قدم به قدم تا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی 1393

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آزاده جان که وقت گذاشتی و بهم امید دادی .... نمی دونم من هرچی سبک سنگین می کنم بازم می بینم وقت کم میارم ...شایدم سرعت من تو خوندن خیلی پایینه ، :( ولی می خوام سعیمو بکنم چه کنم که گاهی شرایط بر وفق مراد نیست ..........

من پارسال برا اسکیس نتونستم برم بخاطر مریضی مامانم .................وگرنه باید الان اینجا میومدم خودم به بچه ها امید می دادم :biggrin:

خیلی حرف داشتم برای گفتن ولی خوب اینقدر اعصابم داغونه که نمی تونم چیزی بگم

ممنونم بابت راهنماییات .... آرزوی موفقیت دارم برا همه ی بچه ها ...امیدوارم تک تکشون به اونچه صلاحشونه برسن .............برام دعا کنید ;)
چرا آخه اعصابت داغونه دوست عزیز!!! شما که پارسال رتبت 64 شده امسال حتما بهتر میشه و با اسکیس هم که صد در صد یه دانشگاه خوب قبول میشی
نه به من که انقدر عقبم و کلی امیدوار نه شماها که انقدر شرایططون خوبه و نا امید!!! :surprised:
:D
بچه ها به نظر من تو کنکور انگیزه و امید خیلی مهمه...باعث میشه بازده درس خوندتون خیلی بالاتر بره
پس دیگه کسی اینجا حرف از نا امیدی نزنه ایشالا همه قبولیم ;)

bereliyant

عضو جدید
سلام فکر میکنم این تاپیک فقط برای چند نفر هست چون من هم پیام گذاشتم ولی حذف شده:cry::eek:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام فکر میکنم این تاپیک فقط برای چند نفر هست چون من هم پیام گذاشتم ولی حذف شده:cry::eek:

سلام دوست عزيز
هيچ پستي از اين تاپيك حذف نشده، فكر ميكنم ممكنه نوشته باشيد ولي فرستاده نشده، براي من هم بعضي مواقع اين مورد پيش مياد:)

bereliyant

عضو جدید
من خیلی استرس دارم برا کنکور -درصدهام هم روی 30و40 هست البته ازمونهای یک موسسه را شرکت میکنم-راستی میخواید ازمونهاش را بگذارم بچه ها استفاده کنن؟

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستای خوبم.کجایید؟بابا یکی بیاد یه چیزی بگه.چکارا میکنید.؟
من کنکور سال 86 رو هم دادم.این درصدامه:
زبان 30 %
مباحث 51%
مبانی 45%
تاریخ 34/44%
تحلیل 45/55%
:smile:

Arch-Azadeh

من خیلی استرس دارم برا کنکور -درصدهام هم روی 30و40 هست البته ازمونهای یک موسسه را شرکت میکنم-راستی میخواید ازمونهاش را بگذارم بچه ها استفاده کنن؟

سلام
درصد رو 30-40 براي كجا هست؟ اگه براي سوالات كنكور سالهاي پيش هست كه خوبه :smile:. ولي اگه براي آزمون موسسات هست نميدونم بستگي به سطح سوالات ازمون داره
اگه ميتونيد بذاريد خيلي عالي هست ..ممنون ميشم :gol:

سلام دوستای خوبم.کجایید؟بابا یکی بیاد یه چیزی بگه.چکارا میکنید.؟
من کنکور سال 86 رو هم دادم.این درصدامه:
زبان 30 %
مباحث 51%
مبانی 45%
تاریخ 34/44%
تحلیل 45/55%
:smile:

سلام
خيلي خيلي عاليه.. مباحث را يعني عالي زدي ;)

برگرد رو 92 دوباره :D

arc eng

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبید؟؟؟؟؟؟؟

من ی ده روزی نبودم. حالا ک میخوام دوباره سر بزنم ب کتابا نمیدونم از کجا شروع کنم:redface:

قبل از این مدت آخرین چیزا یی ک خوندم تحلیل دهاقانی بود و با شهر و منطقه و کتاب های سبز ج 6 و 5 و تستهای آزاد سال 89 تا85

تیپ سوالای آزاد متفاوته از 88 ب قبل :surprised: که درصدام واسه مباحث 45 و مبانی 45 تاریخ 55 تحلیل 65 برا سال 89. بعدی ها رو ندارم :redface: زبان هم انگار جزو سوالا نیس !

