قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moya_memar

عضو جدید
سلام دوستان.
منم سال پیش کنکور دادم زیاد نخوندم از اواخر فروردین شروع کردم ،به نسبت رتبه ی بدی هم نگرفتم (436)
فقط باید بخواید.
بچه ها حتما کتابای هنرستان رو بخونید خیلی کمک می کنه.
من واسه کنکور از کتابای هنرستان خلاصه برداری کردم که خیلی به دردم خورد.البته خلاصه که نه یکم جامع تر از خلاصه آخه عادت دارم باید بنویسمو یاد بگیرم.
الان یکم درگیر تحویل پروژه هامم اما اگه بخواید بعد ار تحویل پروژم ار خلاصه ها عکس میگیرم و میذارم واستون.به درد من و دوستم که خیلی خورد.
خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم .

nana-22

عضو جدید
منم ترم دوم معماری رو تموم کردم حالا هم ترم سوم هستم
آبیک میخونم
آبیک هم میخوام قبول بشم کلا آبیک رو دوست دارم
حالا هم به نظر من شروع کنیم دیگه همه بچه ها خودشون رو معرفی کنن
درس بخونیم دیگه هم واسه آزاد که آذر ماه هستش و مرداد سال دیگه
راستی از همه بچه هایی که پارسال کنکور دادن و الان دارن ما رو راهنمایی می کنن کلی ممنونم ،آقا سعید متیلی ,moya memar :w27::w27::w27:

آخرین ویرایش:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان...به نظر من کسی که تو این کنکور استرس نداشته باشه موفقه...و یه توصیه دیگه که سعی کنین از همون اسفند یا فوقش فروردین شروع کنین ...چون اگه خیلی زود شروع کنین امکان داره زده بشین..
من خیلی زود شروع کردم مهر 87 و خلاصه اخراش خسته شدم ولی بازم فشارو اوردم و تا دلتون بخاد استرس داشتم که نشد رتبه دلخاهمو بیارم و رتبم شد 1700......
ریاضی درس مهمیه و همینطور زبان. بهتون توصیه میکنم که این دو تا درس تو برنامه هر روزتون باشه یا نه یه روز ریاضی و یه روز زبان .....برای اونایی از پاییز میخان شروع کنن توصیه میکنم که اگه رو درس ریاضی و زبان ضعیفن حدود یه ماه فقط این دو تا درسو بخونن بعد یه ماه بقیه درسارو با ریاضی و زبان پیش برین.....خلاصه برداری بهترین کاریه که تو زمان خوندن میشه انجام داد هستش
اگه سوالی داشتین در خدمتم.
موفق و موید باشین...

mehdi_mmy

عضو جدید
خیلی کار خوبی میکنید از الان دارید اماده میشید برای سال 90
به نظر من ریاضی رو یادتون نره

من شخصا دیر شروع کردم و بیخیال ریاضی شدم امسال کنکور دارم ولی دیروز با بچه ها نشستیم ماشین حساب کار کردیم

من که هیچی از ریاضی یادم نبود سال 88 رو با ماشین حساب فقط 3 تا سوال زدم سال 86 فکر کنم 4 تا سوال زدم

خیلی هم راحت و سریع فقط هم با ماشین حساب و هر تست ریاضی تراز رو 75 تا میبره بالا
واقعا برای من خیلی هم زیاده که 3 تا بزنم

پیشنهاد میکنم ماشین حساب شارپ EL-506 W بگیرید تو ماشین حسابهای مجاز از همه پیشرفته تر و راحت تر

انتگرال میگره حتی انتگرال دوگانه هم من باهاش میگیرم ماتریس 4 سطر 4 ستون میگیره

تقریبا همه جور حد هم میشه باهاش زد در کل خیلی ماشین حساب خوبیه

اول ریاضی خودتون بخونید بعد ماشین حساب هم حتما یادتون نره
اگر خواستید خودم بهتون یاد میدم همین ماشین حسابی که گفتم

برای معارف و ادبیات هم انتشارات ساکو عالیه پشیمون شدم چرا از اول نخوندم

کلا تجربه زیادی پیدا کردم و وقت عملی کردنش رو نداشتم اگر خواستید میتونم در اختیار شما بذارم

امیدوارم از رتبه 1 تا 10 سال 90 از همین فروم باشه

امیدوارم موفق باشید

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کم استراحت همیشه بهتر جواب میده ها:lol:
کو تا مرداد 90 !:surprised:
هنوز مرداد 89 هم نیمده...از 14 فروردین 90 بخونین تا کنکور;)
رتبه دو رقمی تون رو تضمین میکنم از همین الان:w08:

mojtaba memar

عضو جدید
سلام من مجتبی هستم رتبم پارسال 21 شدشهید رجایی درس میخونم. سال 1387 پارسه کلاس رفتم شدم 6435 و سال1388 کلاسای آکادمی رو رفتم شدم 21 . به نظر من فقط از کسانی این سوال رو بپرس که تو هر 2تا محیط بوده باشند. فضای آکادمی خیلی متفاوته به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند موسسه آکادمی فقط رشته معماری دارند وکاملا تخصصی کار می کنند تعداد ساعت کلاساشون هم بیشتره استادهای بهتری دارند و مهندس سعیدی پور هم فقط تو اکادمی درس میدند. دوست خوبم دقیقا میدونم چقدر سردرگمی با خیال راحت آکادمی رو انتخاب کن و هر چیزی مهندس سعیدی پور گفتند دقیقا اجرا کن قول میدم پشیمون نمیشی. امسال بیشتر از 10 تا از همکلاسیهامو راهنمایی کردم برن اکادمی همشون راضی اند مشاوره های رایگان و معرفی منابع برنامه ریزی رایگان و... هم دارند. 88202034-88202033 وwww.memarico.com حتما با مشاوره و برنامه ریزی پیش برید . به امید موفقیت راستی اگه سوالی هم بود در خدمتم:gol:

pal2isa

عضو جدید
در مورد جزوه های پارسه هم توضیح بدید لطفا
و کتاب هایی که مناسب هستن رو پیشنهاد بدید

mojtaba memar

عضو جدید
در مورد جزوه های پارسه هم توضیح بدید لطفا
و کتاب هایی که مناسب هستن رو پیشنهاد بدید
تو جزوات پارسه فقط تاریخ معماری و ریاضی و معارف خوبه. جزوه عناصرش1000 تا غلط داره ایستایش با عمران و مکانیک یکیه مطالب اضافه و ناقصی داره و تنظیمش هم خیلی ناقصه. کتابه حل تشریحی آزمونهای کاردانی به کارشناسی معماری-تالیف مهندس سعید سعیدی پور - انتشارات بیگی(تلفن66412100) رو حتما بگیرید فصل اولش توضیحات کاملی درباره منابع و اهمیتشون وآنالیز سوالات کنکور داره. با ارزویموفقیت تمام کنکوری های معماری

متیلی

عضو جدید
سلام دوستان
امروز کنکور بود
کنکوری ها می دونم خسته اید
خسته نباشد
لطفا از کنکور بگین به همه که چه طور بود
منتظریم

mehdi_mmy

عضو جدید
سلام دوستان
امروز کنکور بود
کنکوری ها می دونم خسته اید
خسته نباشد
لطفا از کنکور بگین به همه که چه طور بود
منتظریم

كنكور بدي نبود
ولي خيلي مفهومي شده بود به قول بچه ها تست هوش بود بيشتر

عمومي كه خيلي راحت بود
ولي تخصصي رو حفظ نكنيد ياد بگيريد وگرنه براتون سخت ميشه
مخصوصا كه سال به سال بيشتر مفهمومي ميشه

رياضي هم يادتون نره

البته من با ماشين حساب 2 تا انتگرال زدم كه درست بود يه سوال هندسه هم كه خيلي ساده بود فكر كنم همه زدن

در كل بد نبود

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام من مجتبی هستم رتبم پارسال 21 شدشهید رجایی درس میخونم. سال 1387 پارسه کلاس رفتم شدم 6435 و سال1388 کلاسای آکادمی رو رفتم شدم 21 . به نظر من فقط از کسانی این سوال رو بپرس که تو هر 2تا محیط بوده باشند. فضای آکادمی خیلی متفاوته به نظر من اصلا قابل مقایسه نیستند موسسه آکادمی فقط رشته معماری دارند وکاملا تخصصی کار می کنند تعداد ساعت کلاساشون هم بیشتره استادهای بهتری دارند و مهندس سعیدی پور هم فقط تو اکادمی درس میدند. دوست خوبم دقیقا میدونم چقدر سردرگمی با خیال راحت آکادمی رو انتخاب کن و هر چیزی مهندس سعیدی پور گفتند دقیقا اجرا کن قول میدم پشیمون نمیشی. امسال بیشتر از 10 تا از همکلاسیهامو راهنمایی کردم برن اکادمی همشون راضی اند مشاوره های رایگان و معرفی منابع برنامه ریزی رایگان و... هم دارند. 88202034-88202033 وwww.memarico.com حتما با مشاوره و برنامه ریزی پیش برید . به امید موفقیت راستی اگه سوالی هم بود در خدمتم:gol:

سلام"من خودم آدمیک معماری رو تا حدی قبول دارم ولی یه چیز مهم که کنکور امسال خیلی خیلی با همه اون کنکورای قبلی فرق داشت حتی عالی ترین کلاس کنکوری هم نمی تونست این کنکورو معجزه کنه و بتونه کمکی کرده باشه چون اصلا بیشتر سئوالاتش توی هیچ جزوهای نبود.واقعا متاسفم توی کشور آشغال ما یک دفعه بخوان رکب بزنن و این جوری سوال طرح کنن.دلم خیلی خیلی پره ولی کاری بجز این پست زدم نمیتونم کنم.راستی چرا رتبه های کنکور سال 88 که بچه هایی قبول شدن هم توی کتابهای تبلیغاتی مدرسان هست توی کتاب آدمیک هم هست
انگار بچه ها هم رفتن کلاس مدرسان و هم آدمیک می رفتم بعدش هم یکسری رتبه های برتر آکادمیک رو به صورت تصویری با هاشون مصابحه کردن باعث شک من شده.!

pal2isa

عضو جدید
بیشتر از کتاب هایی که خوب بودن و استفاده کردین معرفی کنین .

hamed behdad

عضو جدید
سلام
ممنون ازهمه ي دوستان
(کنکور کارشناسی ناپیوسته)
دوستان خواهشا از گفتن مطالب اضافی و حاشه پرهیز کنن تا باهم شروع کنیم درس بخونیم
راستی اگه یکی دوتا نماینده هم داشته باشم خیلی بهتره از هرج و مرج میکاهه
من انتخابم اقا سعید و اقا مجتبی هستش که اگه موافقن بگن از یک روز شروع کنیم(اگه واقعا میخوایم شروع کنیم بخونیم)

_از چه روزی شروع کنیم
_کدوم درسها
_کلاس بریم یا...
_چه منابعی رو معرفی میکنید:پارسه-مدرسان-ذاکر ویگانه-و...

آخرین ویرایش:

hamed behdad

عضو جدید
چرا این بخش فعالیت ندارن؟؟؟:surprised:
همه خستن اره ه ه ه؟:D
نخسته...(همه کنکوریها)

feri.lynn

عضو جدید
به نظر من بهترین کار اینه که با یه هزینه کم کتاب های مهمه منابع اصلی رو بگیرید برای دروس تخصصی .... ولی عمومی 3 تا کتاب انتشارات گسترش علوم پایه , معارف و ادبیات و زبون بگیرید کافیه ! ریاضی و هندسه انتشارات پوران پژوهش بهترین کاره ! من که راضی بودم حالا خود دانید .
زمانبندیم هر وقت دوست داشتی روزی 5 تا 6 ساعت بخون .

