پاسخ های زیرکانه و جالب به سوالات زنان

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
الان کدوم قسمتش پیچوندن به نظر شما ؟

ببین من به 1 چیز معتقدم بخاطر ترس از دست دادن نباید پا رو خیلی چیزا گذاشت
درست نیس ک حقیقت پنهان شه
مثل اینه از طرف مقابل بخاطر دروغی که میشنویم تشکر کنیم در صورتی ک میدونیم حقیقت نداره

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینه از طرف مقابل بخاطر دروغی که میشنویم تشکر کنیم در صورتی ک میدونیم حقیقت نداره

خب درسته این حرف شما و این خودش یه نوع خیانت که بخوای با دروغ و دودوزه بازی یکیو علاف خودت کنی ولی بحثی که اینجا مطرح درست جواب دادن نه دروغ جواب دادن !

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
خب درسته این حرف شما و این خودش یه نوع خیانت که بخوای با دروغ و دودوزه بازی یکیو علاف خودت کنی ولی بحثی که اینجا مطرح درست جواب دادن نه دروغ جواب دادن !

من اسمشو میذارم کلاه شرعی...

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه هرکسی به این باور اعتقادی برسه که گذشته ی همسرم به خودش مربوطه ، همه چی حله :D

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشکل فقط اون قسمت نبود ...اتفاقا اینو باید بهش پاسخ زیرکانه داد....بقیه قسمت ها هم مشکل دارن
تقصیر خانوماس دیگه ، اگه از این سوالای عجیب غریب نپرسن که نیاز نیس مردا دروغ بگن یا بخوان بپیچونن.

یه سری یه مشاوری بود صحبت میکرد میگفت یه خانومی بوده اومده پیش ما و این سوال رو مطرح کرده که :
«من هر وقت از شوهرم سوال میپرسم که اگه موقع خواستگاری من بهت نه میگفتم تو چیکار میکردی» ،
و شوهرم هیچوقت جواب این سوال من رو نداده یا از زیر جواب دادن شونه خالی کرده،

مشاور هم در جواب بهش گفته بود که خانوم جواب سوال شما میدونی چیه؟
جوابت اینه که شوهرت میرفت یه جای دیگه خواستگاری، فقط شوهرت نمیخواد اینو تو روت بگه و شما ناراحت بشی!

خب واقعا چرا آدم باید اینجور سوالایی تو زندگی بپرسه!!!

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقصیر خانوماس دیگه ، اگه از این سوالای عجیب غریب نپرسن که نیاز نیس مردا دروغ بگن یا بخوان بپیچونن.

یه سری یه مشاوری بود صحبت میکرد میگفت یه خانومی بوده اومده پیش ما و این سوال رو مطرح کرده که :
«من هر وقت از شوهرم سوال میپرسم که اگه موقع خواستگاری من بهت نه میگفتم تو چیکار میکردی» ،
و شوهرم هیچوقت جواب این سوال من رو نداده یا از زیر جواب دادن شونه خالی کرده،

مشاور هم در جواب بهش گفته بود که خانوم جواب سوال شما میدونی چیه؟
جوابت اینه که شوهرت میرفت یه جای دیگه خواستگاری، فقط شوهرت نمیخواد اینو تو روت بگه و شما ناراحت بشی!

خب واقعا چرا آدم باید اینجور سوالایی تو زندگی بپرسه!!!

آره اینو هم قبول دارم ..بعضی سوالا مزخرفه ...
ولی بعضی سوالا دو طرفست ....هر دو طرف ممکنه بپرسن ...
گاهی یه اتفاقایی میفته و بعضی از سوالا پیش میاد ....اینجوری نیست که سوال یهو از سر بیکاری بزنه به سر آدم ...

noosheen1

عضو جدید
راس میگه دیگه همش دارین به مردم یاد میدین که چطوری به هم دورغ بگن!!!
اسن خودشونم گذاشتن کاارشناس!
اصلن یکی از دلایل جدایی زنا و شوهرا همین مشاوره هان!!
خط اول موافقم ولی خط آخر نه زیاد
نوشته بالا به نظر من ی مقدار هم طنز هستش
به نظر من آدم وقتی با ی نفر وارد ی رابطه میشه توانایی این داره که تشخیص بده طرف مقابل الان داره راست میگه یا دروغ؟
و ی مطلب دیگه اینکه اکثر آدما برای رسیدن به جواب همچین سوالاتی اصلا لازم نیستش اون سوالات رو مطرح کنن
و در آخر اینکه میشه از ی منظر دیگه هم به ان جور مطالب نگاه کرد و اون اینکه بعضی از آدما هستن که واقعا منظور بدی از گفتن حرفاشون ندارن اما توانایی این ندارن که منظورشون درست منتقل کنن شاید این جور متنها باعث بشن افراد توانایی بیشتری تو این جو موارد پیدا کنن
موفق باشید

