وضعیت ناراحت کننده اتوبوس ها

ali.shiraz

عضو جدید
اگر امروز به دانشگاه می آمدید منظورم 16 آذر هست متوجه می شدید که بسیاری از اتوبوس ها فاقد برف پاکن بودند و در حالی که باران شدید می آمد برف پاکن اتوبوس ها خراب بود :( از اون سمت هم سقف اتوبوس ها آب می داد به طرز نا جور
چه در رفت و چه در برگشت از سقف اتوبوس آب چکه می کرد من نمیتونم توصیف کنم چطوری آب میداد سقف اتوبوس
یکی اگر تو این اتوبوس ها بوده بیاد به دوستان بگه
واضح تر بگم آب روی سرتون به طور مستقیم و مداوم میریخت :cry:واقعا ناراحت کننده بود :( وضعیت گرمایش درون اتوبوس هم حرفی نزنم بهتره

IranianWay

عضو جدید
راننده ها کارشون درسته
هر ترم یکم از فاصله بین هر صندلی کم میکنن تا بتونن آخر اتوبوس 4 تا صندلی اضافه کنند.
دانشجو ها هم که عشق دارن رو یخچال یا تو بوفه بشینن
وقتی رو صندلی های اضافه شده نشینی اون هم اضافه نمیکنه

soltanimehr66

عضو جدید
آب گیر!!!!

آب گیر!!!!

حاجی این که خوبه
من اگه یه قلاب همرام بود میتونستم تو دریاچه کف اتوبوس ماهی بگیرم:w15::w15::w15::w15:

mehan_123

عضو جدید
sory

sory

bebakhshid.rasti ham daneshgahi mikhai entekhabe avalet koja bezani vase daneshgahe azad?iranian way

تازه وارد

عضو جدید
افزایش قیمت اتوبوسها

افزایش قیمت اتوبوسها

خبر رسید که

زین پس با تغییر اتوبوسها کرایه ها از 650 به 850 تا 900 افزایش میابد ....

البته تا به امروز هم ما اتوبوسهای 850 داشتیم اما گویا از این به بعد بیشتر خواهیم داشت و از بعد از عید با عبارت جدید 900 هم آشنا می شویم ....

این خبر در حد گفته ها بود و صحت آن تا چند روز آینده به صورت ملموس تری معلوم می شود .... :cool:

آخرین ویرایش:

mehan_123

عضو جدید
دانشگاه صدرا تا شهر چقدر فاصله داره؟منم می خوام ازاد ثبت نام کنم می خوام انتخاب اول تهران بزنم بعدشم اصفهان.نمی دونم به نظرت کاره درستی هست؟قبول می شم؟

IranianWay

عضو جدید
خبر رسید که

زین پس با تغییر اتوبوسها کرایه ها از 650 به 850 تا 900 افزایش میابد ....

البته تا به امروز هم ما اتوبوسهای 850 داشتیم اما گویا از این به بعد بیشتر خواهیم داشت و از بعد از عید با عبارت جدید 900 هم آشنا می شویم ....

این خبر در حد گفته ها بود و صحت آن تا چند روز آینده به صورت ملموس تری معلوم می شود .... :cool:
سرویس های جدید اضافه شده است.برخی از سرویس ها از نوع درجه 1 و کرایه 850 تومان.
به نظر بنده 200 تومان اضافه تر ارزش دارد.
که در زمستان از سرما نلرزیم و آب روی سرمان نریزد و ... .
البته این نوع سرویسی که بنده گفتم محدود و تا ساعت 11 بیشتر نبود.
البته اگر گران تر نشود و از سرویس های جدید باشد.