? دوست داشتن »»» عشق ؟

I.R.IRAN

عضو جدید
دخترهایی که قصدشون ازدواجه از وضعیت نا معلوم و بلا تکلیفی خوششون نمیاد و هرچی کشش بدی فکر می کنند که دوست داشتن شما دروغی بوده و میگن چرا اینقدر معطل میکنه حتما واقعا منو نمیخاد

اینم اضافه میکنم که اگر میخاد یکی برای همیشه با شما بماند
لازم نیس کار خاصی کنید
باید خودتان باشید فقط همین
اگه بخای کارهایی که اون دوست داره انجام بدی مادامی که اون کارهارو میکنی دوستت داره

ممنونم ، واقعا ممنونم
آره خيلي خوب گفتيد ؛ شايد . . . شايد كه نه ! حتما وضعيت من براي اون خيلي نامعلومه و اين جورايي كه بودم هم دقيقا ميشه يه جورايي بلاتكليفي دونست .
ميخوام سر يه فرصت مناسب ، تو همين روزاي نزديك ، براش همه چي رو مشخص كنم و شرح بدم .
بعدشم اگه بخواد و قبول كنه ، خونوادگي اقدام كنم .

I.R.IRAN

عضو جدید
سلام دوست خوبم.. من مهندس نیستما.. با اجازه نظر میزام.. اینکه طرفت دوستت داره خیلی خوبه.. این یعنی دلش آرومه.. از طرفی دیده شما علاقت بیشتره واس همین خیالو خاطرش جمعه.. اگه واقعا دوسش داری واس آیندت میخوایش با خودش حرف بزن.. زمانی دوس داشتن معنا پیدا میکنه که طرفت مطمئن شه واس زندگیت واس تمام عمرت میخوایش.. اینجا شما باید حرفو وسط بکشی.. با محبت با رفتار حمایتگرانه میتونی زنداداشو دلبسته تر کنی.. اگه واقعا قصدت خیره از آینده و باهم بودن براش حرف بزن نظرشو خیلی بپرس.. از رفتارایی که تو زندگی آینده باید داشته باشین.. تو جهت شناخت برو جلو مستقیم بهش بگو قصدت خیره.. اثبات کن... اگه هم که هیچ جوره بهت علاقه نداره یعنی به آینده باهات فک نمیکنه یا دلش جای دیگس... اگه توانو ظرفیتشو داری تحمل کن درکش کن مثه یه رفیق باش.. شاید تونس بیاد سمتت..اگه نه که خودتو اذیت نکن چون خیلی آسیب میبینی اینطور.. اینکه میگی دوستت داره کافیه... بقیه حسو بزار بعداز ازدواج... چون ممکنه احساس زیادی قبل ازدواج شما رو بسمت یکنواختی بعد ازد ببره.. دوس داشتن آرامش خاطر بیشتری داره.. بعدم شما مطمئنی تو این سن میتونی اقدام کنی برای ازد؟؟؟؟؟؟

سلام ، اختيار داريد ، اين چه حرفيه ، محبت كرديد
آره دقيقا من آتيشم خيلي تند تره ، اينم واقعا خودش ميدونه . قبلا ها هم از روي همين علاقه ي خيلي زياد ، يه سري رفتارايي ازم سر زده كه شايد اگه نميبود خيلي بهتر بود ؛ آدم خب نبايد خيلي حرفا رو بزنه ، هي بگه و . . . (نفس عمل رفتاراي بدي نبون ها ، ولي زياده روي!) . آره ، بخاطر همون الان واقعا خيلي رو خودم مسلط هستم و رفتارام واقعا حساب شده ست - يعني همه ي سعيم رو ميكنم كه اينجوري باشه - و نتيجه ش رو هم دارم ميبينم كه مثبته .
من براي يه عمر زندگي ، نه يه عمر ، حتي براي زندگي تو اون دنيا هم ميخوامش ، اما يه سوال :
با گفتن خالي كه نميشه ، چجوري ميتونم بهش ثابت كنم؟!
بعد مگه سنم چشه؟! بابا درسته سن و سالي ازم گذشته ، ولي نه انقد !

حالت كلي آره دقيقا بايد اين كارا رو بكنم كه بهش ثابت كنم كه مرد زندگي هستم ، ميتونم خوشبختش كنم و واسه زندگي ميخوامش .
چطور ميتونم خودمو ثابت كنم بنظرتون؟!
چون خب اونم حق داره كه بترسه و نامطمئن باشه . من بايد خيالش رو راحت كنم .