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام خدمت كاربران گرامي

با توجه به بحث پيش امده در تاپيك لازم است نكاتي را عرض كنم

نكته اول
كاربران يا دستيار تالار يا مديريت يا هر كسي با هر عنوان ديگه حق ايجاد تاپيك دارد و تنها در يك مورد تاپيك حذف يا مورد اعتراض قرار مي گيرد آن هم خلاف قوانين تالار و سايت است

نكته دوم

عنوان مديريتي يا دستياري دليلي بر مشاور بودن طرف نيست تنها كساني كه از طرف مديريت عنوان متخصص يا مشاور دارن داراي تخصص هستن پس ايجاد هر تاپيكي توسط اشخاص صرف اطلاع رساني است و جنبه ديگري ندارد

پس خواهشمند است در تاپيك ها افراد استارتر مورد انتقاد قرار ندهيد تالار مشاوره محيط ازاد براي بيان هر نوع بحث مشاوره در چارچوب تالار است و در تاپيك ها ما سعي داريم به بهترين نتيجه برسيم پس به جاي مورد انتقاد قرار دادن ديگران موضوع را مورد بحث قرار دهيد و به علل منفي و مثبت اين موضوع برسيد

پس لطفا اين بحث خاتمه پيدا كند و تنها در مورد موضوع تاپيك بحث شود

موفق باشيد

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خط اول موافقم ولی خط آخر نه زیاد
نوشته بالا به نظر من ی مقدار هم طنز هستش
به نظر من آدم وقتی با ی نفر وارد ی رابطه میشه توانایی این داره که تشخیص بده طرف مقابل الان داره راست میگه یا دروغ؟
و ی مطلب دیگه اینکه اکثر آدما برای رسیدن به جواب همچین سوالاتی اصلا لازم نیستش اون سوالات رو مطرح کنن
و در آخر اینکه میشه از ی منظر دیگه هم به ان جور مطالب نگاه کرد و اون اینکه بعضی از آدما هستن که واقعا منظور بدی از گفتن حرفاشون ندارن اما توانایی این ندارن که منظورشون درست منتقل کنن شاید این جور متنها باعث بشن افراد توانایی بیشتری تو این جو موارد پیدا کنن
موفق باشید

دقیقا .. حیلی مواقع با طرزبیان اشتباهی یه عمر پشیمونی رو باید به جون بخریم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببین اصلا بحث پنهان کردن نیست ... بحث سر درست گفتن حرفت به طرف مقابله.. چون خانمها حساس هستن خیلی وقتها یه اشتباه در طرزبیان مشکلات بسیاری به دنبال خواهد داشت

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين منم نميگم هيچ وقت برام پيش نمياد كه از گذشته اون آدم بپرسم من ميگم به جاي اينكه اين طرز فكرارو جوري از جامعه منسوخ كنيم كه پرسيدنش يه جور اشتباه تلقي شه داريم دامن ميزنيم بهش.
دقت كنيد من فقط دوتا از سوالاي شمارو نقل گرفتم.نه همشو(اينكه جواب دوستت دارم به خان چجوري باشه خيليم مورد تاييد منه)
من مشكلم با اين دوتا سوال و سوالات شبيه به اين بود.
شما كه خودت خانم هستي ميدوني كه اكثر خانما وسواس فكري دارن.مخصوصا تو ايران.
من گفتم روشنفكر نگفتم غرب گرا.مگه روشنفكر فقط تو غربه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصن روشنفكري با چه فرهنگي اومده تو جامعه ما؟؟؟؟؟؟مد،كلاس گذاشتن،خيلي حاليشه و امثالهم....نه با منطق،درستكاري،درست فكر كردن و اينا...
براي مثال همين همسر دوست شما اگه يكم فكر ميكرد كه جوابي كه ميخواد بده چه تاثيري روي زنش ميزاره اصن ميتونست بگه:مگه مهمه؟
كه واقعا نيس.

خیلی از مسائل برای خیلی از افراد مهمه---- دوست منم براش مهم بود گذشته همسرش و گرنه چرا باید سوال میکرد؟ برای منم مهمه دوست دارم بدونم دارم با چه کسی آشنا میشم و زیر یه سقف زندگی میکنم؟ خیلی از آقایون متاسفانه طرز جواب دادن به این سوالات رو نمیدونن .. به طور مثال مورد اول زیبائی برای خانمها خیلی مهمه و اینکه بدونن همسرشون چه دیدی بهشون داره .. اگر همسر اون فرد رک بگه آره چاق شدی به نظرت واکنش اون خانم چیه؟ اولین جرقه یه دعوای اساسی پیش میاد .. همه دوستان فقط دو مورد ازاین تاپیک براشون مهم بود روابط قبلی آقا؟ که اکثرا نظرشون اینه خاص فرهنگ غرب در حالی که توی فرهنگ غرب کاملا از همه گذشته همسرشون خبر دارند اینو به طور قاطعانه میگم ولی وقتی بحث فرهنگ ما پیش میاد قضیه فرق میکنه