زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خو دختر خوب اگه قرار باشه بشه باید الان بدونم تاکاراشو انجام بدم
خودم تنبلیم میشه بیام:دی

نرم افزارو میاره حتما
حالا ی چندهزارتا اغراق کردم بروم نیار دیگه:D

خودشم عشق نرم افزاره
اون قبلا لیسانس گرفته الان دوباره میخاد از اول بخونه:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خودشم عشق نرم افزاره
اون قبلا لیسانس گرفته الان دوباره میخاد از اول بخونه:D

لیسانس نرم داره باز میخواد بخونه؟؟
اصن از وقتی من دوباره تصمیم گرفتم بخونم مد شد همه میخوان دوباره بخونن خخخخخخ

TAKT A

عضو جدید
یدونه قبل تر دیگه => دوره ی مدرک گرایی در ایران

اهان دیدم درسته ولی من فکر میکنم با دکتری های امروزی هیچی درست نمیشه سطح علمیشون صفرهههه خودشم استادا دانشچوهای خودشونو برمیدارند اخرش کلا بی سواد بار میاد نظرت چیه؟

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
لیسانس نرم داره باز میخواد بخونه؟؟
اصن از وقتی من دوباره تصمیم گرفتم بخونم مد شد همه میخوان دوباره بخونن خخخخخخ

نه لیسانس تربیت بدنیه
معلمه
نرم افزارم پیام نور قبولید دو ترم رفت چون کلاس نداشتن ادامه نداد
الان نمی دونم چی شد دوباره رفته تو فاز درس خوندن

ile

عضو جدید
اهان دیدم درسته ولی من فکر میکنم با دکتری های امروزی هیچی درست نمیشه سطح علمیشون صفرهههه خودشم استادا دانشچوهای خودشونو برمیدارند اخرش کلا بی سواد بار میاد نظرت چیه؟
از نظر من اشکال نداره ، هرچقدرم بیسواد باشن بازم دارن کار علمی انجام میدن از طرفی باعث شدن افراد دیگری هم بعنوان کار در دانشگاه شغل بدست بیارن. از آبدارچی گرفته تا رییس دانشگاه. فکر کن این همه آدم تو دانشگاه مشغول نبودن ، صنعت ما که ظرفیت پذیرششون رو نداره، از بیکاری فساد هم میرفت بالا :smile:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
نه لیسانس تربیت بدنیه
معلمه
نرم افزارم پیام نور قبولید دو ترم رفت چون کلاس نداشتن ادامه نداد
الان نمی دونم چی شد دوباره رفته تو فاز درس خوندن

:D تقصیر اون نیس
من مد کردم:دی
خیلی خوبه ک هم کارشو داره هم بتونه ب درسی ک علاقه داره برسه

TAKT A

عضو جدید
از نظر من اشکال نداره ، هرچقدرم بیسواد باشن بازم دارن کار علمی انجام میدن از طرفی باعث شدن افراد دیگری هم بعنوان کار در دانشگاه شغل بدست بیارن. از آبدارچی گرفته تا رییس دانشگاه. فکر کن این همه آدم تو دانشگاه مشغول نبودن ، صنعت ما که ظرفیت پذیرششون رو نداره، از بیکاری فساد هم میرفت بالا :smile:
خسته نباشی واقعا ...اونی که تا دکتری میخونه زنم نداره فساد نداره دیگه؟؟ بعدشم تولید چی میشه پس؟ همش بخون که چی بشه؟ من فکر نیکردم فکرت اینطوری باشه:D

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
تاریخ معاصر اروپا رو ک میخونم بخصوص دوره رنسانس انگار دارم الان خودمونو میبینم
البته ما هنو ب رنسانس نرسیدیم.هنو قرون وسطاس:|

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:D تقصیر اون نیس
من مد کردم:دی
خیلی خوبه ک هم کارشو داره هم بتونه ب درسی ک علاقه داره برسه

منم سالی ک انتخاب رشته کردم مهندسی نرم افزار قبولیدم استخدام آموزش پرورش ولی زدم انتخابای آخر بهش نرسید
الان همیشه به خاطرش سرزنش میشم
ولی من معلمی دوس نداشتم
کامپیوترم دوست نداشتم

الان ک می بینم به خاهرم می گم ادم خودش پول داشته باشه خوبه می تونه بره دنبال همه علایقش ایننجوری ک آویزون باباهه ای دستت بستست

ile

عضو جدید
اره پس چی... شمع هم روشن میکنم از این پارچه سبزا هم به نیتشون گره میزنم:D
بیخیال بابا ، اون افکار دانشگاه پرستی رو فراموش کنید. اون افکار کهنه ی بزرگترامون بود که به ما تزریق کردن. ما رو به رقابت با همدیگه کشوندن تا عقده های خودشون خالی بشه، به اسم افتخار به فرزند، از ما سو استفاده کردن ! شما تو دور افتاده ترین دانشگاه تلاش خودت رو بکنی اونجا یعنی دانشگاه شریف
شما حتی تو خونه بشینی کتاب های علمی بخونی یعنی دانشجویی!:)

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بیخیال بابا ، اون افکار دانشگاه پرستی رو فراموش کنید. اون افکار کهنه ی بزرگترامون بود که به ما تزریق کردن. ما رو به رقابت با همدیگه کشوندن تا عقده های خودشون خالی بشه، به اسم افتخار به فرزند، از ما سو استفاده کردن ! شما تو دور افتاده ترین دانشگاه تلاش خودت رو بکنی اونجا یعنی دانشگاه شریف
شما حتی تو خونه بشینی کتاب های علمی بخونی یعنی دانشجویی!:)

اره اینا رو قبول دارم... من خودم توی این دانشگاه خیلی خاطره دارم.. 7 سال از عمرم رو اینجا گذروندم.... ولی وقتی جامعه مدرک گرا باشه مجبوری پا به پاش بری
تو توی خونه انقدر کتاب بخون.. برو یه جا بگو منو استخدام کنین.. اول ازت مدرک میخواد
کاری نداره تو بلدی یا نه.. اول مدرک بعدش مصاحبه

بالا