کلوپ طرفداران شياطين سرخ

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصيه پاتریس اورا به شياطين سرخ
پاتريس اورا از هم تيمیهاى خود در باشگاه منچستر يونايتد خواست تا اصلى ترين هدفشان را كسب سومين قهرمانى پیاپی در ليگ برتر انگلستان قرار دهند.
تیم منچستر یونایتد مدافع عنوان قهرمانى ليگ برتر انگلستان و ليگ قهرمانان باشگاههای اروپا سال 2008 را با فتح جام جهانى باشگاهها در کشور ژاپن پايان داد اما اين رقابت و دورى از ليگ برتر انگلستان باعث نشد تا فرصت در اختيار تیمهای چلسى و ليورپول قرار بگيرد. تیم منچستر یونایتد در حالى از سفر به قاره آسيا بازگشت كه تساوى تیمهای ليورپول مقابل آرسنال و همچنين تیم چلسى مقابل تیم اورتون موقعيت شياطين سرخ را با 7 امتياز اختلاف در صدر جدول تثبيت كرد. البته تین منچستر یونایتد نسبت به اين 2 تيم 2 بازى كمتر انجام داده است. با اين حال پاتریس اورا افتخارات تیم منچستر یونایتد در سال 2008 را فراموش كرده و توجه خود را به سال 2009 معطوف كرده است. او میگوید: هدف من كسب 3 قهرمانى پياپى است. دو باره به دست آوردن اين جام واقعاً عالى خواهد بود. ما قابليت رسيدن به آن را داريم اما همچنان بايد سخت كار كنيم. ستاره سابق تيم موناكو كه به خاطر درگيرى در ورزشگاه استمفورد بريج توسط اتحاديه فوتبال انگلستان از شركت در 4 بازى محروم شد پس از طى كردن اين دوران مقابل تیم چلسى در ورزشگاه اولدترافورد به ميدان خواهد رفت. او دیر این باره میگوید: از اتحاديه فوتبال انگلستان تشكر میكنم كه به من فرصت استراحت و بودن در كنار خانواده ام در ایام كريسمس را داد. من به اين محروميت خيلى فكر كردم و هيچ وقت نمیتوانم دليل آنها براى اين تصميم را درک كنم. اگر شما ديدار هايى را به خاطر مصدوميت از دست بدهيد قابل تحمل است اما اگر از شركت در 4 بازى محروم شويد هيچ گاه اين احساس را نخواهيد داشت. من بدترين كريسمس را خواهم داشت.
منبع : www.mufc.ir.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر الکس فرگوسن می گوید , بازیکنانش برای بازی روز جمعه مقابل استوک سیتی کاملا آماده و متمرکز هستند .
هر مربی از تیم های رقبا که آرزو داشته است یونایتد مقابل استوک سیتی روز جمعه متوقف شود احتمالا بعد از شنیدن صحبت های سر الکس فرگوسن در کنفرانس قبل از بازی ,کاملا نا امید شده است .
رئیس یونایتدی هیچ تلفات جدیدی معرفی نکرد و بر عکس بر این که تمام بازیکنانش کاملا آماده هستند اصرار داشت و این در حالی است که هنوز 48 ساعت از ورود آن ها به انگلیس نگذشته بود که تمرینات فشرده ی خود را امروز صبح ( 4شنبه ) آغاز کردند .

سر الکس فرگوسن اعلام کرد : ما از لحاظ مصدومیت مشکل خاصی نداریم و همه از سفر با آمادگی کامل بازگشتند .
" ما فقط امیدوار بودیم که وقت کافی برای تمرین کردن برای بازی روز جمعه داشته باشیم . آن ها دیروز را استراحت کردند و در تمرینات امروز کاملا آماده به نظر می رسیدند . "
شیاطین سرخ تمام توانشان را برای مبارزه ای خوب با کوزه گر ها ( استوک سیتی ) به کار خواهند گرفت , اما سر الکس فرگوسن بر این که آن ها می توانند این شادمانی را با خانواده هایشان تقسیم کنند اصرار دارد .
او گفت : ما فردا تمرین خواهیم کرد و شب به استوک سفر می کنیم . ما در صبح تمرین می کنیم و بعد از بازی بر می گردیم تا در کنار خانواده هایمان جمع شویم و لذت ببریم .
" البته پرتقالی ها و بعضی از کشور های اروایی جشن را یک شب قبل از ما برگزار می کنند , و این هم تفاوت در فرهنگ هاست و هیچ کس قادر به ممانعت شما نیست . "
منبع : Manutd.Com

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر آلکس فرگوسن: نیازی به خرید بازیکن جدید نداریم
سر آلکس فرگوسن از ترکیب خود راضی است و اعتقاد دارد باشگاه منچستر یونایتد در نقل و انتقالات زانویه نیاز به خرید بازیکن جدید ندارد.
هفته آینده پنجره نقل و انتقالات باز میشود و سر آلکس فرگوسن تأکید کرد قصد خرید هیچ بازیکنی را ندارد.
او گفت: من فکر نمیکنم در ماه ژانویه انتقالی داشته باشیم. من از بازیکنانی که در اختیار دارم خوشحالم.
تیم منچستر یونایتد با شکست تیم لیگا دو کیتو اکوادور قهرمان جام باشگاههای جهان شد و عصر جمعه به مصاف تیم استوک سیتی میرود.
سر آلکس فرگوسن احساس میکند بازیکنانی دارد که از عهده دیدار های باقی مانده بر می آیند.
او اضافه کرد: احتمالاً یکی دو تا از بازیکنانی که قرضی در تیمهای دیگر بوده اند را بر میگردانیم. هم اکنون فقط در فکر حفظ بازیکنان هستیم.
ما 23 بازیکن را به کشور ژاپن بردیم و آنان بازیکنان مهمی هستند.
آنها در بازیها جدیت و تمرکز داشتند. ما آن را خوب و با موفقیت به پایان رساندیم.
منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت آرین اسپورت.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیاطین دوباره متحد می شوند

[FONT=&quot]سر الکس فرگوسن معتقد است اعضای تیمش در طول سفر به ژاپن با هم پیوند بیشتری خوردند .[/FONT]​
[FONT=&quot]با توجه به صحبت های سر الکس فرگوسن [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] سفر مختصر به ژاپن نه تنها یک موفقیت در گرفتن عنوان بود بلکه موفقیت در همه زمینه ها بود .[/FONT]​
[FONT=&quot]یک جام دیگر آن هم از نوع جام باشگاه های جهان برای یونایتد به ارمغان آمد اما نکته ی مهم تر در این سفر این بود که بازیکنان روحیه ی چند برابر اخذ کردند .[/FONT]​
[FONT=&quot]مربی یونایتد فاش کرد : بعد از بازی فینال [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] بازیکنان لحظات خیلی خوبی را در کنار یکدیگر گذراندند . ما تا صبح آن روز بیدار ماندیم و بعد بیرون رفتیم . بنابراین فکر می کنم تعداد زیادی از آن ها آن شب نخوابیدند . [/FONT]​

[FONT=&quot]" اما بعد از بازی من به آن ها اجازه دادم تا کمی برای خودشان باشند و استراحت بکنند [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] آن ها در آن موقع با هم جمع شده بودند و لحظات خوبی باهم داشتند و من فکر می کنم این کار برای آن ها خوب بوده است . همگی آن ها در هواپیما به خوبی استراحت کردند و وقتی به خانه بازگشتیم آن ها باز هم خوابیدند . بنابراین فکر می کنم این کار برای ما جواب داد . "[/FONT]​
[FONT=&quot]شیاطین با سفر به ژاپن دو بازی به تعویق افتاده در لیگ برتر دارند که باید با رقبایشان مسابقه بدهند اما سر الکس فرگوسن احساس می کند که قهرمانی در جام باشگاه های جهان [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] تحریک به موقعی برای آن ها بود تا نیم فصل دوم را با انرژی بیشتر ادامه دهند .[/FONT]​
[FONT=&quot]او گفت : جای هیچ شکی نیست [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] این سفر یک کمک بزرگ به باشگاه و بازیکنان بود . این جام یک دستاورد بزرگ بود و مهمترین چیز این بود که بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و این حیرت آور بود چون خیلی از آن ها در خوابیدن مشکل داشتند .[/FONT]​
[FONT=&quot]" آن ها شور و شوق خاصی از خودشان در طول این بازی ها نشان دادند و تمرکز فوق العاده ای داشتند در واقع این تمرکز [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] مهمترین چیزی است که در این گونه بازی ها لازم و ضروری است . بنا بر این ما به خوبی از پس این کار بر آمدیم [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] به خصوص با عملکرد خوب بازیکنان . "
منبع :manutd.ir به نقل از manutd.com
[/FONT]​

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیمیتار برباتف: با حضور در بوندس ليگا و ليگ برتر انگلستان رشد كردم
به نقل از وب سايت فوتبال بلغارستان ديميتاربرباتف مهاجم ملی پوش باشگاه منچستر یونایتد اظهار داشت: وقتی در ليگ بلغارستان بازی ميكردم با فوتبال آشنا شدم. اما وقتی راهی کشور آلمان و بوندس ليگا شدم به طور جدی الفبای فوتبال حرفه ‌ای را فرا گرفتم.
دیمیتار برباتف 27 ساله در بوندس ليگا برای تيم باير لوركوزن بازيهای خوبی انجام داد. وی سپس از ليگ برتر انگلستان و تيم تاتنهام هاتسپر سر در آورد و بعد به تيم منچستر يونايتد ملحق شد.
وی افزود:‌ در ليگ برتر انگلستان با گونه تازه‌ ای از فوتبال حرفه‌ ای آشنا شدم و با سر مربيان بزرگی كار كردم. خوشحالم سالها قبل تصميم درستی گرفتم كه به کشور های آلمان و انگلستان آمدم. زيرا حضور در اين 2 ليگ به رشد پيشرفت من منجر شد.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
رافائل داسیلوا: فرگوسن و رونالدو انگونه که جراید اشاره میکنند نیستند.

