مشکل در فرم تماس با ما

hotan_hoho

عضو جدید
سلام
من وقتی از کد برای ایجاد فرم تماس با ما در سایت استفاده می کنم تمامی محتوای سایت به سمت چپ شیفت پیدا می کند
وقتی کد زیر را در html fragment نیز قرار می دهم باز به همین صورت می شود فقط وقتی ابن قسمت فرم تماس با ما را به عنوان آخرین لایه قرار می دهم صفحه درست می شود ولی چون بقیه قسمت ها روی فرم می افتد و فرم دیگر قابل استفاده نیست،بدون کد تماس با ما هیچ مشکلی نیست،هر چقدر هم زوم صفحه را کمتر کنید مشکل بیشتر دیده می شود
ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک
http://rozado.co/test

Untitled.jpg

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام. دوست عزیز این سایت اصولی ساخته نشده برای همین اینجوری هستش. ببینین شما وقتی اجزای صفحه رو کنار هم میچینین، طبق یه حساب کتاب و اصولی بهشون عرض (width ) را بدین. بنظرمن باید جوری عرض ها رو داد که صد در صد عرض صفحه براش برنامه ریزی شه.

همونطور که اینجا گفتم شما بهتره عرض ها رو به درصد بدین نه پیکسل، چون درصد که میدین به نسبت صفحه عرضش تغییر میکنه.ولی پیکسل چون عرض ثابت هست توی تموم رزولیشن ها ممکنه درست نمایش نده.

نکته ی دیگه و خیلی مهم اینه که اول باید یه Div کلی درنظر بگیرین و تمام عناصر و divهای دیگه توی اون div قرار بگیرن. این باعث میشه محتوی سایت پراکنده نشه. یه مثالی میزنم که دوستم برام زد، مثل رحم مادر میمونه! که جنین و آب و هرچی هست رو درون خودش داره که باعث میشه پراکنده نباشن. این هم همینجوری هستش. این div رو معمولا wrapper یا container میگن .
با نرم افزار خاصی سایت رو نوشتید؟

پس اول یه div کانینتر قرار بدین و بقیه ی div ها رو هم عرضشون رو به درصد بدین. div کانتینتر رو میتونین 100% بگیرین و بقیه رو هم هرمقدار ک خواستین از صفحه بگیرن.

آخرین ویرایش: