مهرم حلال جونم آزاد یا مهرت رو بگیر جونم آزاد

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با اجازه مدیر تالار
من نمی دونم الان این تاپیک برای این تالار هست یا نه برای اینم اینجا میزنم
اگه مشکل داشت انتقال بدین به تالار مربوط

خب
دوستان یه سئوال به نظر شما
اگه ازدواجی ناموفق باشه فرقی نداره که کدوم طرف مقصر هست چون هر کسی در نظر دیگران می خواد خودش رو بی گناه جلوه بده اگرچه در باطن بدون که مقصر هست
به هرحال شما فکر کنین یه زندگی واقعا ناموفق
به نظر شما
خانم راحت تر می تونه طلاق بگیره بگه ( مهرم حلال جون آزاد) البته این در صورتی هست که واقعا خانم مقصر نباشن و همه جوره گذشت کردن ولی فایده نداره و به این نتیجه برسه
یا
آقا راحت تر می تونه تصیم بگیره بگه بابا مهریت رو بگیر و برو فقط برو ( البته اینم در صورتی هست که واقعا اقا تمام تلاش رو کرده باشه برای حفظ زندگی )

بگمم این رو که دادن مهریه یعنی شروع زندگی از لحاظ مالی یعنی منفی شدن حالا بماند عمر رفته .....

آخرین ویرایش:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم در یک جمله
همون عنوان تاپیک هست
محرمم حلا ج ازاد راحت تر هست
یا
محرت رو بگیر جونم ازاد

ببین ببین خودت چی فکر میکنی؟

مثال میزنم من خانوممو خیلی دوست دارم ولی اون میگه من تو رو نمیخوام برو محرم حلالا جونم آزاد ...آقاهه زجر میکشه براش سخته

من خانوم شوهرمو خیلی دوست دارمم ولی اون منو نمیخواد مهر منو میده با هر بدبختی که شده و منو از خودش دور میکنه ...من خانوم زجر میکشمم چون من شوهرمو دوس داشتم اون منو دوست نداشتم ...
این میون من مهرمو میگیرم و میرم مرد یه چیزم از دست میده و خودشو آزاد میکنه
در اون یکی زن از خواسته خودش میگذره تا خودشو آزاد کنه

از لحاظ روحی هر دوتاش سخته بدون شک
ولی از لحاظ مادیات که من اصلن خوشم نمیاد این موقع ها وسط بکشم چون از مادیات کشیدن وسط در زندگی زناشویی نفرت دارم
ولی مرد اگه مهر زن و زیاد بسته از لحاظ مالی هم زجر میکشه ...

آخرین ویرایش:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
واما جواب تاپیک تا اونجایی که من برداشت کردم اینطوری جواب میدم:
این امر کلی نیست ونمیشه قضاوت کرد توشرایط های مختلف متفاوته.
ولی اگه مرد از زنش خسته شده باشه واستطاعت مالی هم داشته باشه مرد راحت تر میگه مهرت رو بردار و برو.
اما درمورد خانوم اگه زن بسازی باشه وریگی درکفشهایش مشاهده نشودوواقعا بهش فشار بیاد وتحت ازار واذیت شوهرش قرار بگیره ودیگه نتونه تحمل کنه میگه مهرم حلال وجونم ازاد
ولی درکل فکر میکنم برای مرد راحت تر باشه اما نظر شخصیمه...

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واما جواب تاپیک تا اونجایی که من برداشت کردم اینطوری جواب میدم:
این امر کلی نیست ونمیشه قضاوت کرد توشرایط های مختلف متفاوته.
ولی اگه مرد از زنش خسته شده باشه واستطاعت مالی هم داشته باشه مرد راحت تر میگه مهرت رو بردار و برو.
اما درمورد خانوم اگه زن بسازی باشه وریگی درکفشهایش مشاهده نشودوواقعا بهش فشار بیاد وتحت ازار واذیت شوهرش قرار بگیره ودیگه نتونه تحمل کنه میگه مهرم حلال وجونم ازاد
ولی درکل فکر میکنم برای مرد راحت تر باشه اما نظر شخصیمه...

برای مرد راحت باشه جالب شد ..حرفتون متین نگفتین اگه مرد هم مرد بسازی باشه زجرش میکشه و اسم مهر دادن و رفتن و نمیزنه ...

بحث روحی رو به کنار ...

ولی مرد راحت تر میتونه بگه برو کنار یا زن
زن میگه مهر آزاد و برو نمیخوامت ولی مرد چی اگه بخواد از شر زنی راحت بشه تا عمر داره مهر بده پس براش سخت تره..
خیلی وقتا پیش اومده زنه با اینکه ازدواج کرده عاشق یکی دیکه میشه و بلعکس میخواد از شر طرفش راحت به اون موقع دیگه بحث زجر نیست
ان موقع کدوم یکی راحتت تر میره؟

عرض کردم روحی رو گذاشتم کنار روحی برا جفتشون سخته

آخرین ویرایش:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مرد راحت باشه جالب شد ..حرفتون متین نگفتین اگه مرد هم مرد بسازی باشه زجرش میکشه و اسم مهر دادن و رفتن و نمیزنه ...

بحث روحی رو به کنار ...

زن میگه مهر آزاد و برو نمیخوامت ولی مرد چی اگه بخواد از شر زنی راحت بشه تا عمر داره مهر بده پس براش سخت تره..

به هر حال تو این دوره وزمونه ای که ما داریم میبینیم مرد سالاری بیشتره حالا فرض میکنیم مرد بساز باشه اما عایا زن مرد رو میزنه؟؟؟؟؟؟منظورم از این که هر ازار واذیتی رو تحمل کنه کتک بود دیگه...والا نمیدونستم مردا هم از خانومشون کتک میخورن!!!:D
ولی درکل من میگم اینو نمیشه با گفتن اینکه مرد راحت تره یا زن برا گفتن این جمله خاتمه داد اول پستم تاکید کردم که بسته به شرایط داره بعله....(همون ارع خودمون!)

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارید اینا برای زن هم هست؟ +اون کتک هایی که خورده وجسمش اسیب دیده ارع....
قبول داریم ولی دردایی که زن میزنن بیشتره تو این دوره زمونه بار بیشتر رو شونه مرده از اون ور هم از لحاظ روحی هم داغون بشن چی ازشون میمونه

حالا جدا از این حرفا انصافن چند درصد شوهران خانومشون و کتک میزنن چند درصدشون که شما ایو میارین وسط ..خودتون میدونید خیلی کمه خیلی خیلی کمه

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول داریم ولی دردایی که زن میزنن بیشتره تو این دوره زمونه بار بیشتر رو شونه مرده از اون ور هم از لحاظ روحی هم داغون بشن چی ازشون میمونه

حالا جدا از این حرفا انصافن چند درصد شوهران خانومشون و کتک میزنن چند درصدشون که شما ایو میارین وسط ..خودتون میدونید خیلی کمه خیلی خیلی کمه
اولا بار بیشتر دیگه روی شونه مرد نیست الان خیلی از خانوم ها دارند پا به پای مردشون کار میکنند وعلاوه براون کارای خونه هم هست که خیلی از اقایون کسر شانشون میشه تو کارای خونه کمک کنند این از این.
اما درمورد دوم نمیشه گفت چند درصدچون ما تو خونه مردم نیستیم که بتونیم در این مورد قضاوت کنیم اما هستند چنین ادمایی .زیاد نیستند اما مطمئن باشید هستند

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بحث روحی رو به کنار ...

خیلی وقتا پیش اومده زنه با اینکه ازدواج کرده عاشق یکی دیکه میشه و بلعکس میخواد از شر طرفش راحت به اون موقع دیگه بحث زجر نیست
ان موقع کدوم یکی راحتت تر میره؟

منم با این موافقم برای اقایون سخت تر هست

وقتی مردی واقعا توی زندگی اذیت بشه وباید مهریه بپدازه تا جونش رو ازاد کنه سختر هست
تا
زنی که داره سختی می کشه راحت تر می تونه مهر وببخشه و جونش رو ازاد کنه
فکر می کنم عنوان تاپیک واضح هست
مهرم حلال جونم ازاد یعنی زن ریگی تو کفشش نیست یعنی عاشق کسی دیگه نشده یعنی همسر بدی نصیبش شده
و
مردی که مهریه بده تا جونش ازاد بشه یعنی کسی که دنبال هوس نرفته دنبال زن دیگه نرفته ولی همسر بدی نصیبش شده :cry:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اجازه مدیر تالار
من نمی دونم الان این تاپیک برای این تالار هست یا نه برای اینم اینجا میزنم
اگه مشکل داشت انتقال بدین به تالار مربوط

خب
دوستان یه سئوال به نظر شما
اگه ازدواجی ناموفق باشه فرقی نداره که کدوم طرف مقصر هست چون هر کسی در نظر دیگران می خواد خودش رو بی گناه جلوه بده اگرچه در باطن بدون که مقصر هست
به هرحال شما فکر کنین یه زندگی واقعا ناموفق
به نظر شما
خانم راحت تر می تونه طلاق بگیره بگه ( مهرم حلال جون آزاد) البته این در صورتی هست که واقعا خانم مقصر نباشن و همه جوره گذشت کردن ولی فایده نداره و به این نتیجه برسه
یا
آقا راحت تر می تونه تصیم بگیره بگه بابا مهریت رو بگیر و برو فقط برو ( البته اینم در صورتی هست که واقعا اقا تمام تلاش رو کرده باشه برای حفظ زندگی )

بگمم این رو که دادن مهریه یعنی شروع زندگی از لحاظ مالی یعنی منفی شدن حالا بماند عمر رفته .....

سلام دوست عزيز...بستگي داره كدوم يك از طرفين پيشنهاد طلاق داده باشند ...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز...بستگي داره كدوم يك از طرفين پيشنهاد طلاق داده باشند ...

عنوان تاپیک مشخص هست کی درخواست طلاق داداه
خانم مهر بخشش تا جونش رو ازداد بکنه
اقا مهر رو بده تا جونش ازاد بشه

بالا