مسابقه *** هر کی تونست یه عکس خوب از گیاه پیدا کنه

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خیلی منتظر شدم بقیه دوستان هم شرکت کنند گویا علاقمند نبودند... بگذریم

از تمامی دوستان تشکر میکنم به خاطر سلیقه های زیبا و بی نظیرتون
نارون عزیز ،امین رخ عزیز، باغبان عزیز و تارای عزیز سپاسگذارم
:gol::gol::gol:
انتخاب برنده خیلی سخته چون کاملا سلیقه ایه. منم اینجا از دوستان کمک گرفتم ....
(به نظر من) عکس باغبان کامل تره. و از کل بوته به همراه گل هستش.
اما با توجه به تشکرایی که شده و همچنین تصویر خوش رنگ و بی نظیر جناب امین رخ، برنده این سری هستند
واقعا ممنونم. خوشحال میشم گیاه مورد نظر خودتون را معرفی کنید. (مطمئنم با توجه به سلیقتون و شناخت قبلیم از شما یکی از بهترین گیاه ها را انتخاب میکنید)

منتظر هستیم

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
خیلی از دوستان معذرت میخوام. نمیدونستم که من باید برنده رو اعلام کنم.عکسی که باغبان جان گذاشته اند خیلی بسیار زیاد زیباست و خیلی ازش ممنونم اما لینکی که کاغذ رنگی جان گذاشته اند خیلی کامل هست و تمام جزییات و ریزه کاریها هم درش نمایش داده شده. پس با اجازه من کاغذ رنگی را برنده اعلام میکنم و فکر میکنم سایر دوستان هم موافق هستند.
موفق باشید
امین رخ

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از لطفتون جناب امین رخ. اما این لینکی که گذاشتم واسه مسابقه نبود. فقط واسه دیدن عکسای بیشتر بودش
عکس مد نظر من همون عکس اولی بودش
درنتیجه باغبان برنده ست
زهرا جان لطفا شما بگید عکس چی رو بذاریم
سپاسگذارم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از لطفتون جناب امین رخ. اما این لینکی که گذاشتم واسه مسابقه نبود. فقط واسه دیدن عکسای بیشتر بودش
عکس مد نظر من همون عکس اولی بودش
درنتیجه باغبان برنده ست
زهرا جان لطفا شما بگید عکس چی رو بذاریم
سپاسگذارم

تعارف نکنید دیگه :redface::redface::redface: مریم جان لطف کن خودت مثل همیشه یه گیاه خوب بزار

ممنون ....................... منتظریما:gol::gol:

alestromeria

عضو جدید
تعارف نکردم
جدی گفتم
لطف دارید شما.ممنون
چشم
لطفا یه عکس خوب از آنتوریم بگذارید
سلام. قصد جسارت به دوستان عزیزو ندارم، ولی لازمه یادآوری کنم قرار بود نام گیاهانیو بذاریم که برای خیلیا ناشناخته باشه تا با نام علمی و عکس گیاهان جدیدی آشنا بشیم.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. قصد جسارت به دوستان عزیزو ندارم، ولی لازمه یادآوری کنم قرار بود نام گیاهانیو بذاریم که برای خیلیا ناشناخته باشه تا با نام علمی و عکس گیاهان جدیدی آشنا بشیم.

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که به فکر این تایپیک هستید اما از اهداف دیگه ی اینجا آشنای با نام و سایر خصوصیات گیاهشناسی هر گیاه هست .......... شاید دوستانی باشن که وقتی به دنبال عکس میگردن کمی هم در مورد اون گیاه مطالعه کنن حالا به صرف اینکه یک گیاه خیلی تو چشمه نمیشه اونو کنار گذاشت.

این نظر من بود .............. منتظر نظر و پیشنهاد سایر دوستان بخصوص کاکتوس عزیز که بانی این تایپیک هست هستیم.