سراسری هم ک قبلا زدم درصدا حدود 40 میشده...

الان نخونده ها رو بخونم ؟؟؟؟ خونده هامو دوره کنم ؟؟؟؟ یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این ده روزه کاملا پشتم باد خورده:mad:

Arch-Azadeh

سلام بچه ها. خوبید؟؟؟؟؟؟؟

من ی ده روزی نبودم. حالا ک میخوام دوباره سر بزنم ب کتابا نمیدونم از کجا شروع کنم:redface:

قبل از این مدت آخرین چیزا یی ک خوندم تحلیل دهاقانی بود و با شهر و منطقه و کتاب های سبز ج 6 و 5 و تستهای آزاد سال 89 تا85

تیپ سوالای آزاد متفاوته از 88 ب قبل :surprised: که درصدام واسه مباحث 45 و مبانی 45 تاریخ 55 تحلیل 65 برا سال 89. بعدی ها رو ندارم :redface: زبان هم انگار جزو سوالا نیس !

سراسری هم ک قبلا زدم درصدا حدود 40 میشده...

الان نخونده ها رو بخونم ؟؟؟؟ خونده هامو دوره کنم ؟؟؟؟ یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این ده روزه کاملا پشتم باد خورده:mad:

سلام
الان به نظرم نخونده ها را بخونید از 10 روز دیگه دوره را شروع کنید.

سوالات سالهای گذشته را هم همچنان ادامه بدین:)

zahra_g18

عضو جدید
سلاااام
یه سوال گنده:از کی شروع به خوندن کردید که آزمونای سالهای گذشته رو تو این تاریخ از خودتون میگیرید؟؟؟:eek:
من میخام برنامه ریزی شرکت کنم امیدوار بودم رتبه خوبی خاهم آورد احتمالا تجدید نظر کنم که سورپرایز نشم بهتره:cry:

maryam.skr

عضو جدید
سلام... ممنون از سوالایی که گذاشتین مهندس. ولی اینا جوابن همه شون درسته؟! سوالاشون نیست که :cry::(:confused:
منم شدید استرس دارم اما برنده اونیه که با این استرسا مقابله کنه و تمام تلاششو بخصوص توی این 1ماهو نیم بذاره. خدا بزرگه نگران نباشید...
راستی سوالای برنامه ریزی رو هم کاش داشتین...!! اینا طراحیه ... ولی تشکر از اینکه بی منت برامونی گذاشتینشون. پیروز باشین:gol::gol:

bereliyant

عضو جدید
سلام بله جوابها هستن ولی خود هر جوابی نکته هست برا کنکور من سوالات را نمیتونم بگذارم

halehh

عضو جدید
ماشالا اعتماد بنفس!خوبه!اگه میشه کمی از درس خوندنتون تعریف کنید.چیا خوندین؟چطور خوندین؟

ایکاروس

عضو جدید
ماشالا اعتماد بنفس!خوبه!اگه میشه کمی از درس خوندنتون تعریف کنید.چیا خوندین؟چطور خوندین؟