رافائل داسیلوا 18 ساله که بتازگی در میان بازیکنان اصلی یونایتد قرار میگیرد، در گفتوگو با sun میگوید:
سرالکس فرگوسن برای من مانند یک پدر است. در خارج از زمین او انسان بی نظیری است. بسیار عالی میداند که چگونه از جوانان استفاده کند و کی انها را به تیم اصلی بیاورد. او زیاد حرف نمیزند، ولی وقتی حرف میزند فقط چیزها درست را بیان میکند. او میداند که کی باید کمک کند و کی بگوید" ببین ، تو نمیتوانی الانت ان کار را انجام دهی". و همچنین میداند که وقتی تیم خوب بازی نمیکند چکونه رفتار کند.
او همچنین در مورد همبازی خود،کریستیانو رونالدو، میگوید: او فرد خوش برخوردی است، بسیار متنوع و همیشه برای همه جک میگوید و شخصیت اصلی او کاملا با ظاهر مغروری است که جراید برای او ساخته اند.
رافائل صحبتهایش را با اظهار نظر در مورد لیگ جزیره به پایان میرساند: فوتبال انگلستان در حال حاضر بهترین فوتبال است. من همیشه از بازی های فیزیکی لذ میبرم. دوست دارم بدوم و درگیر شوم و واقعا از از دست دادن توپ نفرت دارم.

http://www.goal.com/en/news/1710/manchester-united/2008/12/26/1028617/rafael-on-lovely-manchester-united-boss-ferguson

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمار و نحوه عملکرد تیمهای منچستر یونایتد و استوک سیتی

منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت eurosport.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین بازیکن دیدار تیمهای منچستر یونایتد و استوک سیتی
در این دیدار که با برتری 1 - 0 شاگردان سر آلکس فرگوسن به پایان رسید کارلوس آلبرتو توز مهاجم ملی پوش و آرژانتینی تیم منچستر یونایتد با کسب امتیاز 15 / 7 در 90 دقیقه بازی به عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.
منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت bbc.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر آلکس فرگوسن با تمجید عملکرد شاگردانش مقابل تیم استوک سیتی از غیبت 10 روزه ریو فردیناند مدافع خود خبر داد.
تیم فوتبال منچستر یونایتد بعد از قهرمانی در رقابتهای جام باشگاههای جهان در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلستان در ورزشگاه بریتانیا به مصاف تیم استوک سیتی رفت و در حالی که اندی ویلکینسون بازیکن تیم استوک سیتی از زمین مسابقه اخراج شد کارلوس توز مهاجم آرژانتینی شیاطین سرخ روی پاس زیبای دیمیتار برباتوف گل 3 امتیازی تیم منچستر یونایتد را به ثمر رساند تا شاگردان سر آلکس فرگوسن با 2 بازی کمتر در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار بگیرند.
سر آلکس فرگوسن در مصاحبه با شبکه Sky Sports گفت: در این مرحله از فصل همه پیروزیها بزرگ هستند. ما به تازگی از کشور ژاپن باز گشتیم و چگونگی انجام این کار واقعاً تعجب بر انگیز بود اما ما از عهده این کار به خوبی بر آمدیم و انرژی ما خوب بود.
سر مربی باشگاه منچستر یونایتد افزود: در بعضی بازیها مثل این بازی باید شما صبور باشید و ما با گذاشتن رایان گیگز در جناح چپ دفاعی دست به ریسک بزرگی زدیم.
در ادامه از سر آلکس فرگوسن پرسیده شد آیا سفر به کشور ژاپن باعث به وجود آمدن خستگیهای نا خواسته در بین بازیکن تیم منچستر یونایتد شد؟ او گفت: ابداً. بازیکنان تیم منچستر یونایتد انرژی فوق العاده ای به نمایش گذاشتند. من فکر میکردم بازی با تساوی به پایان پذیرد اما کارلوس توز گل مهمی به ثمر رساند.
سر آلکس فرگوسن در مورد نقش اخراج اندی ویلکینسون در پیروزی تیم منچستر یونایتد گفت: آن اخراج عامل پیروزی ما نبود فقط 1 امتیاز برای محسوب میشد.
سر مربی شیاطین سرخ در مورد غیبت ریو فردیناند گفت: او مقابل تیم میدلزبورو هم غایب خواهد بود. ما مشکل مصدومیت او را بررسی میکنیم.
منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت www.goal.com و به نقل از سایت آرین اسپورت.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمرات بازیکنان 2 تیم منچستر یونایتد و تستوک سیتی
نمرات بازیکنان در ترکیب اصلی :

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریو فردیناند در آغاز بازی با استوک سیتی از ناحیه ی کمر احساس ناراحتی کرد . . .
ریو فردیناند بازی روز دوشنبه مقابل میدلزبرو را از دست داد چرا که او در تمرینات قبل از بازی با استوک سیتی در بریتانیا استادیوم دچار اسپاسم کمر شد .
اسم مدافع میانی یونایتد در لیست 11 نفره ی سر الکس فرگوسن قرار داشت اما قبل از شروع بازی او مجبور شد که عقب نشینی کند و از بازی کردن خودداری کند .
اکنون انتظار می رود , ریو فردیناند دو بازی بعد شیاطین را از دست بدهد .
سر الکس فرگوسن بعد از بازی اعلام کرد : ریو در مقابل میدلزبرو بازی نخواهد کرد .

" او دوباره دچار اسپاسم کمر شده است . ما باید این قضیه را ریشه یابی کنیم . او این مشکل را بارها داشته است بنابراین ما می خواهیم ریشه ی اصلی این مشکل را پیدا کنیم . "
دور سوم مسابقات جام حذفی روز یکشنبه پانزدهم دی مقابل تیم ساتهمپتون خواهد بود که ریو این بازی را از دست خواهد داد و این در حالی است که او می تواند به بازی روز چهارشنبه 18 دی مقابل دربی کانتی در چاچوب جام اتحادیه برسد و در بازی حضور داشته باشد .در ضمن شیاطین سرخ یکشنبه 11 JAN ( 22 دی ) باید در اولدترافورد به استقبال تیم چلسی بروند .
منبع : Manutd.Com

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
یوفا: مهاجم بلغاري تيم منچستر يونايتد گفت: با حضور در دو ليگ برتر اروپا به رشد قابل ملاحظه‌اي در فوتبال رسيدم.

به گزارش یوفا ديميتاربرباتف اظهار داشت: وقتي در ليگ بلغارستان بازي مي‌كردم با فوتبال آشنا شدم.

اما وقتي راهي آلمان و بوندس ليگا شدم، به طور جدي،‌ الفباي فوتبال حرفه‌اي را فرا گرفتم.

برباتف 27 ساله در بوندس ليگا براي تيم بايرلوركوزن بازي‌هاي خوبي انجام داد.وي سپس از ليگ برتر انگليس و تيم تاتنهام سر درآورد و بعد به تيم منچستر يونايتد ملحق شد.

وي افزود:‌ در ليگ برترانگليس، با گونه تازه‌اي از فوتبال حرفه‌اي آشنا شدم و با مربيان بزرگي كار كردم. خوشحالم سال ها قبل تصميم درستي گرفتم كه به آلمان و انگليس آمدم. زيرا حضور در اين دو ليگ به رشد پيشرفت من منجر شد.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
یوفا: سرمربي اسكاتلندي منچستر يونايتد تاكيد كرد كه در فصل نقل و انتقالات ژانويه هيچ بازيكني به اين تيم اضافه نخواهد شد.

به گزارش یوفا سرالكس فرگوسن گفت:‌ فكر نمي كنم هيچ انتقالي در ژانويه صورت بگيرد؛ من از بابت بازيكناني كه هم اكنون در اختيار دارم خوشحال هستم.

وي ادامه داد: به طور حتم چندي از بازيكنان جوان خود را كه به صورت قرضي از تيم جدا شده بودند دوباره به تيم بازمي گردانيم. آنها مي توانند نيروي دو چنداني به تيم ببخشند. ما 23 بازيكن را به ژاپن برديم كه همه آنها بازيكنان اصلي تيم ما هستند.

فرگوسن پيرامون قهرماني اخير تيمش در رقابت هاي جام جهاني باشگاه ها نيز گفت: قهرماني در اين مسابقات گام بزرگي براي باشگاه و بازيكنان به حساب مي آيد. دستاورد بزرگي بود و نكته مهم اين است كه بازيكنان ما همگي خوب كار كردند. آنها علاقه و تمركز بسياري در تمامي بازي ها از خود نشان دادند. ما توانستيم به خوبي اين رقابت ها را پشت سر بگذاريم.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضایت فرگوسن از عملکرد شاگردانش مقابل استوک

Ariensport.com: " سرالکس فرگوسن " با تمجید عملکرد شاگردانش مقابل استوک سیتی از غیبت 10 روزه " ریو فردیناند " مدافع خود، خبر دادو

تیم فوتبال منچستر یونایتد بعد از قهرمانی در رقابت های جام باشگاه های جهان در ادامه مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه " بریتانیا " به مصاف استوک سیتی رفت و در حالی که " اندی ویلکینسون " بازیکن استوک از زمین مسابقه اخراج شد، " کارلوس ته وز " مهاجم آرژانتینی شیاطین سرخ روی پاس زیبای " برباتوف " گل 3 امتیازی منچستر یونایتد را بثمر رساند تا شاگردان " فرگوسن " با دو بازی کمتر در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار بگیرند.

" سرالکس فرگوسن " در مصاحبه با " Sky Sports " گفت: «در این مرحله از فصل، همه پیروزی ها بزرگ هستند. ما به تازگی از ژاپن بازگشتیم و چگونگی انجام این کار واقعاً تعجب برانگیز بود اما ما از عهده این کار به خوبی برآمدیم و انرژی ما خوب بود.»

سرمربی منچستر یونایتد افزود: «در بعضی بازی ها مثل این بازی باید شما صبور باشید و ما با گذاشتن رایان در جناح چپ دفاعی دست به ریسک بزرگی زدیم.»

از " فرگوسن " پرسیده شد، آیا سفر به ژاپن باعث به وجود آمدن خستگی های ناخواسته در بین بازیکن منچستر شد؟ او گفت: «ابداً، بازیکنان منچستر انرژی فوق العاده ای به نمایش گذاشتند. من فکر می کردم بازی با تساوی به پایان پذیرد اما کارلوس گل مهمی بثمر رساند.»

" فرگوسن " در مورد نقش اخراج " ویلکینسون " در پیروزی منچستر یونایتد گفت: «آن اخراج عامل پیروزی ما نبود، فقط یک امتیاز برای محسوب می شد.»

سرمربی شیاطین سرخ در مورد غیبت " ریو فردیناند " گفت: «او مقابل میدلزبورو هم غایب خواهد بود. ما مشکل مصدومیت او را بررسی می کنیم.»

