روند شکل گیری و توسعه تاریخی شیراز

DDDIQ

مدیر ارشد
روند شکل گیری و توسعه تاریخی شیراز
دانشجو: سنور شوکتی
استاد راهنما : جناب آقای دکتر زارعی

شناخت هر پدیده ای به درجه شناخت ما از فرآیند تاریخی آن پدیده بستگی دارد . فرآیند تاریخی بر آن است که نحوه ی شکل گیری پدیده و عناصر موثر در آن را کشف کرده و سپس آن را در طول زمان مورد بررسی قرار دهد . آنچه در این فرآیند اهمیت دارد ، ادراک درست از شرایط عام و شرایط خاص است که بر تحول پدیده و سیالیت آن موثر می افتد ( حبیبی : 1378 ، یک ) . بر اساس چهارچوب نظری این تحقیق بررسی روند شکل گیری و تحولات تاریخی نمونه مورذ بررسی ( شهرشیراز ) به منظور شناخت استخوان بندی و ساختار اصلی شهر و درک چگونگی پیدایش و تغییرات آن ضرورتی اساسی است که مبحث کنونی در پاسخ به این ضرورت تهیه و تدوین شده است .

در این مبحث سعی شده است در پی شناخت شیراز ، از آغاز تا کنون ، به کتابهای تاریخی ، سفرنامه ها، عکس ها ، مراجعه شود تا گدشته شیراز و فرایند تاریخی آن را روشن ساخته تا بتوان به شناختی از آن رسید .....

پیوست ها

• روند شکل گیری و ت&.zip
    2 مگایابت · بازدیدها: 0

AR!NA

عضو جدید
سالام دوست عزیر من یه تحقیق راجع به بافت تاریخی شیراز دارم اما فایلی که برای share گذاشتی خالی داونلود می شه لطف میکنی دوباره upload کنی؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سالام دوست عزیر من یه تحقیق راجع به بافت تاریخی شیراز دارم اما فایلی که برای share گذاشتی خالی داونلود می شه لطف میکنی دوباره upload کنی؟

سلام دوست عزیزم در مورد فایل هایی که در باشگاه ضمیمه شده اند چک بفرمائید که فایلی که شما دانلود کرده اید چه حجمی داره و با حجمی که در کنار فایل در باشگاه نوشته شده مقایسه بفرمائید که آیا بصورت کامل دانلود شده یا خیر ( ممکن هست به دلیل سرعتتون و یا ... به صورت کامل دریافت نکرده باشید)
من الان فایل رو دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ولی به عنوان لینک کمکی در لینک زیر براتون آپلود کردم
میتونین فایلتون رو هم در باشگاه ضمیمه بفرمائید
سپاسگزارم
http://www.4shared.com/zip/DKlyo0ZZ/____.html

بالا