کرد که با مخالفت سویا روبرو شد و اکنون قصد دارد پیشنهاد خود را به 20 میلیون یوروی درخواستی باشگاه اسپانیایی برساند و این مهاجم برزیلی را به خدمت بگیرد.

این در حالی است که رسانه های اسپانیایی اعلام کردند سویا بندی را در قرارداد لوئیس فابیانو قرار خواهد داد که در آن اگر میلان جام های معتبر نظیر اسکودتو و لیگ قهرمانان را فتح کند باید 4 میلیون یورو اضافی به سویا بپیردازد.میلان این بار مطمئن است که این بار سویا با پیشنهادشان موافقت خواهد کرد.این در حالی است که هنوز آینده آندره آ پیرلو در میلان مشخص نیست و ممکن است این بازیکن میلان را ترک کند باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

به نقل از سايت گل .

اگر بخريمش خيلي خوب ميشه . مشكلات خط حمله هم برطرف ميشه :gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
قول رونالدینیو برای درخشش در این فصل

بعد از اینکه سیلویو برلوسکونی رونالدینیو را به عنوان رهبر جدید میلان معرفی کرد ، او برای هم تیمی هایش سخنرانی انجام داد...

بعد از تمجید روز گذشته سیلویو برلوسکونی رئیس میلان از رونالدینیو به نظر می رسد این بازیکن با توجه به رفتن کاکا به عنوان رهبر جدید روسونری در فصل آینده شناخته خواهد شد.رونالدینیو اعلام کرد تمام تلاشش را برای میلان در فصل آینده انجام خواهد داد و ناکامی های گذشته را جبران خواهد کرد.میلان که در بازی دوستانه مقابل یک تیم محلی به پیروزی رسید و خود را برای رقابت های فصل جدید آماده می کند به هواداران میلان قول داد به روزهای اوجش بازگردد. او گفت:"می خواهم فصل جدید را پر قدرت آغاز کنم و توانایی هایم را به همه ثابت کنم.می خواهم به هواداران قول دهم که بار دیگر به روزهای اوجم بازگردم.رونالدینیو همنچنین از لوئیس فابیانو هم تیمی اش در تیم ملی برزیل برای پیوستن به میلان دعوت کرد و گفت :"او بازیکن فوق العاده ای است و می تواند گزینه بسیار خوبی برای اضافه شدن به میلان باشد.او، پاتو و من می توانیم نیروی تهاجمی قدرتمندی برای میلان ایجاد کنیم."

منبع : سايت گل