مسابقه *** تشخیص گل های فضای سبــز

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
نزاشتی گلم اگرم حذف میشد من متوجه میشدم مرسی:D

نه عشقم مشكل از كامپيوتر منه...فرت و فورت ريست ميكنه ...ممكنه ارسال نشده باشه.....مرسي از لطفت ...

مارجين

کاربر ممتاز

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خيييييييييييلي واسم جالبه...چطوري ميتونين عينهون همون عكس رو از نت پيدا كنيد...خيلي جااااااااالبه...دهنم وا مونده...

آره عزيزم خودشه...مرسي...معركه بود..

من بیشتر تو سایت های لاتین دنبال گیاه میگردم البته اونایی که اسم فارسیشون رو نمیدونم:surprised::D

مارجين

کاربر ممتاز

Hamzeh856

کاربر ممتاز
وااااا...خوبي مهندس؟؟؟

مرواريد عطريه ديگه...چرا بچه رو اذيت ميكني آخه....؟!!!

Sweet Woodruf
galium odoratumf

نه خوب نیستم خخخ ...حق با شماست . من گالیوم رو با اسم فارسیش نمیشناختم . درسته مروارید عطریه از قرار معلوم . حواسم رفت پیش گل مروارید
معذرت از samira20 :smile: جوابتون درست بود من اشتباه کردم . یچی یاد گرفتیم . :D مثلا خودم سوال رو پرسیده بودم

یه پیشنهاد فقط به نظرم اگه اسم اصلی هم به همراه اسم فارسی ذکر بشه خوبه فکر کنم .

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سوالِ بعدی کو؟!

در مورد اسم فارسی به همراه اطلاعات خوبِ اما اگر نام علمی گیاه رو هم بگن بهترهِ چون اطلاعات رو کامل تر می کنه.

اما در هر حال اگر اسم فارسی و مشخصات و توضیحات در مورد گل گفته بشه به نظرم بسنده می کنه!

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام خواهش می کنم قبل از اینکه عکستون رو تو تاپیک مسابقه بزارید نام(Rename) عکس رو تغییر داده و بعد save کنید.

ممنون:gol:

Hamzeh856

کاربر ممتاز
جالبتر اینکه قیمتها لحظه ای و روزانه هم تغییر میکنه مثلا شب بو یه روز 1300 بود فرداش 1400 پس فرداش 1800 پسون فرداش 2000 بعدش 1700 بعدش 1500 دوباره 1700 بعد شد 2000 بعد 2200 بعد .................
اما حمزه جان اگه اسم علمیش رو بگی بهترتره

PRIMULA MALACOIDES

خب بازار گرمه یه قیمتی میندازن و وقتی به اخرش میرسه میشه 3 تا 100 تومن . از اولش ارزون نمیدن همه بخرن وقتی داره از بین میره ارزون میکنن .

شبو واقعا گل فوق العاده ای هست . من عاشقشم

بالا