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز من جای شما بودم به جای فکر کردن به یه دختر خانم و محدود کردن زندگیم به یه نفر در حالی که میتونی الان ایندتو بسازی و بعد ها اون قدر دامنه ی انتخاب داشته باشی که خودت باورت نشه...

میتونی این قدر درگیر این فکرا باشی اخرش خدایی ناکرده بشی اش نخورده و دهن سوخته....

اگه میخوای صرفا با ایشون دوست بشی و هر چند هم خیلی جذابه و حس خوشاینی برای شما خواهد داشت و الا کار به گناه و این حرفا ندارم ولی از نظر انسانی میگم اگه به وصل ختم نشه بعد ها شاید تا اخر عمر بدجور مجبوری باشی بد درد هایی رو تحمل کنی سر صرفا لذتی بسیار زیاد ولی زودگذر و وقتی نگاه میکنی میبینی ای بابا هیچی نبود...

اگه نه واقعا بحث ازدواج هست پس چرا با خانواده در میون نمی ذارید...اگه میخواید بگید شرایطش رو ندارید و... خیلی از ما ها هم این شرایطو داریم...البته شاید شما از حرفم ناراحت بشی و کاری که دوست داری رو بخوای بکنی هیچ اشکالی نداره ولی من میگم که بعد ها نگی با خودت نمیدونستم....

پس بهتره با تمام قوا برای ساختن ایندت تلاش کنی...و مطموئن باش اون خانم قسمت شما باشه میمونه... خاطرت جمع..نباشه هم نیست...چه از الان باهاشون باشی و بدونه دوسشون داری یا نه ...

خلاصه ی کلا میگم...شما به اون حداقل شرایطی که خانواده خودت اولا رضایت میدند برسید...بعدش ان شالله رسمی اقدام کنید..اگه موافقت کردند که باید خیلی خدا رو شکر کنی...اگه هم موافقت نکردند اشکال نداره اگه واقعا بخوان شما رو میتونید یه مدت صبر کنید دوباره اقدام کنید...اگه نه هم کلا پرونده رو پیچوندند و گفتند داماد نمیخوایم همسن دخترمون باشه و این حرفا و... که کلا بی خیال میشی شما... و میتونی یا دوباره به ازدواج فکر کنی ..یا دوباره منتظر باشی یه مورد مناسب دیگه پیدا کنی...

الان شاید این حرفمو قبول نکنی... ولی شما شرایط مناسب رو برای ازدواج داشته باش... این قدر دختر خوب و مناسب میبینی که میگی اینا تا الان کجا بودند.

ان شالله هر چی به صلاح شماست اتفاق بیفته.

ssordi

عضو جدید
ممنونم ، واقعا ممنونم
آره خيلي خوب گفتيد ؛ شايد . . . شايد كه نه ! حتما وضعيت من براي اون خيلي نامعلومه و اين جورايي كه بودم هم دقيقا ميشه يه جورايي بلاتكليفي دونست .
ميخوام سر يه فرصت مناسب ، تو همين روزاي نزديك ، براش همه چي رو مشخص كنم و شرح بدم .
بعدشم اگه بخواد و قبول كنه ، خونوادگي اقدام كنم .
خواهش می کنم
خدارو شکر
امیدوارم موفق و خوش بخت باشین

I.R.IRAN

عضو جدید
دوست عزیز من جای شما بودم به جای فکر کردن به یه دختر خانم و محدود کردن زندگیم به یه نفر در حالی که میتونی الان ایندتو بسازی و بعد ها اون قدر دامنه ی انتخاب داشته باشی که خودت باورت نشه...
میتونی این قدر درگیر این فکرا باشی اخرش خدایی ناکرده بشی اش نخورده و دهن سوخته....
اگه میخوای صرفا با ایشون دوست بشی و هر چند هم خیلی جذابه و حس خوشاینی برای شما خواهد داشت و الا کار به گناه و این حرفا ندارم ولی از نظر انسانی میگم اگه به وصل ختم نشه بعد ها شاید تا اخر عمر بدجور مجبوری باشی بد درد هایی رو تحمل کنی سر صرفا لذتی بسیار زیاد ولی زودگذر و وقتی نگاه میکنی میبینی ای بابا هیچی نبود...
اگه نه واقعا بحث ازدواج هست پس چرا با خانواده در میون نمی ذارید...اگه میخواید بگید شرایطش رو ندارید و... خیلی از ما ها هم این شرایطو داریم...البته شاید شما از حرفم ناراحت بشی و کاری که دوست داری رو بخوای بکنی هیچ اشکالی نداره ولی من میگم که بعد ها نگی با خودت نمیدونستم....
پس بهتره با تمام قوا برای ساختن ایندت تلاش کنی...و مطموئن باش اون خانم قسمت شما باشه میمونه... خاطرت جمع..نباشه هم نیست...چه از الان باهاشون باشی و بدونه دوسشون داری یا نه ...
خلاصه ی کلا میگم...شما به اون حداقل شرایطی که خانواده خودت اولا رضایت میدند برسید...بعدش ان شالله رسمی اقدام کنید..اگه موافقت کردند که باید خیلی خدا رو شکر کنی...اگه هم موافقت نکردند اشکال نداره اگه واقعا بخوان شما رو میتونید یه مدت صبر کنید دوباره اقدام کنید...اگه نه هم کلا پرونده رو پیچوندند و گفتند داماد نمیخوایم همسن دخترمون باشه و این حرفا و... که کلا بی خیال میشی شما... و میتونی یا دوباره به ازدواج فکر کنی ..یا دوباره منتظر باشی یه مورد مناسب دیگه پیدا کنی...
الان شاید این حرفمو قبول نکنی... ولی شما شرایط مناسب رو برای ازدواج داشته باش... این قدر دختر خوب و مناسب میبینی که میگی اینا تا الان کجا بودند.
ان شالله هر چی به صلاح شماست اتفاق بیفته.

حرفتون عاقلانه ست و منم كاملا قبول دارم و درك ميكنم .
دقيقا هم دارم به همون سمت ميرم ، آش نخورده و دهن سوخته . . .
دقيقا هم ميخوام يجورايي همين كارو بكنم ، كه اول با خودش صحبت كنم كه اگه مشكلي نداشت ، خونوادگي اقدام كنم .
انقدر كلافه ام كه حدي نداره . . . انقدر خسته ام از همه چي كه خدا ميدونه . . .
واقعيتش ميدونم ها شايد غير منطقي باشه اين حرفم ، ولي اگه خدايي نكرده همه چي اونجور كه من ميخوام نشه ، واقعا به جايي رسيدم كه ميتونم قيد عشق و عاشقي و ازدواج رو بزنم . چون احساساتم برام خيلي مقدس تر از اونين كه هر روز مورد استفاده ي يكي باشن .

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
حرفتون عاقلانه ست و منم كاملا قبول دارم و درك ميكنم .
دقيقا هم دارم به همون سمت ميرم ، آش نخورده و دهن سوخته . . .
دقيقا هم ميخوام يجورايي همين كارو بكنم ، كه اول با خودش صحبت كنم كه اگه مشكلي نداشت ، خونوادگي اقدام كنم .
انقدر كلافه ام كه حدي نداره . . . انقدر خسته ام از همه چي كه خدا ميدونه . . .
واقعيتش ميدونم ها شايد غير منطقي باشه اين حرفم ، ولي اگه خدايي نكرده همه چي اونجور كه من ميخوام نشه ، واقعا به جايي رسيدم كه ميتونم قيد عشق و عاشقي و ازدواج رو بزنم . چون احساساتم برام خيلي مقدس تر از اونين كه هر روز مورد استفاده ي يكي باشن .

دوست عزیز کاملا شما رو درک میکنم... این طرز فکر الان شما هم عوارضش هست و اصلا جای نگرانی نیست... ان شالله این روزا طی بشه دوباره هم میتونی دوست داشتن رو تجربه کنی حتی شدیدترش .... این حرفمو یادت باشه...

این که با اون خانم قبلش مستقیم صحبت کنی قبل این که با خانواده خودت مستقیم صحبت کنی رو کلا رد نمیکنم..میدونی چرا ممکنه نظر اون خانم کلا راجب شما منفی باشه این طوری خونواده متوجه نشند شاید برات بهتر باشه... ولی به شرطی این کار رو بکن که اگه جواب اون خانم منفی نبود حداقلش دیگه با خانواده صحبت کنی نگن چرا خود سر رفتی صحبت کردی و بعدش اون بگن ما پا پیش نمی زاریم و.... این طوری خیلی برای شما بد میشه و از اولش پیش ایشون خراب میشی .... و دوست هم نشی با ایشون ...

ولی نظر خودم این هستش توی این موارد هیچکی شاید مثل خانواده نتونه به ادم کمک کنه..البته چون شناختی از شما و خانواده ی شما ندارم راجبش نظر قطعی نمیدم...بعضی خانواده ها می پذیرند راحت و بعضی ها نه و ممکنه مشکلات دیگه ای درست بشه...

و این که دوست عزیز تا ما نخوایم هیچکسی نمیتونه از احساسات ما استفاده کنه چی برسه به سو استفاده .... اگه احتمالا بار اولتون هم هست این موارد کاملا طبیعی هستش... سعی کنید خویشتن دار باشید و صبر کنید... این روزای خوب دانشگاه واقعا حیفه به این فکرا بگذره... واقعا حیفه...مثل باد میگزره...

و این که اگه بخوای سالم زندگی کنی مطئن باش راهی چز ازدواج نیست پس لطفا این طوری نگو... البته گفتم الان شما در حالت طبیعی نیستی و حرفایی که میزنید طبیعی هست..ولی امیدوارم زودتر با تصمیم عاقلانه از این حالت خارج بشید به امید خدا.

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام ، اختيار داريد ، اين چه حرفيه ، محبت كرديد
آره دقيقا من آتيشم خيلي تند تره ، اينم واقعا خودش ميدونه . قبلا ها هم از روي همين علاقه ي خيلي زياد ، يه سري رفتارايي ازم سر زده كه شايد اگه نميبود خيلي بهتر بود ؛ آدم خب نبايد خيلي حرفا رو بزنه ، هي بگه و . . . (نفس عمل رفتاراي بدي نبون ها ، ولي زياده روي!) . آره ، بخاطر همون الان واقعا خيلي رو خودم مسلط هستم و رفتارام واقعا حساب شده ست - يعني همه ي سعيم رو ميكنم كه اينجوري باشه - و نتيجه ش رو هم دارم ميبينم كه مثبته .
من براي يه عمر زندگي ، نه يه عمر ، حتي براي زندگي تو اون دنيا هم ميخوامش ، اما يه سوال :
با گفتن خالي كه نميشه ، چجوري ميتونم بهش ثابت كنم؟!
بعد مگه سنم چشه؟! بابا درسته سن و سالي ازم گذشته ، ولي نه انقد !

حالت كلي آره دقيقا بايد اين كارا رو بكنم كه بهش ثابت كنم كه مرد زندگي هستم ، ميتونم خوشبختش كنم و واسه زندگي ميخوامش .
چطور ميتونم خودمو ثابت كنم بنظرتون؟!
چون خب اونم حق داره كه بترسه و نامطمئن باشه . من بايد خيالش رو راحت كنم .

واس اینکه به یه دختر اثبات کنی.... کافیه اون. واسه زندگیت بخوایش.. یعنی پیشنهاد ازدواج... ختم کلام... اگه جواب زنداداش مثبت بود دیگه تو خود دوره ازدواج دوس داشتنتون تثبیت میشه.. بعدم آخه شما گفتی سنتون 23 هس بنظرم حس کردم کمهه... البته سن زیاد ملاک نیس مهم بلوغ عقلیه...

I.R.IRAN

عضو جدید
واقعا ممنونم
آره بار اولمه ، اول و آخر . . . واسه هفت پشتم هم بسه !
گذشته از شوخي ، ميدونيد ، واقعا مدت هاست به اين حس رسيدم ؛ من اهل دوستي و اين حرفا نيستم اصلا ، حرفتونم درمورد روزاي دانشگاه خيلي هم درسته ، من كه ديگه همين امروز ترم هشتي شدم ! ترم آخر !
اول با خودش صحبت ميكنم ، اگه زمان بخواد ، بهش ميدم . اگه خودمو بخواد بهتر بهش ميشناسونم ، همونجور كه واقعا هستم . بازم اگه نخواست و هر چي و هر بهونه اي آورد ، ديگه برام مهم نيست . من مدتهاست تلاش كردم و شايد اين بار آخرين تلاش هام باشه . فعلا واقعا نياز به آرامش دارم واسه كنكور ارشد كه . . . اين شده حال و روزم !
اگه قبول كرد هم رسمي وارد ميشم .
دقيقا شايد احساس نا امني ميكنه از با من بودن ، از اينكه بخواد آيندشو با من تصور كنه . شايد چون شرايطم رو واضح براش نگفتم .