مگه بده آدم اعتماد به نفس داشته باشه؟ من اینو نگفتم که خدایی نکرده به همسفرامون تو مسیر کنکور استرس پیدا کنن و فکر کنن من الان معلوم نیس چقدر خوندم... اصن الان دیگ مهم نیست چقدر خوندیم مهم اینه که سعی کنیم آرامشمونو حفظ کنیم
ولی اگه میخای بدونی چی خوندم فکنم صفه قبل گفتم
راستش این پستم واسه این بود که دیگه از نا امیدی خسته شدم
با خودم فکر کردم حالا که دارم به نتیجه فکر می کنم چرا به یه چیز امید بخش فکر نکنم
اصلن برام مهم نیست امسال قبول شم یا نه مهم اینه تو از هدفن دست نکشم و با چند شکست نا امید نشم
من اینقدر شرایطم سخته که تنها امید اینکه یه روز به اون چیری که میخام میرسم منو از حرکت نگه نداشته ... این که همیشه فکر می کنم اینکه خدا یه رویاهایی رو تو وجودم گذاشته اتفاقی نبوده و به قولی تو من دیده رسیدن بهشو

a.rahmani?

عضو جدید
سلام به همه دوستان کنکوری!!!سلام مخصوص به ایکاروس عزیز چون جملاتش به آدم روحیه میده خدا قوت بچهاااااااااااا

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: قدم به قدم تا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی 1393

سلام به آزاده عزیز و بقیه بچه ها امیدوارم درسا خوب پیش بره
من که دچار گیجی مزمن شدم نمیدونم اوضام خوبه..بده..قبول میشم یا برم بمیرم :sly:
این کتابا رو تا الان یه دور خوندم
سیر ۱و۲و۳
فرایند بحرینی
شار تا شهر
مبانی نظری پاکزاد
تاریخ شکل شهر
محیط های پاسخده
مکان های عمومی فضاهای شهری
طرح ها و برنامه های بهزادفر
آیین شهرسازی پایدار بهزادفر
مرمت شهری حبیبی
تاریخ شهر و شهر نشینی سلطانزاده
و 504 و تافل
الانم دارم کتاب تاریخ شهرسازی انتشارات ارشد و مباحث کیمیا فکر و تحلیل فضای شهری خانه شهرسازو میخونم واسه جمع بندی.و گاهی هم تست های تٱلیفی میزنم
اما دیگه جرئت نمیکنم برم سمت تست های کنکور میترسم گند بزنم ناامید بشم :what:
آزاده جون لطفا بگو تو این یه ماهی که مونده بیشتر رو چی تمرکز کنم اصلا نمیدونم تا الان خوب پیش رفتم یانه..به هرحال امیدمو از دست نمیدم تا روز آخر میخونم ;)
برای همه بچه های این تاپیکم آرزوی موفقیت میکنم :thumbup::thumbup::thumbup:

*arch*

عضو جدید
بچه ها سلام
شما از جزوه های کیمیا فکر راضی هستین؟
یه سوال دیگه کتابهای جدیدی که امسال چاپ شدن چی هستن؟

bereliyant

عضو جدید
Feel-the-thrill-of-seeing-these-pictures-climax-16.jpgسلام دوستان فکر میکنید کنکور قبول شدن از این کار سخت تره ؟ پس ما انسانها هر کار بخواهیم میتونیم درش موفق باشیم -بابا بی خیال استرس همه قبول میشیم:):)

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که خیلی راضی ام از کتابای کیمیا فکر.کامل نیست ولی نکات مهمو داره
واسه جمع بندی خیلی عالیه

halehh

عضو جدید
سلام.درصدهای من واسه سال 91:
زبان:18
مباحث:38
مبانی:68
تاریخ:49
تحلیل:66
:cry:اعصابم داغون شد

Arch-Azadeh

سلام.درصدهای من واسه سال 91:
زبان:18
مباحث:38
مبانی:68
تاریخ:49
تحلیل:66
:cry:اعصابم داغون شد

سلام
درصداتون كه خيلي خوبه... چرا اعصابتون داغون شده... حالا 2-3 دور كه بزنيد ايشالا به 80-90 ميرسه :smile:

*marigold

عضو جدید
apologize

apologize

سلام به همه:gol:

تا حالا شنیدین هر چی سنگه برا پای لنگه؟:( تو این چن هفته اندازه چن سال استرس و دردسر داشتم،تازه چن روزه که وضعیت عادی تر شده

فکر کنم با این وضعیتم باید قید دانشگاهیو که میخواستم بزنم

ولی حالا که دیگه آب از سرم گذشته یه تصمیمی گرفتم،میخوام اگه تا 20 سال دیگه هم شده بهر قیمتیم شده یه دانشگاه دزست وحسابی برم و

طراحی شهری بخونم،چه ایران باشه چه جایی دیگه!

از شما دوستای خوبم که نتونستم این چن وقتو همراتون باشم معذرت میخوام و برا همتون آرامش و موفقیت میخوام:gol:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مدیریت زمان ، گامی بلند به سوی موفقیت

سلام دوستان خوبم. چه خبر؟ توانستید این هفته توان خودتان را برای شروع تلاش بسنجید؟ آیا راههای بیشتر شدن توان خود را بررسی کردید؟ آیا کمربندها را بسته اید و آماده اید تا از این توان صد در صد استفاده را ببرید؟

این فرم دارای سه جدول است:

جدول اول جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی است. در این جدول ابتدا برنامه های ثابت روزانه خود مانند ساعات کار یا کلاس دانشگاه را حاشور بزنید اینها ساعاتی را تشکیل می دهد که شما نمی توانید در مورد آنها برنامه ریزی کنید و ساعات باقی مانده ساعاتی است که باید با برنامه ریزی صحیح به درستی از آن استفاده کنید. حال قبل از شروع برنامه ریزی سری به جدول تعیین اولویت های روزانه بزنید و در آنجا کارهای هر روز خود را بر اساس اولویت آنها بنویسید و زمان مورد نیاز برای هر یک را تخمین بزنید. سپس با مراجعه به جدول قبلی و با توجه به زمان لازم برای هر اولویت, آنها را در برنامه خود جای دهید. اگر به جدول زمانبندی و برنامه ریزی درسی توجه کنید در انتهای آن ستونی را تحت عنوان “ارزیابی به درصد” خواهید دید. شما می بایست هر شب میزان عمل خود به برنامه آن روز را به درصد در این جدول بنویسید.

دلایل احتمالی که موجب شده است نتوانید به برنامه خود عمل کنید را در جدول شناسایی عوامل مزاحم بنویسید. اگر این عوامل در طی روزهای آینده نیز تکرار شد کنار آن عامل در جدول عوامل مزاحم در ستون تکرار علامت بزنید تا به این طریق عوامل مزاحم اصلی در اجرای برنامه خود را شناسایی کرده و برای هفته های بعدی درصدد رفع آنان برآیید. برای جبران ساعات از دست رفته در طی همان هفته نیز بهتر است در برنامه خود حداقل یک نیم روز را خالی بگذارید تا در صورت نیاز از آن جهت عقب نماندن از برنامه خود استفاده نمایید.

Click here to view the original image of 1079x632px.

halehh

عضو جدید
سلام
درصداتون كه خيلي خوبه... چرا اعصابتون داغون شده... حالا 2-3 دور كه بزنيد ايشالا به 80-90 ميرسه :smile:
سلااااااام. آخه میدونید ماکسیمم درصد زبانم همینه و شاید هم کمتر از این ،و مشکل همیشگی مباحث، که نمیدونم چرا درصدش فوق فوقش میشه 50% و بالاتر نمیره:razz:.
واسه زبان واقعا نمیدونم چیکار کنم فرهادی تا یونیت 10 خوندم و 504 مسلطم ولی بازم نمیشه. همه رتبه های برتر درصد های زبانشون بالای 30%.لصفا در این مورد اگه ممکنه راهنمایی کنید.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینجا انقدر سوت و کوره..

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا