معرفی آموزشگاهی برای تعلیم خط ریز

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان اهل هنر

ازتون یه راهنمایی می خواستم

تصمیم دارم برم آموزش خط و دنبال یک آموزشگاه خوب می گردم

البته خیلی هم ناشی نیستم خط درشت کار کردم اما خط ریز نه

اگر کسی از دوستان آموزشگاه و استاد خوبی رو سراغ داره ممنون می شم آدرس و شماره اش رو به من هم بده

:w27::w27::w27:

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز یه سرچی تو گوگل میکردی بد نبودا. تا دلت بخواد از این سایتای نیازمندی هست.

بله خودم اطلاع دارم که از طریق سرچ گوگل . نیازمندی روزنامه ها و ........ هم می شه آموزشگاهی رو پیدا کرد

اما مهم اینه که آیا واقعا اون آموزشگاه خوب باشه یا نه !!!.....

بهترین راه تحقیق هم گرفتن اطلاعات از هنر جویان یک آموزشگاهه که در حال تعلیمند نه روزنامه و مجله و سرچ که همه برای تبلیغاته

چندین بار با طناب این تبلیغات افتادم توی چاه

Nimdar

عضو
با سلام
به راهنمایی های من در بخش خوشنویسی مراجعه فرمایید . شما ابتدا باید خط درشت نستعلیق را تا مرحله ممتاز آموزش ببینید بعد خواهید دید که خط ریز هم خود به خود خوب شده است . برای آموزش هم کلاسهای انجمن خوشنویسان بهترین محل است .
چون که صد آید نود هم پیش ماست
ارادتمند نادرافشار

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واقعا ممنون از راهنمایی مفیدتون

فقط اگر ممکنه براتون درباره انجمن خوشنویسان توضیحی بدین

(متاسفانه امروز هم تشکر ها تحریمه :( )

Nimdar

عضو
با سلام
انجمن خوشنویسان ایران بالاترین مرجع تعلیم و ارائه گواهی نامه خوشنویسی در ایران است که زیر نظر مستقیم وزارت ارشاد و شورای عالی انجمن کار میکند این انجمن به همت اساتید بزرگی مثل مرحومین برادران استاد سید حسن و سید حسین میرخانی ، مرحوم استاد علی اکبر کاوه حقیقی و دیگر اساتید در حدود 50 سال پیش تاسیس شده و در تمامی شهرها و مراکز استان شعبه دارد و در تهران هم دفتر مرکزی آن در پشت تالار رودکی خیابان خارک میباشد و در سایر مناطق تهران از جمله شمیران شعبه دارد . ریاست شورای عالی در حال حاضر بر عهده استاد الاساتید غلامحسین امیرخانی است . ایشان پرکار ترین استاد تاریخ خوشنویسی ایران هستند و تقریبا قریب به اکثر اساتید و مدرسان فعلی انجمن بی واسطه و یا با واسطه از شاگردان ایشان محسوب میشوند سبک ایشان در خوشنویسی بسیار روان و بالاترین یادگیری و استقبال را در میان هنرجویان خوشنویسی داشته است .
ارادتمند نادرافشار

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
انجمن خوشنویسان ایران بالاترین مرجع تعلیم و ارائه گواهی نامه خوشنویسی در ایران است که زیر نظر مستقیم وزارت ارشاد و شورای عالی انجمن کار میکند این انجمن به همت اساتید بزرگی مثل مرحومین برادران استاد سید حسن و سید حسین میرخانی ، مرحوم استاد علی اکبر کاوه حقیقی و دیگر اساتید در حدود 50 سال پیش تاسیس شده و در تمامی شهرها و مراکز استان شعبه دارد و در تهران هم دفتر مرکزی آن در پشت تالار رودکی خیابان خارک میباشد و در سایر مناطق تهران از جمله شمیران شعبه دارد . ریاست شورای عالی در حال حاضر بر عهده استاد الاساتید غلامحسین امیرخانی است . ایشان پرکار ترین استاد تاریخ خوشنویسی ایران هستند و تقریبا قریب به اکثر اساتید و مدرسان فعلی انجمن بی واسطه و یا با واسطه از شاگردان ایشان محسوب میشوند سبک ایشان در خوشنویسی بسیار روان و بالاترین یادگیری و استقبال را در میان هنرجویان خوشنویسی داشته است .
ارادتمند نادرافشار

یک دنیا تشکر از راهنمایی خوبتون :gol::gol::gol::gol::gol::gol: