هیدرولیک و پنوماتیک کاربردی

mr hamid

عضو جدید
من یه کمی راجع به هیدرولیک پنوماتیک سرم میشه پروژه هم دارم نرم افزارشو هم دارم مدارهای پنوماتیک محضم طراحی میکنم خلاصه تاجایی که از دستم بر بیاد در خدمتم

rattling_boy

عضو جدید
من یه کمی راجع به هیدرولیک پنوماتیک سرم میشه پروژه هم دارم نرم افزارشو هم دارم مدارهای پنوماتیک محضم طراحی میکنم خلاصه تاجایی که از دستم بر بیاد در خدمتم

سلام

اگه فایلی در مورد آموزش نرم افزار رسم مدار فستو دارشته باشید خیلی ممنون میشم برای استفاده قرار بدید یا اینکه اگه ودتون بتونید آموزش و یا نکات مهم این نرم افزار رو بیان کنید خیلی خوبه:gol:

mr hamid

عضو جدید
سلام

اگه فایلی در مورد آموزش نرم افزار رسم مدار فستو دارشته باشید خیلی ممنون میشم برای استفاده قرار بدید یا اینکه اگه ودتون بتونید آموزش و یا نکات مهم این نرم افزار رو بیان کنید خیلی خوبه:gol:
ببین دوست من خیلی وقته که دیگه کسی با فستو کار نمیکنه الان automation studio غالب بازاره جهت اطلاعات بیشتر به آدرس hamidRBakhshi@gmail.comتماس بگیر

rattling_boy

عضو جدید
ببین دوست من خیلی وقته که دیگه کسی با فستو کار نمیکنه الان automation studio غالب بازاره جهت اطلاعات بیشتر به آدرس hamidRBakhshi@gmail.comتماس بگیر

در این ورد من چیزی نشنیده بودم ولی احتمال خیلی زیاد حق با شما باشه:razz:

در هر صورت خیلی خوشحال میشم اگه بتونید توی آموزش یه نرم افزار ترسیم نقشه کمک کنید;):gol:

پژی جون

عضو جدید
سلام پژمان هستم میتونم خواهش کنم این جزوات هیدرولیک و پنوماتیک رو برام بفرستید
به خدا 10 روز که دنبال این میگردم

احسان افشار

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان وقتتون بخیر
دوستان عزیز من یک سوال هیدرولیک دارم !
تا 24 ساعت آینده یعنی 6 صبح 16خرداد 1389 تو همین تاپیک یا به آدرس من ایمیل کنید !
لطفا
Ehsan_afshar@ymail.com

شیرهای مورد نیاز : شیر یا ، شیر و ، شیر 3 به 2 و عکس زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=21680&stc=1&d=1275721751
..............................................................................................................................
کنترل غیر مستقیم سیلندر یکطرفه
فرمان رفت : از تحربک خارج کردن کلیدهای شماره 1 و شماره 2
فرمان برگشت : تحریک هریک از کلیدهای شماره 1 یا شماره 2
..............................................................................................................................

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    25.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mr hamid

عضو جدید
سلام دوست من با این شیرهایی که نام بردی جمله هم نمیشه ساخت نگفتی قراره چیکار کنی ما هم چیزی نفهمیدیم

بیژن مولایی

عضو جدید

pejman zandi

عضو جدید
کمک

کمک

من یه پروزه هیدرولیک...دارم شما میتوانید انجامش بدید....اگر هزینه هم دارد می پردازم....با تشکر....

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشته ام جامدات بوده و هیچ واحد دانشگاهی مربوط ه هیدرولیک و پنوماتیک نداشتیم.
اگه میشه منو راهنمایی کنید که برای آشنایی با هیدرولیک و پنوماتیک و کاربردهای ان در صنعت چه کتاب یا کتابهایی رو مطالعه کنم. بسیار ممنون

gagaga

عضو جدید
پیام

پیام

سلام دوست عزیز لطفا هر اطلاعاتی در مورد هیدرولیک و پنوماتیک داری به ایمیل زیر برام ارسال کن
دمت گرم ;)

تذکر
درج میل در پست خلاف قوانین تالار و باشگاه می باشد
در رعایت قوانین کوشا باشیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mansureh65

عضو جدید
سلام
دوستان یک سایت رو میخام بهتون معرفی کنم که ایرانیه و تو اون میتونید تمام المان های یک مدار پنوماتیک رو بصورت کاملا سه بعدی ببینید و حتی میتونید بصورت آنلاین اونو بچرخونید و کاربردشو بهتر بفهمید
من خیلی ازش استفاده بردم امیدوارم شما هم استفاده بفرمایید

مرجع پنوماتیک و هیدرولیک