منبع:سایت گل
ترجمه:آرین اسپورت دات کام

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر آلکس فرگوسن: در نيم فصل دوم جبران خواهيم كرد
به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان سر آلكس فرگوسن اظهار داشت: بازی با تیم استوک سيتی بر خلاف تصور‌ بازی راحتی نبود. تيم حريف كاملاً با انگيزه و مصمم بود و ما خيلی تلاش كرديم تا به گل برسيم.
اين سر مربی كه تيمش جمعه شب موفق شد با گلی دير هنگام تیم استوک سيتی را شكست دهد افزود: در اين روز پايانی دور رفت آرزو ميكردم با چند امتياز اختلاف نسبت به سايرين در صدر جدول باشيم اما اين آرزو به واقعيت نرسيد.
وی بيان كرد: با اين حال در دور برگشت 19 هفته برای جبران فرصت داريم. مدتی طولانی و كافی كه فرصت را برای جبران فاصله ما با صدرنشين مهيا ميكند.
تیم منچستر يونايتد با كسب برد 1 بر 0 مقابل تیم استوک سيتی 35 امتيازی شد و در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلستان جای گرفت.
منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
گری نویل : تیم منچستر یونایتد همواره با روحیه ای تسلیم نشدنی بازی میکند
گری نویل کاپیتان با سابقه باشگاه منچستر یونایتد روحیه تسلیم نشدنی هم تیمیهایش را در پیروزی 1 بر 0 شیاطین سرخ مقابل تیم استوک سیتی تحسین کرد.
گری نویل به دنبال موفقیت شب گذشته تیمش در خانه تیم استوک سیتی در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: بخوبی میدانیم که در هر بازی بالاخره یک موقعیت خوب برای گلزنی به وجود خواهیم آورد. مطمئنیم که مهاجمانمان به اندازه کافی با کفایت و خوب هستند که یک شانس برای بازکردن دروازه حریف پیدا کنند. ما یاد گرفته ایم که باید صبور و خویشتن دار باشیم و عصبی نشویم همانطور که در مصاف با تیم استوک سیتی نشان دادیم. باعث افتخار است که بازیکنانی مثل دیمیتار برباتوف را در اختیار داریم که پاس گلی زیبا را برای کارلوس توز ارسال کرد تا گل پیروزی بخش تیم منچستر یونایتد را به ثمر برساند. بسیار حائز اهمیت است که ما دارای مردانی هستیم که از روی نیمکت ذخیره ها بر میخیزند و نقش کلیدی را در برد تیم ایفا میکنند.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سانچز : می خواهم برای منچستر یونایتد بازی کنم
Ariensport.com: بازیکن جوان اودینزه به باشگاه خود هشدار داد که قصد دارد در باشگاه های بزرگتری بازی کند.

" الکسیس سانچز " معتقد است توانایی بازی در منچستر یونایتد را دارد و آینده خود را در لیگ برتر انگلیس می بینید.
این بازیکن شیلیایی که تابستان امسال از ریورپلاته به اودینزه آمد، می تواند در نقش هافبک هجومی نیز بازی کند.
سرعت و تصمیم گیری سریع و توانایی جا گذاشتن بازیکن مقابل خود، این بازیکن را به یکی از بهترین جوانان سری A تبدیل کرده است.
این بازیکن 20 ساله آینده بزرگی در پیش روی خود خواهد داشت.
" سانچز " به " Udineseblog " گفت: «من دوست دارم در لیگ برتر انگلیس و بالاترین سطح آن در منچستر یونایتد بازی کنم. به منچستر یونایتد علاقه زیادی دارم، آن ها بازیکنان خیلی خوبی دارند. پیش از این می خواستم در اسپانیا بازی کنم اما حالا نظرم تغییر کرده است.»

ترجمه:آرین اسپورت دات کام

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی ثباتی در وضعیت بن فاستر
روزنامه The Sun چاپ انگلستان امروز خبر داد : مسئولان باشگاه لندنی تاتنهام هاتسپر قصد دارند با ارائه پیشنهاد حقوق هفتگی 20000 پوند بن فاستر دروازه بان جوان و انگلیسی باشگاه منچستر یونایتد را جذب کنند.
منبع :www.mufc.ir به نقل از روزنامه The Sun چاپ انگلستان.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
" الکسیس سانچز " معتقد است توانایی بازی در منچستر یونایتد را دارد و آینده خود را در لیگ برتر انگلیس می بینید.
این بازیکن شیلیایی که تابستان امسال از ریورپلاته به اودینزه آمد، می تواند در نقش هافبک هجومی نیز بازی کند.
سرعت و تصمیم گیری سریع و توانایی جا گذاشتن بازیکن مقابل خود، این بازیکن را به یکی از بهترین جوانان سری A تبدیل کرده است.
این بازیکن 20 ساله آینده بزرگی در پیش روی خود خواهد داشت.
" سانچز " به " Udineseblog " گفت: «من دوست دارم در لیگ برتر انگلیس و بالاترین سطح آن در منچستر یونایتد بازی کنم. به منچستر یونایتد علاقه زیادی دارم، آن ها بازیکنان خیلی خوبی دارند. پیش از این می خواستم در اسپانیا بازی کنم اما حالا نظرم تغییر کرده است.»

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیمیتار برباتف براي پنجمين مرتبه مرد سال فوتبال بلغارستان شد
به نقل از خبر گزاری رسمی کشور بلغارستان ديميتار برباتف مهاجم ملی پوش باشگاه منچستر یونایتد در رأی گيری شورای نويسندگان ورزشی كشورش صاحب بيشترين رأی و بعنوان مرد سال برگزيده شد.
او در حالی به اين افتخار رسيد كه در سال 2008 برای 2 تيم باشگاهی انگلستان يعنی تاتنهام هاتسپر و منچستر يونايتد بازی كرد.
مهاجم اسبق باشگاه باير لوركوزن آلمان اين عنوان را برای پنجمين مرتبه از آن خود كرد. وی با ركورد هريستو استويچكف بازيكن افسانه ای اسبق کشور بلغارستان برابری كرد.
در اين گزينش گئورگی پتكف دروازه بان تيم ملی بلغارستان و عضو تيم اسلاويا صوفيه
این کشور در رتبه دوم جای گرفت.
همچنين بلاگولی گريگورف ‌هافبک تیم اسلاويا صوفيه سوم شد.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
وین رونی: نحوه بازیم را تغییر نخواهم داد!

به عقیده برخی بازیکنان ، وین رونی بازیکن خشنی است و در هنگام بازی حرکات خطرناکی انجام میدهد. این درحالی است که رونی در برابر این اینگونه نظرها از خود دفاع میکند. او در گفتگو با new of the world میگوید: سعی میکنم کامل باشم. من با تمام توان وانرژیم بازی میکنم. هیچوقت از رفتن به سمت تکلها خودداری نمیکنم. این چیزی که هستم، نمیتوام ان را عوض کنم، دلم هم نمیخواد چنین کاری انجام دهم و فکر کنم مربیانی که با انها کار میکنم هم نخواهند نحوه بازیم را تغییر دهم. فکر کنم هم تیمی ها و طرفداران یونایتد از نحوه بازی من راضی هستند. فکر کنم از اینکه میبینند برای دریافت توپ چگونه میجنگم از من راضی باشند.
در ادامه از اتفاقات بازی با البورگ میگوید: میدانم که بعضی افراد میخواستند من را با خاطر ان حادثه سرزنش کنند. بنظر من کار یوفا هم درست بود که مرا بخاطر ان حادثه جریمه نکرد. نمیخواستم که با دروازه بانشان انگونه برخورد کنم. دست خودم نبود. فکر نمیکنم مشکلی هم بابت عصبانیتم داشته باشم. در طول بازی بعضی مواقع اعضابم بهم میریزید ولی نمیگرازم کنترل اوضاع از دستم خارک شود.

منبع

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
وین رونی: نیازی نیست درس زندگی و اخلاق به من دهید
وین رونی مهاجم ملی پوش باشگاه منچستر یونایتد تأکید کرد شخصیت وی در جریان مسابقات با شخصیت واقعی اش در زندگی معمولی بسیار تفاوت دارد.
وی در این باره گفت : درست است که خشن بازی میکنم و همواره به نظر می آید که در جریان بازیها کنترلم را از دست میدهم اما همیشه دوست دارم نه تنها در زندگی معمولی بلکه در مسابقات نیز آرامش و خویشتنداری خود را حفظ کنم. افرادی که مرا میشناسند به خوبی میدانند که من شخصی آرام و ذاتاً خجالتی هستم.
وین رونی که معتقد است در میدان مسابقه کاملاً بر رفتار خود مسلط است در ادامه افزود: نیازی نیست که کسی به من یاد دهد که به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای چگونه باید رفتار و زندگی کنم. میدانم چه موقع کارم درست بوده و چه موقع مرتکب اشتباه شده ام. من عصبی مزاج نیستم و معتقد نیز نیستم که باید تا شماره 10 بشمارم تا اول بر اعصابم مسلط شوم و بعد کاری را انجام دهم. آنهایی که مرا خوب نمیشناسند این گونه در موردم فکر میکنند. در حالی که شخصیت من با شخصیتی که در جریان مسابقات نشان میدهم کاملاً متفاوت است و من درست بر خلاف آنی هستم که مردم در موردم تصور میکنند فردی ساکت و در واقع خجالتی.
وین رونی در آخرين بازی تیم منچستر رونایتد برابر تیم استوک سيتی به نظر رسيد كه با آرنج به عبدالله فايه ضربه زده اما از چشم داور بازی پنهان ماند.
وی در گفت و گو با روزنامه News of the World چاپ انگلستان تأكيد كرد: هيچ اشكالی در نوع بازی خود كه اساساً رقابتی است نميبيند و مدعی شد اين شيوه تهاجمی را اصلاح نخواهد كرد.
وین رونی گفت: من جنگنده و بازيكنی با انرژی بسيار زياد هستم و هرگز از تكل زدن دست بر نميدارم من همينم كه هستم نميتوانم چيزی را هم تغيير دهم چون نميخواهم و تصور نميكنم سر مربی تيم هم چنين چيزی از من بخواهد.
بازيكن سابق باشگاه اورتون انگلستان تأكيد كرد: تمايل او برای تكل زدن موجب احساس غرور و رضايت خود و هوادارانش است.
وی تأكيد كرد: گمان ميكنم هم تيمی هايم و هواداران باشگاه به همين بخش از بازی من علاقمندند گاهی اوقات نيم خيز ميشوند تا تكل زدن من و گرفتن توپ را ببينند حقيقتش نيازی نميبينم كه تا 10‬ بشمرم چون هميشه بر خودم مسلط هستم.
وي در ديدار تیم منچستر يونايتد برابر تیم آلبورگ نيز خطايی مرتكب شده بود كه در اين زمينه گفت: يوفا ( اتحاديه فوتبال اروپا ) كار درستی كرد كه اقدامی عليه من نكرد من اصلاً بازی خشنی انجام نداده بودم.
منبع : www.mufc.ir به نقل از روزنامه های Daily Mirror و News of the World چاپ انگلستان.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
رافائل دا سيلوا: سر آلکس فرگوسن براى من مانند يک پدر است
رافائل دا سيلوا بازيكن 18 ساله و برزيلى كه در هفته هاى اخير به تركيب اصلى باشگاه منچستر يونايتد راه يافته چنان عملكرد موفقى داشته كه سر مربى تيم به مدافعان با تجربه خود وس براون و گرى نويل هشدار داده است بايد براى حفظ موقعيت خود با رافائل دا سیلوا رقابت كنند. سر آلکس فرگوسن در گذشته نشان داده از ميدان دادن به بازيكنان جوان واهمه اى ندارد و كسب قهرمانى با اين جوانها هم ممكن است. رافائل دا سيلوا معتقد است سر آلكس فرگوسن و كريستيانو رونالدو سر مربى و هافبک مهاجم باشگاه منچستر يونايتد، شخصيتى كاملاً متفاوت نسبت به آنچه ديگران تصور مىكنند دارند. وى در گفت و گو با روزنامه The Sun چاپ انگلستان اظهار داشت: سر آلكس فرگوسن براى من مثل پدر است و در خارج از زمين يک مرد واقعاً دوست داشتنى است. او خيلى خوب میداند كه چطور با جوان تر ها برخورد كند و چه موقع آنها را به تركيب اصلى بياورد. سر آلکس فرگوسن زياد حرف نمیزند اما وقتى هم كه حرف میزند كاملاً درست میگويد. به اعتقاد رافائل دا سيلوا سر آلکس فرگوسن خوب میداند كه چه موقع بايد از تيمش حمايت كند و چه وقت سختگيرى نمايد. رافائل دا سيلوا وقتى كه سر آلکس فرگوسن را مثل پدرش میداند قطعاً كريستيانو رونالدو را هم جاى برادر بزرگش میپندارد. او در اين زمينه به این روزنامه گفت: کریستیانو رونالدو خيلى عاطفى و مهربان است و با همه شوخى میكند. او اصلاً شبيه يک فوق ستاره پر ادعا نيست. ستاره برزيلى باشگاه منچستر یونایتد در مورد هماهنگ شدن با فوتبال انگلستان نيز توضيح داد: رقابتهاى ليگ برتر انگلستان در حال حاضر بهترين است. من هميشه فوتبال فيزيكى را دوست دارم چون سرعت بازى ام بالاست و دوست دارم بدوم. دوست دارم توپ را خيلى سريع پاس دهم و از باخت متنفرم بنابر اين عادت كردن به اين نوع زندگى و فوتبال راحت است.
منبع : www.mufc.ir به نقل از روزنامه The Sun چاپ انگلستان.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز

[FONT=&quot]
سر الکس گفت یونایتد نشان داد که هیچ اثر بدی از بازی های ژاپن روی آن ها نمانده است . . .
[/FONT]​
[FONT=&quot]
سر الکس می گوید که یونایتد با غلبه بر تیم استوک سیتی خود را در جایگاه خوبی قرار داد تا آن ها بتوانند در نیم فصل دوم عنوان لیگ را از آن خود کنند .

[/FONT]​
[FONT=&quot]رئیس به اسکای اسپورت گفت : " من همیشه گفته ام که اگر می توانستیم با چند امتیاز بالاتر از تیم های دیگر وارد سال جدید شویم خیلی خوب می شد و ما خوشحال می شدیم . ما بنا را بر تلاش مضاعف در نیم فصل دوم گذاشته ایم . " [/FONT]​
[FONT=&quot]ممکن است یونایتد توانسته باشد تیم استوک سیتی را در نوامبر با نتیجه ی 5 بر 0 در هم بکوبد اما داستان بریتانیا استادیوم چیز دیگری است . شیاطین با تمرینات زیادی که انجام داده بودند فقط برای گرفتن سه امتیاز به زمین رفتند و توانستند با تک گل دیر هنگام کارلوس توز حاشیه ی امنیت خود را حفظ کنند . [/FONT]​
[FONT=&quot]اما سر الکس فرگوسن هر گونه نظری مبنی بر این که تیمش به خاطر بازی های جام باشگاه های جهان احساس ضعف می کرد را تکذیب می کند . [/FONT]​
[FONT=&quot]او گفت : " ما نگران بودیم که این بازی ها چگونه روی تیم اثر خواهند گذاشت . اما امروز دیدیم که انرژی بازیکنان خیلی خوب بود . "[/FONT]​
[FONT=&quot]" من هیچ شکایتی و ناراحتی ندارم . من فکر می کنم آن ها به خوبی از پس این مسافرت بر آمدند . این بازی واقعا مشکل بود [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] خیلی سخت بود اما گاهی اوقات باید در بازی هایی مثل این صبور بود . "[/FONT]​
[FONT=&quot]وقتی بازی با استوک با نتیجه ی 0 – 0 قفل شده بود [/FONT][FONT=&quot],[/FONT][FONT=&quot] اندی ویلکینسون به خاطر گرفتن کارت زرد دوماز زمین اخراج شد و یازده دقیقه ی بعد یونایتد توانست گل را به ثمر برساند . علیرغم همه ی این ها سر الکس متقاعد نمی شود که اخراج این بازیکن روند بازی را تغییر داده است .[/FONT]​
[FONT=&quot]" من فکر نمی کنم که این برد مدیون اخراج این بازیکن بود اما بعد از اخراج او آمار و ارغام بیشتر به سود ما شد . اما من فکر می کنم قبل از هم موقعیت ها و مالکیت توپ از آن ما بود . "[/FONT]​
[FONT=&quot]" ممکن است اخراج این بازیکن بر روی استوک سیتی به معنی این که یک مدافع کوتاه تر به زمین آوردند تاثیر گذاشته بود اما آن ها دیویس را هم به عقب آوردند . "[/FONT]​
[FONT=&quot]سر الکس فرگوسن به این سوال که چرا دیمیتار برباتف را به جای جان اوشی به زمین آورد و رایان گیگز را مجبور کرد که در سمت چپ خط دفاع کار کند پاسخ ذاذ .[/FONT]​
[FONT=&quot]او گفت : ما آن ریسک را انجام دادیم اما ارزش این را داشت که سه امتیاز این بازی را بدست بیاوریم . "[/FONT]​
[FONT=&quot]و بعد در بازی به نظر می رسید که سر الکس فرگوسن قصد دارد پارک جی سونگ را با کارلوس توز ( برگ برنده ی بازی ) تعویض کند .[/FONT]​
[FONT=&quot]او با لبخند پاسخ داد : ممکن بود این کار را انجام دهم . در آن موقع فکر می کردم که بازی می خواهد مساوی به پایان برسد . من کمی نگران کمبود بازی در عمق بودم و می خواستم وین رونی را به وسط بیاورم . [/FONT]​
[FONT=&quot]" اما کارلوس همیشه گل های حساس می زند و این بار هم او توانست کلید پیروزی را بدست آورد . "
منبع :manutd.ir به نقل از manutd.com

[/FONT]​

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبری خوش از سر آلکس فرگوسن
سر آلکس فرگوسن سر مربی موفق باشگاه منچستر یونایتد در ماحبه ای با سایت bbc خبر از بازگشت زود تر از موعد ریو فردیناند مدافع مستحکم باشکاه منچستر یونایتد به میادین داد.
سر آلکس فرگوسن در این مصاحبه عنوان کرد : ریو فردیناند قطعاً به بازی با تیم میدلزبورو در هفته بیستم لیگ برتر انگلستان خواهد رسید.
منبع : www.mufc.ir به نقل از سایت bbc.

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نقل از سایت گل سر الکس فرگوسن ، خواهان بستن قراردادهای جدید با پارک جی سونگ و کارلوس توز، قبل از پایان فرجه نقل و انتقالات زمستانی است

منبع

Mostafa UTD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سر آلکس فرگوسن: باشگاه منچستر یونایتد بدون من هم به راهش ادامه خواهد داد
سر آلکس فرگوسن سر مربی اسطوره ای باشگاه منچستر يونايتد انگلستان معتقد است سنت قهرمانی و پيروزی در اين تيم بعد از بازنشستگی او هم ادامه خواهد يافت.
وی با وجود اينکه بار ها اعلام کرده قصد کناره گيری ندارد و همچنان به سر مربيگری ادامه ميدهد در گفت و گو با روزنامه The Sun چاپ انگلستان به پيش بينی در مورد اوضاع شياطين سرخ در غياب خود پرداخت.
سر آلکس فرگوسن اظهارداشت: اين باشگاه در شرايط فوق العاده ای قرار دارد و از وجود کارکنان بسيار خوبی برخوردار است. آنچه که در مورد باشگاه منچستر یونایتد اهميت زيادی دارد تداوم حضور نيرو هايش است که برخی از آنها مدتهاست با من هستند.
به گفته وی اولين عضو کادر فنی که همراه با او به ورزشگاه اولدترافورد آمده لس کرشاو مدير استعداد يابی است که در سال 1987 استخدام شد و هنوز بهترين عضو باشگاه است.
سر آلکس فرگوسن از جيم رايان - برايان مک کلر - ديو بوشل - مت دمپسی - تونی ولان و پل مک گينس به عنوان برخی ديگر از همکاران قديمی خود نام برد و افزود: اين افراد بيش از 15 سال همراه من بوده اند. وقتی من بروم تصور ميکنم همه آنها همچنان به کارشان ادامه خواهند داد و در خدمت باشگاه منچستر یونایتد خواهند بود.
وی در چند سال گذشته بازيکنانی جوانی شامل نمانيا ويديچ - کريستيانو رونالدو - پاتريس اورا - ادوين واندر سار - وين رونی و مایکل کريک را به عضويت گرفته که با درخشش آنها دو باره به اکسير پيروزی بخش دست يافت و از سال 2006 به 2 قهرمانی پياپی در ليگ برتر انگلستان و قهرمانی در چمپيونز ليگ رسيده است.
منبع : www.mufc.ir به نقل از روزنامه The Sun چاپ انگلستان.