منار

عضو جدید
سلام
ممنون ازهمه ي دوستان
(کنکور کارشناسی ناپیوسته)
دوستان خواهشا از گفتن مطالب اضافی و حاشه پرهیز کنن تا باهم شروع کنیم درس بخونیم
راستی اگه یکی دوتا نماینده هم داشته باشم خیلی بهتره از هرج و مرج میکاهه
من انتخابم اقا سعید و اقا مجتبی هستش که اگه موافقن بگن از یک روز شروع کنیم(اگه واقعا میخوایم شروع کنیم بخونیم)

_از چه روزی شروع کنیم
_کدوم درسها
_کلاس بریم یا...
_چه منابعی رو معرفی میکنید:پارسه-مدرسان-ذاکر ویگانه-و...[/QUO

سلام به همگي
منم با نظر ايشون موافقم دوتا نماينده انتخاب كنيم خيلي بهتره كه راهنماييمون كنند.
من فعلا يه ترم كاردانيم مونده، دانشگاه آزاد تهران غرب ميخونم. ميخوام از الان براي كنكور بخونم حالا يا آزاد يا سراسري ولي بيشتر هدفم سراسري هست .
دوستاني كه كنكور دادن اگه لطف كنن ما رو راهنمايي كنن ممنون ميشيم ، چه كتابهايي رو بخونيم؟ و از كجا شروع كنيم؟
موفق باشيد.

mehdi_mmy

عضو جدید
راهنمايي كه من ميتونم بكنم اينه كه

اگر درس خون هستيد و خودتون ميخونيد كه هيچ اگر حسش نيست يا تنبلي ميكنيد يا به هر علت ديگه
اكادمي معماري كه مهندس سعيدي پور هستش بد نيست دوستان من رفتن و خيلي هم راضي بودن
مخصوصا اگر از شروع كلاساي دوره اولش شروع كنيد كه خيلي هم بهتره

اگر هم همه كلاساش رو نميخواهيد بريد به نظر من رياضي و ايستايي بريد و عمومي
ولي من خودم تو خونه خوندم به مقداري بعضي چيزا برام گنگ بود موقع كنكور

ولي ادبيات از نشر ساكو خوندم فكر ميكنم امسال كه همه ميگن زير 40 ادبيات ميزنن كه واقعا هم خيلي سخت بود من 60 درصد زدم

رياضي هم به لطف ماشين حساب 2 تا انتگرال حساب كردم و يه سوال هندسه هم زدم كه خيلي ميتونه كمكم كنه رياضي خيلي مهمه

در مورد كتاب اگر از من ميپرسيد كتاب تست سعيدي پور رو يادتون نره كه واقعا خيلي عاليه از سال 75 تا 88 براي امسال چاپ شده بود براي بعضي از سوالا حدود 1 صفحه توضيح داده بود كه تو اون توضيحات خيلي چيزا دستگير ادم ميشه واقعا خوبه

اگر تا قبل از عيد يه بار كل تشريحي هاي اون كتابو بخونيد و خلاصه كنيد خيلي عاليه

شايد بتونم دوتا كتاب براتون جور كنم البته اگر بخواهيد ولي اگر چاپ جديد هم داشته باشه كه چه بهتر امسال رو هم توضيح داده

ولي كتاب تست اگر خواستيد همين امسالي باشه و خيلي هم هزينه نديد شايد 2 تا بتونم جور كنم

بازم سر ميزنم خيلي خوبه كه از الان اينجا هستيد

فقط يادتون نره از الان زياده روي نكنيد كه كلا زده ميشيد

منار

عضو جدید

اگر درس خون هستيد و خودتون ميخونيد كه هيچ اگر حسش نيست يا تنبلي ميكنيد يا به هر علت ديگه
اكادمي معماري كه مهندس سعيدي پور هستش بد نيست دوستان من رفتن و خيلي هم راضي بودن

ولي ادبيات از نشر ساكو خوندم فكر ميكنم امسال كه همه ميگن زير 40 ادبيات ميزنن كه واقعا هم خيلي سخت بود من 60 درصد زدم

رياضي هم به لطف ماشين حساب 2 تا انتگرال حساب كردم و يه سوال هندسه هم زدم كه خيلي ميتونه كمكم كنه رياضي خيلي مهمه

در مورد كتاب اگر از من ميپرسيد كتاب تست سعيدي پور رو يادتون نره كه واقعا خيلي عاليه از سال 75 تا 88 براي امسال چاپ شده بود براي بعضي از سوالا حدود 1 صفحه توضيح داده بود كه تو اون توضيحات خيلي چيزا دستگير ادم ميشه واقعا خوبه

