[h=2]نفرات برتر مسابقات موتور ریس در کلاس های مختلف معرفی شدند
[/h] به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، اولین مرحله از مسابقات موتور ریس، صبح امروز در پیست موتورسواری مجموعه ورزشی آزادی تهران با حضور تعداد زیادی از موتورسواران از استان های : تهران، اصفهـان ، گیلان ، خراسان رضوی , تیم های کانون موتورسواری سپـاه ، آکادمی موتورسواری ، تیم رافیدو برگزار شد.
شرکت کنندگان در 7 کلاس 100 سی سی ، 250 سی سی کراس ریس ، 450 کراس ریس ، 125 سی سی ، کلاس 250 ، کلاس 400 سی سی و کلاس 600 سی سی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
اسامی شرکت کنندگان برتر هر کلاس به شرح ذیل اعلام شد:
*کلاس 1000 سی سی
- مهدی جابری از تهران ، نفر اول
- حمید محسنی از تهـران ، نفر دوم
- ساسان اکبری از تهـران ، نفر سوم
*کلاس250 سی سی کراس ریس
- امید خدابنده لو ، از تیـم رافیـدو ، نفر اول
- سید احمد موسوی از آکادمی موتور سواری ، نفردوم
-احمد حاجی حسینی از تهـران ، نفر سوم
*کلاس450 کراس ریس
- قاسم هادی نژاد از آکادمی موتور سواری ، نفر اول
- ابراهیم حاج عباسی از تهـران ، نفر دوم
- سید اکبر موسوی از تهـران، نفر سوم
*کلاس 125 سی سی
- حسین دهروی ، از تهـران، نفر اول
- محمد دینی ، از آکادمی ، نفر دوم
- مصطفی کهنی از آکادمی، نفر سوم
*کلاس 250 سی سی
-محمد رضا نعمت الهی ، از اصفهـان ، نفر اول
- نقی علیزاده ، از تهـران ، نفر دوم
- محمد علی گنجینه ، از آکادمی موتورسواری،نفر سوم
*کلاس 400 سی سی
- منصور اسلامی ، از تهـران ، نفر اول
- محمد موذن ، از آکادمی موتورسواری ، نفر دوم
-امیر حسین شجاعی ، از آکادمی موتورسواری،نفر سوم
*کلاس 600 سی سی
- مجتبی امیری ، از تهـران ، نفر اول
- مرتضی میرزاده ، از تهـران ، نفر دوم
- مهدی نعیمی ، از خراسان رضوی ، نفر سوم ( رقیق قاب خودم که عکساشو تو باشگاه زیاد گذاشتم )
[/h] به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، اولین مرحله از مسابقات موتور ریس، صبح امروز در پیست موتورسواری مجموعه ورزشی آزادی تهران با حضور تعداد زیادی از موتورسواران از استان های : تهران، اصفهـان ، گیلان ، خراسان رضوی , تیم های کانون موتورسواری سپـاه ، آکادمی موتورسواری ، تیم رافیدو برگزار شد.
شرکت کنندگان در 7 کلاس 100 سی سی ، 250 سی سی کراس ریس ، 450 کراس ریس ، 125 سی سی ، کلاس 250 ، کلاس 400 سی سی و کلاس 600 سی سی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
اسامی شرکت کنندگان برتر هر کلاس به شرح ذیل اعلام شد:
*کلاس 1000 سی سی
- مهدی جابری از تهران ، نفر اول
- حمید محسنی از تهـران ، نفر دوم
- ساسان اکبری از تهـران ، نفر سوم
*کلاس250 سی سی کراس ریس
- امید خدابنده لو ، از تیـم رافیـدو ، نفر اول
- سید احمد موسوی از آکادمی موتور سواری ، نفردوم
-احمد حاجی حسینی از تهـران ، نفر سوم
*کلاس450 کراس ریس
- قاسم هادی نژاد از آکادمی موتور سواری ، نفر اول
- ابراهیم حاج عباسی از تهـران ، نفر دوم
- سید اکبر موسوی از تهـران، نفر سوم
*کلاس 125 سی سی
- حسین دهروی ، از تهـران، نفر اول
- محمد دینی ، از آکادمی ، نفر دوم
- مصطفی کهنی از آکادمی، نفر سوم
*کلاس 250 سی سی
-محمد رضا نعمت الهی ، از اصفهـان ، نفر اول
- نقی علیزاده ، از تهـران ، نفر دوم
- محمد علی گنجینه ، از آکادمی موتورسواری،نفر سوم
*کلاس 400 سی سی
- منصور اسلامی ، از تهـران ، نفر اول
- محمد موذن ، از آکادمی موتورسواری ، نفر دوم
-امیر حسین شجاعی ، از آکادمی موتورسواری،نفر سوم
*کلاس 600 سی سی
- مجتبی امیری ، از تهـران ، نفر اول
- مرتضی میرزاده ، از تهـران ، نفر دوم
- مهدی نعیمی ، از خراسان رضوی ، نفر سوم ( رقیق قاب خودم که عکساشو تو باشگاه زیاد گذاشتم )