پردازش تصویر

mahsa12169

عضو جدید
سلام

بنده پایان نامه ی کارشناسی ام در مورد پردازش تصویر هست

کسی هست بلد باشه

من کد بهش بدم ، بهم توضیح بده

mehdi.vi

عضو جدید
سلام.موضوع پایان نامه من هم در مورد پردازش تصویر در صنایع غذاییه.اگه فایل آموزشی راجب پردازش تصویر با نرم افزار image jبرام اگه ممکنه ایمیل کنید. یه فایل فارسی دارم که 12 صفحه است،دنبال یه چیز کامل تر هستم. اگه این کمکو بهم بکنید ممنون میشم. اگرم راجب نرم افزار متلب( منطق فازی، شبکه عصبی) فایلی دارین بهم کمک میکنه.
mehdi.5516@yahoo.com

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام.موضوع پایان نامه من هم در مورد پردازش تصویر در صنایع غذاییه.اگه فایل آموزشی راجب پردازش تصویر با نرم افزار image jبرام اگه ممکنه ایمیل کنید. یه فایل فارسی دارم که 12 صفحه است،دنبال یه چیز کامل تر هستم. اگه این کمکو بهم بکنید ممنون میشم. اگرم راجب نرم افزار متلب( منطق فازی، شبکه عصبی) فایلی دارین بهم کمک میکنه.
mehdi.5516@yahoo.com

سلام، دوست عزیز لطفا از درج ایمیل در باشگاه خودداری فرمایید.
جزوه اموزشی پردازش تصویر دانشگاه صنعتی شریف
کد:
[RIGHT]ديجيتال كردن صوت و تبديل نرخ نمونه برداري
فشرده سازي سیگنال: گفتار و صوت
ابزار اصلی پردازش تصویر
مفهوم رنگ و بازنمایی آن
فشرده سازي تصویر
تکنولوژی ویدیو، از انالوگ تا دیجیتال
فشرده سازی ویدیو
کنفرانس صوتی تصویری از طریق اینترنت[/RIGHT]

پیوست ها

• imge.part1.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • imge.part2.rar
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

mozhdeh_joon

عضو جدید
افرادی که در زمینه های ذیل تخصص کافی و مدرک مرتبط دارند و تمایل به همکاری دارند (استخدام رسمی، قراردادی، کسر خدمت و...) به همراه رزومه کاری به آدرس ایمیل اینجانب در تماس باشند.

- پردازش سیگنال دیجیتال (صوت، تصویر و ویدئو و به خصوص در زمینه استگانوگرافی)
- پردازش متن ( به خصوص در زمینه استگانوگرافی)
- برنامه نویسی کامپیوتری و موبایل (++C و #C و آندروید و متلب، کتابخانه های پردازش تصویر و به خصوص کامپایلرهای visual studio و QT)

erfan.s.amani@gmail.com

armineca7

عضو جدید
سلام دوستای گلم . ممنون میشم کمکم کنید من پروژم تشخیص تومور از تصاویرپزشکی به وسیله تبدیل هاف و ماشین بردار پشتیبان هتش اگه اطلاعات دارد بزرگواری کنید بهم کمک کنید

armineca7

عضو جدید
سلام دوستان در مورد تبدیل هاف تو مطلب اطلاعی دارین که به بنده کمک کنه؟

nimilios

عضو جدید
سادست
كافيه اين كليدواژه را در گوگل جستجو كنيد:
پروژه تبديل هاف matlab

hbigdeli

عضو جدید
کسی در مورد پنهان نگاری چیزی میدونه؟ برای برنامه نویسی پنهان نگاری تو متلب چی باید بخونم؟