شايد بتونم دوتا كتاب براتون جور كنم البته اگر بخواهيد ولي اگر چاپ جديد هم داشته باشه كه چه بهتر امسال رو هم توضيح داده

ولي كتاب تست اگر خواستيد همين امسالي باشه و خيلي هم هزينه نديد شايد 2 تا بتونم جور كنم

-------------------------------------------------
ممنون از راهنماييتون ، من كلا ميخوام خودم بخونم زياد كلاس رفتن رو دوست ندارم چون به شخصه به خودم استرس ميده.
اين قضيه ي ماشين حساب چيه ؟ مگه نميشه انتگرال رو بدون ماشين حساب گرفت ؟
امسال كه آزمايشي كنكور دادم بچه هايي كه ماشين حساب آورده بودن رو حوزمون قبول نكرد كه با خودشون بيارن سر جلسه امتحان...........................

mehdi_mmy

عضو جدید
من ميخواستم به شما پيام بدم نشد
فكر كنم هنوز نميشه پيام داد فقط ايميل ميشه زد

معمولا صبحا هستم تو ياهو ميخواهيد يه موقعي بگو بيام
اونطوري بهتر ميشه صحبت كرد ولي در مورد سوالت

ماشين حساب اگر مجاز باشه حق گرفتنشو ندارن براي ما هم ميخواستن نذارن ولي صحبت كرديم
بدون ماشين حساب ميشه زد ولي وقتي با ماشين حساب ميشه خيلي سريع و دقيق حساب كرد
خوب اينطوري كه بهتره

ماشين حساب sharp 506
خيلي عاليه بعضي از مشتقا و انتگرال و حد و سري و ماتريس رو ميگيره البته همه نوعش رو نه
ولي خيلي زياد ميشه زد منو كه امسال خيلي كمك كرد واقعا حتي يه سوال حتي 1 درصد هم بزني كلي رتبه ميره بالا

راستي جلسه هاي مشاوره مهندس سعيدي پور هم رايگانه لااقل ميتونيد بريد پيشش كه چطوري درس بخونيد حتي اگر نميخواهيد كلاس هم بريد براي درس هم سوال كنيد بد نيست حتما بريد عاليه

البته خودم نرفتم و پشيمونم الان

ايدي ياهوي من همين ايديه هر وقت خواستيد تو ياهو هستم

hamed behdad

عضو جدید
من ميخواستم به شما پيام بدم نشد
فكر كنم هنوز نميشه پيام داد فقط ايميل ميشه زد

معمولا صبحا هستم تو ياهو ميخواهيد يه موقعي بگو بيام
اونطوري بهتر ميشه صحبت كرد ولي در مورد سوالت

ماشين حساب اگر مجاز باشه حق گرفتنشو ندارن براي ما هم ميخواستن نذارن ولي صحبت كرديم
بدون ماشين حساب ميشه زد ولي وقتي با ماشين حساب ميشه خيلي سريع و دقيق حساب كرد
خوب اينطوري كه بهتره

ماشين حساب sharp 506
خيلي عاليه بعضي از مشتقا و انتگرال و حد و سري و ماتريس رو ميگيره البته همه نوعش رو نه
ولي خيلي زياد ميشه زد منو كه امسال خيلي كمك كرد واقعا حتي يه سوال حتي 1 درصد هم بزني كلي رتبه ميره بالا

راستي جلسه هاي مشاوره مهندس سعيدي پور هم رايگانه لااقل ميتونيد بريد پيشش كه چطوري درس بخونيد حتي اگر نميخواهيد كلاس هم بريد براي درس هم سوال كنيد بد نيست حتما بريد عاليه

البته خودم نرفتم و پشيمونم الان

ايدي ياهوي من همين ايديه هر وقت خواستيد تو ياهو هستم
ممکنه ادرس اکادمی رو محبت کنی بدی ؟

منار

عضو جدید
آكادمي تخصصي معماري : تهران، تقاطع بلوار كشاورز و خيابان 16 آذر (روبروي پارك لاله) پلاك 124 ساختمان كمال الدين بهزاد طبقه ي 9 .
تلفن : 88986060 - 88986050

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز

بجای اینکه واسه عمومی کلاس برید پولشو بدید کتابای بیشتر بخرید، شما اگه از حالا شروع کنید میتونید 3 4 دور تا عید هر کتابو بخونید، اگه ادبیات و معارف مدرسان یا حالا گسترش یا ساکو رو 3 4 بار بخونید، دوبارم بعد از عید مرور کنید، هر درس رو هرچقدرم سخت باشه بالای 70% میزنید، اینو بهتون قول میدم، واسه عمومی لازم نیست هیچ کلاسی برید(البته بجز زبان) ولی ریاضی و ایستایی رو حتما برید، مخصوصا ایستایی رو حتما حتما کلاس برید، واسه ریاضی هم گول اینایی که میگن با ماشین حساب یاد میدن رو نخورید، اینا فقط واسه پولاتون کیسه دوختن، بعضی از مباحث مثل انتگرال یا مشتق اصلا نیاز به آموزش نداره، خود ماشین حساب عملگرش رو داره، تازه امسال هم که لو رفت دیگه سنجش سوالاتش رو طوری نمیده که با ماشین حساب راحت حل شه
سعیدی پورم حتما بخونید، چون تو معماری به نظر من شناخته شده ترین کتابه و تقریبا همه میخوننش، اگه نخونیدش چند قدم از بقیه که خوندنش عقب میمونید
بزاریدش واسه ماه آخر یا خرداد، روزی یه سالشو بخونید یه دورم وقتی تموم شد نکاتشو که حین خوندن مشخص کردید مرور کنید، سعی کنید حتما از ماژیک تو خوندنتون استفاده کنید و نکات مهم رو ماژیک بکشید

آخرین ویرایش:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
آكادمي تخصصي معماري : تهران، تقاطع بلوار كشاورز و خيابان 16 آذر (روبروي پارك لاله) پلاك 124 ساختمان كمال الدين بهزاد طبقه ي 9 .
تلفن : 88986060 - 88986050

سلام دوستان من امسال کنکور دادم کلاسای آکادمی رو هم میرفتم این آدرسی که دوستمون نوشته آدرسه قدیمه آکادمیه آدرس جدید:

کارگر شمالی نرسیده به فاطمی روبروی بازارچه پارک لاله کوچه فردوسی پلاک 20
تلفن: 88202034-88202033

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میخواین کلاس برید آکادمی بهترین گزینه هست چون اونجا مجبوری درس بخونی یعنی جو جوریه که اگه نخوای هم درس میخونی
مخصوصا کلاس ریاضیش با استاد عباسی محشره خیلی عالیه
حتما واسه مشاوره برید پیشه استاد سعیدی پور خوب راهنمایی میکنه
اما واسه عمومیاتون اینا رو حتما داشته باشین:
ادبیات ساکو
اندیشه اسلامی 1 من گسترش علوم پایه خوندم اما بعده عید ساکو هم اندیشه زد که بچه ها میگفتن خیلی خوبه
زبان کاردانی به کارشناسی ساکو(البته خوده کتاب 504 هم هست مخصوصا با G5 اگه بخونین عالیه )

hamed behdad

عضو جدید
اگه میخواین کلاس برید آکادمی بهترین گزینه هست چون اونجا مجبوری درس بخونی یعنی جو جوریه که اگه نخوای هم درس میخونی
مخصوصا کلاس ریاضیش با استاد عباسی محشره خیلی عالیه
حتما واسه مشاوره برید پیشه استاد سعیدی پور خوب راهنمایی میکنه
اما واسه عمومیاتون اینا رو حتما داشته باشین:
ادبیات ساکو
اندیشه اسلامی 1 من گسترش علوم پایه خوندم اما بعده عید ساکو هم اندیشه زد که بچه ها میگفتن خیلی خوبه
زبان کاردانی به کارشناسی ساکو(البته خوده کتاب 504 هم هست مخصوصا با G5 اگه بخونین عالیه )
میشه راجع به کلاسش بیشتر توضیح بدی؟
مثلا تدریس ریاضی ایستایی زبان ...چطوره؟
هزینه کلاسش چقدره؟

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاس ریاضی که با استاد عباسی واقعا عالیه ریاضیت متحول میشه اصلا علاقه پیدا میکنی به ریاضی :book:
ایستایی هم که خوده استاد سعیدی پور درس میده و هر لحظه اش نکته داره کلی
هر کلاسی کلی جزوه تست میدن که تا جلسه بعد بیکار نباشی
آزمون کلاسی هم داره که از ترسه آبرو همه بچه ها خوب میخوندن:w10:
من کلاس عمومی هارو شرکت نکردم نمیدونم زبان چطوره
شهریه کل درس ( عمومی و تخصصی ) + آزمون = 800000 تومان

mahdi-ultrarch

عضو جدید
سلام دوستان...:smile:
میدونم میدونم...خوب منم کاردانی به کارشناسی معماری آزمون دادم....ته سالن...سعید چه خبره! :)

ببینین شخصا با کلاس مخالفم...اراده قوی پشت حرکت باشه این چیزا لازم نیست جز اینکه هزینه کردین...به نظرم هزینه ثبت نام تو کلاسارو کتابایی بخرین که مفیدن....هیچ کس تو این تاپیکا از کتاب "کاردانی به کارشناسی" نوشته - محمد یگانه / ذاکر - اصلا حرف نزد در حالیکه یه کتاب دو جلدیه فوق العادست که تمام مباحث رو پوشش میده...یک جلد درس....یک جلد تست!
خوب البته هیچ کتابی بی عیب و نقص نیست...
راستش من تمام منابعی رو که فکرشو کنید خوندم که البته یه اشتباه بزرگ بود...
هم کتاب مهندس سعیدی پور...
کتاب محمد یگانه....
پارسه....
هنرستان....

خوب اینا از منابع قابل اعتمادن اما...نه واسه همه دروس....
مثلا در روند مطالعاتی وقتی مثه من چند منبع رو میخونید به تناقضاتی بین پاسخای توی کتابا میرسین...که ذهنتونو درگیر میکنه....اما تجربه ای که خودم کسب کردم این بود با توجه به تغییر فاز سوالات از کلیشه ها به مفهومی...کتاب مهندس سعیدی پور بدلیل داشتن سوالات سالای قبل به شکل کنکوری خوب خوبه...اما شاید با این روند تغییر دیگه کارامد نباشه....بهرحال همش باد کار بشه...:cool:
اما توصیه میکنم...کتابای هنرستانو حتما بخونین...واسه ریاضی دوستایی که فکر میکنن ضعیفن از کتاب ریاضی انتشارات "گسترش علوم پایه" نوشته - مقسمی / نیکوکار " استفاده کنن تموم که شد مدرسان شریف...بقیه دوستان حتما از ریاضیات انتشارات مدرسان شریف استفاده کنن...
واسه عمومیا باز کتاب مدرسان خوبه...زبانو نمیدونم چون اصلا نخوندم آمادگی داشتم...معارف و ادب پارسه هم خیلی خوب جواب داده....کتاب عمومیه مدرسان + عمومیای پارسه تا 80 میرسونتتون...راحت....ببینید منووووو راحــــــــــــــــــــــت!

علاوه بر اینا برای هر درسی خوب کتابای دیگه ای هم هست...که تو هر بخش اگر دوستان سوالی داشتن میتونن رو من حساب کنن! :victory:

نکته خیلی مهم اعتمادیه که شما به خودتون میکنین...مطمئن باشین قبول میشین!!!

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
توجه توجه! (دانلود پاسخنامه زبان)!

توجه توجه! (دانلود پاسخنامه زبان)!

دوستانی كه تا كنون موفق به دريافت پاسخنامه تشريحی و كليدی دروس عمومی 89 به ويژه درس زبان نشدن ، ميتونن از لينك های زير اونو دانلود كنن ;)
اينم لينك ها:

دانلود پاسخنامه تشریحی دروس عمومی
پاسخنامه معارف اسلامی
پاسخنامه ادبيات فارسی
پاسخنامه زبان عمومی (ويژه)

و البته كسانی كه دفترچه رو ندارن ميتونن از لينك زير دانلودش كنن
دانلود دفترچه عمومی 89 نوبت صبح
با آرزوی قبولی برای همه :victory:

وضعیت
موضوع بسته شده است.