راهنمایی برای نوشتن یک برنامه لیست پیوندی دو طرفه

tina 19

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های گل کامبیوتری.بچه ها من یه برنامه دارم اگه کسی میتونه برا نوشتنش کمکم کنه.ممنوم میشم

برنامم اینه:با لیست بیوندی دوطرفه میخواد اجتماع اشستراک و تفاضل دوتا مجموعه رو بدست بیاره.اعداد مجموعه رو بااستفاده ازتابع رندوم از ورودی میگیره و همینطور اندازه مجموعه هارو.ممنون میشم اگه کسی برا نوشتنش راهنماییم کنه

vay

عضو جدید
salam khod list ro ke moghe gereftan adad az vorodi sakht,hala bara nataiej ham mishe ye list doros kard,masalan bara ejteme yeki bara eshterak yeki va bara tafazol ham yeki,badesh natije ro to in list jadid ezafe kard

maryam.ahmadi

عضو جدید
be hamesalam

be hamesalam

سلام به همه ی بچه های گل کامبیوتری.بچه ها من یه برنامه دارم اگه کسی میتونه برا نوشتنش کمکم کنه.ممنوم میشم

برنامم اینه:با لیست بیوندی دوطرفه میخواد اجتماع اشستراک و تفاضل دوتا مجموعه رو بدست بیاره.اعداد مجموعه رو بااستفاده ازتابع رندوم از ورودی میگیره و همینطور اندازه مجموعه هارو.ممنون میشم اگه کسی برا نوشتنش راهنماییم کنه
:smile::smile::smile:

H.r.Ghanbari

عضو جدید
1. اول باید یه تابعی که یه ورودیش اشاره گر به اول لیست پیوندی باشه و ورودیه دومش هم یک عدد باشه و یه عدد برگردونه
int FindElement( void* LinkedList, int num ) :Ex
کار این تابع اینه: اگه عدد ورودی رو در داخل لیست پیدا کرد 1 و در غیر اینصورت 0 برگردونه.
2. حالا مثلا اجتماع : یه لیست پیوندی جدید می سازی که همه اعضای لیست اولی رو داشته باشه.
3. یه for می نویسی که تا لیست دوم از اول تا اخر تک تک بره جلو
4. حالا هر عنصر لیست دوم رو به تابع FindElement می فرستی اگر تابع مقدار 0 برگردوند اون عدد و به لیست اولی اضافه می کنی.