امیر جان از توجه دلسوزانه شما بی نهایت تشکر میکنم.:gol::gol:

alestromeria

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که به فکر این تایپیک هستید اما از اهداف دیگه ی اینجا آشنای با نام و سایر خصوصیات گیاهشناسی هر گیاه هست .......... شاید دوستانی باشن که وقتی به دنبال عکس میگردن کمی هم در مورد اون گیاه مطالعه کنن حالا به صرف اینکه یک گیاه خیلی تو چشمه نمیشه اونو کنار گذاشت.

این نظر من بود .............. منتظر نظر و پیشنهاد سایر دوستان بخصوص کاکتوس عزیز که بانی این تایپیک هست هستیم.

امیر جان از توجه دلسوزانه شما بی نهایت تشکر میکنم.:gol::gol:
خواهش میکنم
از توضیحات شما هم متشکرم:w17:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام بنظر مياد اصلا هد ف اصلي كه شناخت بهتر گياهان بوده فرامو ش شده بابا نوبت هركي هست سوال بزاره :w06::w12::w13::w34::w40:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بنظر مياد اصلا هد ف اصلي كه شناخت بهتر گياهان بوده فرامو ش ه شده بابا نوبت هركي هست سوال بزاره :w06::w12::w13::w34::w40:
دوست عزیزم چرا عصبانی شدی :gol::gol::gol:
عزیزم کمی صبر کن :gol::gol::gol::gol:

مهلت این مسابقه 72 ساعت.... ایشالله امشب کاغذرنگی باید برنده رو اعلام کنه :gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
از همه دوستان به خاطر شرکت و عکسای زیباشون تشکر میکنم
باغبان عزیز fgni عزیز گلابتون عزیز سپاسگذارم

در پاسخ دوستان بزرگوار باید بگم که
قرار بر اینه که تنوع عکسی داشته باشیم در مورد همه گیاهان چه اشنا چه نا اشنا. چون معرفی گیاهان جدید معمولا در تاپیک این چه گیاهیه وجود داره و ...
من به شخصه گل انتوریم رو تا یه مدت پیش نمیشناختم و قبلا فکر میکردم یک گل مصنوعیه که تو بعضی گل فروشیا وجود داره ...

fgni عزیز
عذر میخوام من فکر میکردم مدت پاسخگویی یک هفته ست

بسیار ممنونم از توجهتون

به نظر من عکس باغبان کامل ترین عکس هستش
نظر بقیه دوستان چیه؟
باغبان عزیز منتظریم

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
منم میخوام ...... ایم کاغذ رنگی گفت بیا اینجا من توجه نکردم .. اما اومدم :gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از همه دوستان به خاطر شرکت و عکسای زیباشون تشکر میکنم
باغبان عزیز fgni عزیز گلابتون عزیز سپاسگذارم

در پاسخ دوستان بزرگوار باید بگم که
قرار بر اینه که تنوع عکسی داشته باشیم در مورد همه گیاهان چه اشنا چه نا اشنا. چون معرفی گیاهان جدید معمولا در تاپیک این چه گیاهیه وجود داره و ...
من به شخصه گل انتوریم رو تا یه مدت پیش نمیشناختم و قبلا فکر میکردم یک گل مصنوعیه که تو بعضی گل فروشیا وجود داره ...

fgni عزیز
عذر میخوام من فکر میکردم مدت پاسخگویی یک هفته ست

بسیار ممنونم از توجهتون

به نظر من عکس باغبان کامل ترین عکس هستش
نظر بقیه دوستان چیه؟
باغبان عزیز منتظریم

کاغذ رنگی عزیزم ممنون :gol::gol:
برای اینکه امشب تایپک نخوابه سوال رو میزارم ایشالله بعدش از fgni عزیز میخام که سوال رو بزارن فقط 72 ساعت تحمل کنند.

منم میخوام ...... ایم کاغذ رنگی گفت بیا اینجا من توجه نکردم .. اما اومدم :gol:
پژمان جان الام سوال میذارم شما هم شرکت کن .... ممنون که به این قسمت هم اومدی :gol:

آخرین ویرایش: