راهی بهتر برای رصد ایستگاه فضایی بین المللی(آی اس اس)

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چاکرتم داداش...اتفاقا تو این یه مورد پیشرفتی ندارم

خو تو شاسگولی من چیکار کنم

مصومه یه کله بیشتر نمیاماااااااااااااااااااااااااا
خخخخخخخ :D

ایول بر تو داش مجید...این مصومه رم باید مثه زرا کله پا کنم فک کنم
خخخخخخخ
واقن که خیلی بدش میاد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

:razz:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاکرتم داداش...اتفاقا تو این یه مورد پیشرفتی ندارم

خو تو شاسگولی من چیکار کنم

مصومه یه کله بیشتر نمیاماااااااااااااااااااااااااا
خخخخخخخ :D

ایول بر تو داش مجید...این مصومه رم باید مثه زرا کله پا کنم فک کنم
خخخخخخخ
واقن که خیلی بدش میاد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خیلی نوکرم اختیار داری ولی فکر کنم داری تعارف می کنی اصلا استاد بشی به تیپ و قیافت میاد..........
آره خواهر منم همیچین خوراک کله پا شدن هست...........
ولی زهرا دیگه واقعا باید کله پای اصاصی بشه.........
بی کار و دوله امروز رفته راه پیمایی..........!!!!!!!!!!!:razz:
حالا 22 بهمن منم میرم ولی روز قدس دیگه چه ربطی به ما دارهههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:
حالا بزار برگرده هماهمنگ می کنم دو تایی کله پاش کنیم..........دیگه زیادی داره به خدا نزدیک میشه..........یادم بنداز وقتی اومد ازش بپرسم فلسطین رو آزاد کرد یا نه؟؟؟؟؟؟

nasa-agency

عضو جدید
خیلی نوکرم اختیار داری ولی فکر کنم داری تعارف می کنی اصلا استاد بشی به تیپ و قیافت میاد..........
آره خواهر منم همیچین خوراک کله پا شدن هست...........
ولی زهرا دیگه واقعا باید کله پای اصاصی بشه.........
بی کار و دوله امروز رفته راه پیمایی..........!!!!!!!!!!!:razz:
حالا 22 بهمن منم میرم ولی روز قدس دیگه چه ربطی به ما دارهههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:
حالا بزار برگرده هماهمنگ می کنم دو تایی کله پاش کنیم..........دیگه زیادی داره به خدا نزدیک میشه..........یادم بنداز وقتی اومد ازش بپرسم فلسطین رو آزاد کرد یا نه؟؟؟؟؟؟

خخخخخخخخ
حوصله داره هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا....میگم اومد بیابهش برق وصل کنیم
ناخوناشم بکشیم

زبونشم بکنیم تو روغن داخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خخخخخخخخخخخخخخخ

nasa-agency

عضو جدید
هیچی خواهر جون شما راحت باش آدرس رو بده............

مجید شدیدا عصبانیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه هااااااا

مجید مصومه فقد یه میدون گفتااااااااااااااااااااااااا....اصن نیاز به ادرس دادن کامل نیست..یه مختصاته..گوگل ارث نداشت..گفتم کمکت میکنم

حالا ایندفه نزنش

خخخخخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخ
حوصله داره هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا....میگم اومد بیابهش برق وصل کنیم
ناخوناشم بکشیم
زبونشم بکنیم تو روغن داخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خخخخخخخخخخخخخخخ
همین و بگو والا.............تو این گرما رفته!!!!!!!!!!!!!!
حالا اینقدرم لازم نیست شدید عمل کنیم.............. دیگه چیزی ازش نمی مونه که؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
مجید شدیدا عصبانیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه هااااااا

مجید مصومه فقد یه میدون گفتااااااااااااااااااااااااا....اصن نیاز به ادرس دادن کامل نیست..یه مختصاته..گوگل ارث نداشت..گفتم کمکت میکنم
حالا ایندفه نزنش
خخخخخخخخخخخ

نه بابا عصبانی کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟به من چه داش پوریا گفتم من با تو این حرفا رو ندارم..........معصومه هر جور راحته عمل میکنه.........برای من چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟
من به خودشم گفتم از تو و محسن خیالم راحته............
ده بار گفتم کارت درسته از خودش بپرس چی راجع به تو گفتم.........

nasa-agency

عضو جدید
همین و بگو والا.............تو این گرما رفته!!!!!!!!!!!!!!
حالا اینقدرم لازم نیست شدید عمل کنیم.............. دیگه چیزی ازش نمی مونه که؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ

نه بابا عصبانی کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟به من چه داش پوریا گفتم من با تو این حرفا رو ندارم..........معصومه هر جور راحته عمل میکنه.........برای من چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟
من به خودشم گفتم از تو و محسن خیالم راحته............
ده بار گفتم کارت درسته از خودش بپرس چی راجع به تو گفتم.........

منم چیزی نگفتم که داداشی:D
گفتم شاید یه خورده متعصب باشی..وگر نه ما که اهل توهین کردنو متلک انداختنو این حرفا نیستیم داااااااااااااااااااااااااااااااااااااش
نظر لطفته داداشم

غلامم;)

nasa-agency

عضو جدید

فردا صب نخوابین ساعت 5:06 تا 5:17 ایسگاه فضایی از این مسیر رد میشه....

البته به موقعیتتونم بستگی داره..با توجه به ارتفاع زیاده ایسگا و مدار حضیضش باید کل ایران بتونن ببیننش..ولی ارتفا از سطح آزاد تو این رویت تاثیر شدیدی میذاره...مخصوصا کسایی که دورو ورشون کوه زیاده ویا تو ارتفاع پست سکنی گزیدن خخخ..پس اگه ندیدین فوش ندینااااااااااا....

بچه های اردبیل -تنکابن-آمل-قائم شهر-سمنان-زاهدان و سراوان صددرصد باید بتونن ببینن

به نظرم ارززشو داره یه بار امتحان کنین.آدم طبق تحقیقو بررسی و با توجه به محاسبات یه کاریو میکنه خیلی حال میده
خخخخ

نمایی از ایستگاه فضایی بین المللی

آخرین ویرایش:

nasa-agency

عضو جدید
دوستای عزیز من دمبال بررسی این قابلیت جدید n2yo ام...خواهشا همکاری کنین..دو دیقه جنگولک بازیو بذارین کنار کار کنین....از همه بچه هایی که از نقاط مختلف ایران تو این تاپیک میان میخوام برنو تو ان تو یو عضو شن..نتایج مشاهداتشونو تا 10 روز بهم بگن..ینی با توجه به اطلاعات جغرافیایی خودشون رصدو روزانه انجام بدن و نتیجشو بهم بگن..اگه کسی پایس اعلام کنه که باهم تصمیم بگیریم چیکار کنیم

مارو نذارین تو خماری انقد... ;)

?!؟

عضو جدید
ممنون از اطلاعاتتون

فقط من برای دوستان پایتخت یه کوچلو تصحیحش میکنم
Pass beginning
Date/time: 8/4 05:06:35
Azimuth: 318.02° (NW)
Elevation (altitude): 0.03°
Magnitude: 1.4
Distance to satellite: 2366.4 km
In Earth's shadow (eclipsed): NO

Maximum altitude
Date/time: 8/4 05:12:0
Azimuth: 40.96° (NE)
Elevation (altitude): 46.51°
Magnitude: -1.7
Distance to satellite: 564.3 km

Pass ending
Date/time: 8/4 05:17:15
Azimuth: 121.59° (SE)
Elevation (altitude): 0.37°
Magnitude: 1.3
Distance to satellite: 2297.3 km

nasa-agency

عضو جدید
ممنون از اطلاعاتتون

فقط من برای دوستان پایتخت یه کوچلو تصحیحش میکنم
Pass beginning
Date/time: 8/4 05:06:35
Azimuth: 318.02° (NW)
Elevation (altitude): 0.03°
Magnitude: 1.4
Distance to satellite: 2366.4 km

Maximum altitude
Date/time: 8/4 05:12:0
Azimuth: 40.96° (NE)
Elevation (altitude): 46.51°
Magnitude: -1.7
Distance to satellite: 564.3 km

Pass ending
Date/time: 8/4 05:17:15
Azimuth: 121.59° (SE)
Elevation (altitude): 0.37°
Magnitude: 1.3
Distance to satellite: 2297.3 km

مرررررررررررسی عزیزم...خیلی خوشالم کردی..جدی میگم...
کارت خیلی درسته...

آره مختصات گرفتن یه خورده برا بچه ها سخته..این کارت خیلی ارزشمنده...

بچه ها استفاده کنین از دیتاها

nasa-agency

عضو جدید
کسی تونس ببینه؟
هر چند طبق محاسبات باید از 5:6 تا 5:17 قابل رویت میبود ولی به خاطر موقعیت فوق العاده تخیلیه اینجا یه دیقه بیشتر دردسترس نبود....از اینجا ساعت 5:13 دیده شد تااااااااااااااااااااااا 5:14 ....پرنور ترین شی تو آسمون بود....

این عکسارم ببینین..اگه خوب دیده نمیشه روش زوم کنین...این عکسا ضمن نشون دادن آی اس اس عمق فاجعه رو نشون میده.....کمبود امکانات....آآآآآآآآخ که اگه یه آپو داشتم...از 7تا سرنشین توشم عکس میگرفتم
خخخخخ

http://s1.picofile.com/file/7877424301/1.jpg
http://s1.picofile.com/file/7877424836/2.jpg
http://s3.picofile.com/file/7877425050/3.jpg
http://s1.picofile.com/file/7877425585/4.jpg

امشب ساعت 9 از این مسیر رد میشه....بچه های شمالو شمال غرب برین حال کنین که بالای دماختونه.....دقت کنین جهت حرکتش غرب به شمال شرقه

پس اول بچه های کرمانشاه میبینن بد یواش یواش از بالاسر رشتیا رد میشه

بین ساعات 21:50 تاااااااااااااااا 21:53

خیلی خیلی پرنوره..راحت دیده میشه;)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
جالبه! ما زیر میکروسکوپ، باکتری های میکرونی رو می بینیم و با این وضوح چیزی معلوم نمی شه! استاد میکروب همچین چیزی زو نشونش بدیم، این طوری نگامون می کنه: :razz:
شما تو آسمون یه لکه می بینین و کلی ذوق می کنین! که رصد کردین!:redface:

nasa-agency

عضو جدید
جالبه! ما زیر میکروسکوپ، باکتری های میکرونی رو می بینیم و با این وضوح چیزی معلوم نمی شه! استاد میکروب همچین چیزی زو نشونش بدیم، این طوری نگامون می کنه: :razz:
شما تو آسمون یه لکه می بینین و کلی ذوق می کنین! که رصد کردین!:redface:

مرسی عزیزم که اومدیو نیگا کردی....نه اشتباه نکن..اون چیزو که ما تو آسمون میبینیم واقا جسم پرنور و بزرگیه...بزرگترین شی تو آسمونه که حرکتم داره

اون عکسارم توضیح دادم دوست خوبم که امکانات نداشتم..اوج فناوری که تو خونمون پیدا میشد دوربین 3.2 گوشیم بود...خخخخخخ..عکسام صرف این بود که بدونین دیده شده بود....وگر نه شما با یه دوربین 16 کنان بازوم حداکثر و زمان نور دهی مناسب و تعقیب سوژه به شکل کاملا حرفه ای و با حساسیت اپتیکی iso700 به بالا میتونین یه عکس واقعا محشر از آی اس اس بگیرین

بازم ازت ممنونم که به تاپیک اومدی..مااوناییو که دعوت میکنیم نمیان..نظرتم ارزشمند بود...;)

راستی شما دوربین یا تلسکوپ داری؟

آخرین ویرایش:

nasa-agency

عضو جدید
امشب ساعت 9 اهوازیای عزیز میتون رصدش کنن.....طبق مدار حرکتش که تو شکل هم میبینین دنبالش بگردین.....دوربین ور ندارین برین سمت ترکیه رو ببینین

تقریبا میشه گفت از سمت قبله وارد ایران میشه....ساعت 9 و 5دیقم مشهدیای گل میتونن این غول فضاییو در حالی که میخواد بجنورد رو رد کنه و وارد عشق آباد بشه ببینن.......

موفق باشین دوستان

بالا