قرار دادن فایل های java, jquery,....در form using master page

samadehghan

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
میخوام به فرم هایی که از نوع web form using master page هست فایل های جاوا اسکریپت و جی کوئری و .. اضافه کنم نمی دونم باید چیکار کنم خواهش می کنم بهم کمک کنین:crying:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام . خب شما تگ
کد:
 <script type="text/javascript" src="yourscripts.js"></script>
رو که توی سند html میذارین اضافه میشه دیگه. این مورد با مسترپیج یا پیج معمولی متفاوت نیست

samadehghan

عضو جدید
ممنون فاطمه عزیز
همین طور که می دونین توی مستر پیج یه قسمت واسه استایل شیت هست و یه قسمت واسه کد اچ تی ام ال. آیا تگ های جاوا و ... رو هم باید توی قسمت اول(استایل شیت)بذاریم یا باید توی صفحه اصلی قرار بدیم

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
ممنون فاطمه عزیز
همین طور که می دونین توی مستر پیج یه قسمت واسه استایل شیت هست و یه قسمت واسه کد اچ تی ام ال. آیا تگ های جاوا و ... رو هم باید توی قسمت اول(استایل شیت)بذاریم یا باید توی صفحه اصلی قرار بدیم
نه استایل شیت که مربوط میشه به فایلهای css . بله کدهای جاوااسکریپت رو میتونین توی صفحه اصلی (کدهای html) بذارین، اما بهتره که بجای این کار کدهای جاوا اسکریپت رو هم توی یه فایل جداگونه بذارین و توسط تگ اسکریپت که در پست دوم نوشتم، لینک بدید به صفحه.

samadehghan

عضو جدید
سلام عزیزم
درسته بهتر ه فایل های اسکریپت رو جدا گونه بنویسم اما نمیدونم لینکشو کجا باید قرار بدم

کد:
<asp:Content ID="Content1" ContentPlaceHolderID="head" runat="server">
[COLOR=#FF0000]قسمت مربوط به لینک کدهای سی اس اس[/COLOR]

</asp:Content>
<asp:Content ID="Content2" ContentPlaceHolderID="ContentPlaceHolder1" runat="server">

[COLOR=#ff0000]قسمت مربوط به کدهای اچ تی ام ال
[/COLOR]
</asp:Content>

اما نمیدونم لینکهای اسکریپتی رو کجا باید بذارم توی قسمت لینکهای سی اس اس یا توی صفحه اصلی(مستر پیج) در کنار دیگر لینک های اسکریپتی؟؟؟؟

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
من asp.net کم کار کردم. اینجا و اینجا رو نگاه کنین. اگه ب جواب نرسیدین این قسمتایی که گفتین رو امتحان کنین اگه کدهای جاوا اسکریپت اجرا شدن که حله همون جا درسته !