بچه ها واقعا ببخشيد ، نميخواستم تاپيك رو شخصي كنم كه شد !

I.R.IRAN

عضو جدید
واس اینکه به یه دختر اثبات کنی.... کافیه اون. واسه زندگیت بخوایش.. یعنی پیشنهاد ازدواج... ختم کلام... اگه جواب زنداداش مثبت بود دیگه تو خود دوره ازدواج دوس داشتنتون تثبیت میشه.. بعدم آخه شما گفتی سنتون 23 هس بنظرم حس کردم کمهه... البته سن زیاد ملاک نیس مهم بلوغ عقلیه...

منم اونجوريم والله
يعني فقط براي زندگي ميخوامش
نه خب سن خوبه اتفاقا ، قراره زندگي كنيما ! اونم فقط يه بار !
ببينم ببخشيد يه سوال :
اين زن داداش خانوم شما ، خب ، ميدونيد ، دوس داره ، ميدونم ، نپرسيد چرا و چطور ، توهم هم نزدم ، واقعا دوستم داره ، ولي اگه جواب مثبت نداد ؟!
خب من چي كار بايد بكنم كه اين جوابه حتما حتما مثبت باشه؟!
بعد من كلا هميشه و همه جا خودمم .
شايد اگه الان برم بگم ، رد كنه . چي كار كنم ممكنه اين جواب رد ، جواب قبول بشه؟

avayestan

کاربر بیش فعال
منم اونجوريم والله
يعني فقط براي زندگي ميخوامش
نه خب سن خوبه اتفاقا ، قراره زندگي كنيما ! اونم فقط يه بار !
ببينم ببخشيد يه سوال :
اين زن داداش خانوم شما ، خب ، ميدونيد ، دوس داره ، ميدونم ، نپرسيد چرا و چطور ، توهم هم نزدم ، واقعا دوستم داره ، ولي اگه جواب مثبت نداد ؟!
خب من چي كار بايد بكنم كه اين جوابه حتما حتما مثبت باشه؟!
بعد من كلا هميشه و همه جا خودمم .
شايد اگه الان برم بگم ، رد كنه . چي كار كنم ممكنه اين جواب رد ، جواب قبول بشه؟

مگه نمیگی دوستت داره توهمم نزدین؟ خب حلله دیگه.. شما فقط واضح ساده و کامل شرایط و پیشنهاد خودتون رو بگین که هدف ازده اگه قبول میکنه با خونواده برید خواستگاری.. اگه کلا نخواد که میگه نه و اون موقع ازش دلیل منطقی بخواید.. و تلاش کنید حلش کنید اگه هم بگه آره که بابا بپر بالا بپر پایین نه چک زدی نه چونه عروس اومد تو خونه.. حالا اگه از شما فرصت خواست واس شناخت که منطقیه و این فرصتو بهش بدین.. که از هم شناخت پیدا کنین... و بعبارتی دل اون خانوم قرصتر شه.. بازم میگم پیشنهاد ازد شما مهمه.. اینکه میگین چیکا کنین اون حتما جوابش مثبت باشه اینکه صادقانه برید جلو.. از اهدافتون مردونه بگید... وقت بزارید براش.. این مهمه... نتیجشو میبینید... انشالله....

آخرین ویرایش:

I.R.IRAN

عضو جدید
خيلي ممنونم
فقط يه چيزي
ببخشيد من يكم گيج ميزنم
نميدونم رو اين موضوع چرا اينقدر تأكيد دارم !
اينكه چطور ميتونم خودم رو بهش ثابت كنم كه دلش قرصه قرص شه ازم
چطور ثابت كنم كه مرد زندگي هستم
و چطور ثابت كنم كه فقط من ، فقط من ميتونم خوشبختش كنم
؟
چطور؟

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه مطمئن هستین که اونم بهتون حسی داره .. پس نگران نباشین!
من دخترهایی رو دیدم که حتی از پسری متنفر بوده .. ولی الان دختره شدیداً عاشق پسره شده .. پس امکانش هست که عاشقتون بشه!
( با عرض پوزش ؛ هر چند من اعتقادی به عشق ندارم!!! )

اگر شما هم قطعاً از تصمیمتون مطمئن هستین و در هر شرایطی دختر مورد علاقتونو ترک نخواهین کرد و مطمئن هستین که تا آخرین لحظه دوستش خواهید داشت ، پس برای اینکه خودتون رو تو دلش جا کنین ، نهایت تلاشتون رو بکنین ..
دخترا از پسرای جسور و با شهامت خوششون میاد .. و البته صادق!

و اینکه سعی نکینی خودخواه باشین .. تو پست آخرتون گفتین" چطور ثابت كنم كه فقط من ، فقط من ميتونم خوشبختش كنم؟"
خودخواه نباشین ..

موفق باشین :)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها يه سؤال
به نظرتون چجور ميشه يه احساس معمولي رو ، يه دوست داشتن كه ممكنه بين خيلي ها باشه رو به عشق تبديل كرد؟
ميدونيد يني چي ، چطور ميتونم دختري كه ميدونم دوستم داره رو عاشق خودم كنم؟!
طوري كه مثل خودم شه و بدون من نتونه به سادگي زندگي كنه؟!

براش کسی که میخوای عاشقت بشه ...........فقط وقت بزار ...........همین ..............!

I.R.IRAN

عضو جدید
براش کسی که میخوای عاشقت بشه ...........فقط وقت بزار ...........همین ..............!

وقت ميذارم ، اما اگه بدتر دلش رو زدم با بودن بيش از اندازم چي؟!
خب مني كه اين همه دوسش دارم ، بايدم از خدام باشه كه همش باهاش باشم
اما اونوقت يجور ديگه فكر ميكنه ديگه ، كه الافي ، آويزوني . . . چه ميدونم
آدم هر كاري ميكنه ، باز يه چيزي ميشه

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقت ميذارم ، اما اگه بدتر دلش رو زدم با بودن بيش از اندازم چي؟!
خب مني كه اين همه دوسش دارم ، بايدم از خدام باشه كه همش باهاش باشم
اما اونوقت يجور ديگه فكر ميكنه ديگه ، كه الافي ، آويزوني . . . چه ميدونم
آدم هر كاري ميكنه ، باز يه چيزي ميشه

نه دلشو نمیزنه اگه واقعا دوست داره دلشو نباید بزنه .........
من شخصا این طوریم .......هرچقد بهم بگن دوست دارم عاشقتم باور نمیکنم ........ فقط کسی رو باور میکنم که بخاطر من از خودش میگذره و برای من برای مشکلات من برای تنهایی من وقت میگذاره .......

I.R.IRAN

عضو جدید
ممنون
فقط يه چيزي
همين وقت گذاشتن ، با اينكه شايد خيلي موضوع ساده اي بنظر بياد ، ولي بايد چجوري باشه؟!
اصلا فرض كنيد من نميدونم ، وقت گذاشتن يعني چي ؟ يعني بايد چجوري باشم و چي كار كنم
ببخشيد ديگه ، مرسي

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
فقط يه چيزي
همين وقت گذاشتن ، با اينكه شايد خيلي موضوع ساده اي بنظر بياد ، ولي بايد چجوري باشه؟!
اصلا فرض كنيد من نميدونم ، وقت گذاشتن يعني چي ؟ يعني بايد چجوري باشم و چي كار كنم
ببخشيد ديگه ، مرسي

اینکه گاه و بی گاه ازش سر بزنی . در مورد مشکلاتش ازش سوال کنی و سعی کنی برای حلش وقت بگداری. یک مثال ساده : من چند وقت قبل یک متن 5صفحه ای داشتم که به زبان انگلیسی بود خیلی به ترجمش احتیاج داشتم. همسرم که متوجه شد بدون هماهنگی بامن متن رو برد دار الترجمه و تا شب ترجمش رو به دست من رسوند درحالی که خودش خیلی اون روز سرش شلوغ بود اما من رو در اولویت قرار داد. من اون روز بهش گفتم تو مثل فرشته نجات از اسمون رسیدی و بمن کمک کردی. حالا تصور کن اگه اون از صبح تاشب بمن بگه عاشقتم دوست دارم اما برای من از خودگذشتگی نمیکرد من اصلا باورش نمیکردم........اصلا نمیتونستم بهش تکیه کنم . ولی حالا هروقت برام مشکلی به وجود میاد بدون نگرانی باهاش درمیون میزارم . هم اون خوشحال میشه از اینکه من اونو امین و راز دار خودم میدونم هم من خوشحال میشم از اینکه یک حامی خوب وبزرگ دارم.

I.R.IRAN

عضو جدید
راستش
من خودم فكر كنم اينجوريه
نبايد باشه ها ، ولي متأسفانه اينجوريه الان :

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم برای عشقش ( کسی که دوستش داره ) نباید مغرور باشه .. اونوقت ممکنه با غرور نابجاش باعث بشه دلش رو بشکنه! حتی ناخواسته!

من یه چیزی رو بهتون بگم ..دخترا از توجه کردن خیلی خوششون میاد .. به دختر مورد علاقتون توجه کنین ببینین به چه چیزهایی علاقه داره ، یادتون نگه دارین .. سورپرایزش بکنین .. همیشه مودب و آروم و با اقتدار باشین .. ( نه اینکه براش فیلم بازی بکنینا! ) .. ولی یادتون باشه که خودتون باشین!
+دخترا حمایت کسی رو که دوست دارن رو میخوان!

I.R.IRAN

عضو جدید
اینکه گاه و بی گاه ازش سر بزنی . در مورد مشکلاتش ازش سوال کنی و سعی کنی برای حلش وقت بگداری.

سعي كردم اين كارو بكنم .
همين ديشب و امروز ! و برا خاطر همونم الان چشام داره از حدقه درمياد !
واسه پروژه اش ، سعي كردم كمكش كنم
اما نميدونم نتيجه چي ميشه؟!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
راستش
من خودم فكر كنم اينجوريه
نبايد باشه ها ، ولي متأسفانه اينجوريه الان :

این موردی ک میگید بیشتر واسه دخترخانوما صدق میکنه
اما در کل -بنظر من- چنین انسانهایی ک با بی توجهی و غرور جذب میشن یجور مشکل روحی دارن.......

I.R.IRAN

عضو جدید
این موردی ک میگید بیشتر واسه دخترخانوما صدق میکنه
اما در کل -بنظر من- چنین انسانهایی ک با بی توجهی و غرور جذب میشن یجور مشکل روحی دارن.......

آره ديگه ، ميبينيد؟!
بعد تقريبا همگي هم همين طورن - تا اونجايي كه ما دورادور ديديم!
آخه آدم ميمونه بايد چي كار كنه . . .

I.R.IRAN

عضو جدید
مردها رمانتیک هستند
مردها عاشق ‌پیشه اند و بسیار سریعتر از خانم‌ها که برای انتخاب همسر خود ملاحظات عملی دارند، عاشق می‌شود.
آیا می‌توانم روی این مرد حساب کنم؟

خانم‌ها در طرف‌مقابل خود به دنبال ویژگی‌ها و خصوصیات دراز مدت هستند. آنها برخلاف آقایان، اجازه می‌دهند مغزشان کنترل قلبشان را به دست گیرد. خانم‌ها در ارزیابی مرد جدیدی که وارد زندگیشان می‌شود، در طلب عشق هستند اما همیشه پشت ذهنشان سوالی مدام از آنها می‌پرسد که آیا می‌توانند روی این مرد حساب کنند.
آقایون: زمان‌بندیتان را طولانی‌تر کنید

اگر می‌خواهید دل زنی را به دست آورید، بهتر است برنامه‌ زمانبندی خودتان را کمی طولانی‌تر کنید. مردها باید به خصوصیاتی مثل مهربان بودن، بخشنده و قابل‌اطمینان بودن بیشتر توجه کنند.

اين نوشته رو از يه تاپيك ديگه آوردم و از صاحبش تشكر ميكنم . حرفاش جالبه .

I.R.IRAN

عضو جدید
ولي ميدونيد چيه؟
آدم عشقش يه دونه ميشه ديگه؟! بعدم حاضر نيست هيچ رقمه از دستش بده ، هيچ رقمه ناراحتش كنه و . . .
اما من دارم ميبينم كه همچنان كارهايي انجام ميشه كه ميدونه من هيچ خوشم نمياد .
و به اين نتيجه ميرسم كه هيچ چي از اون مسير رو طي نكردم و اون احساس از سمت اون ، فقط يه دوست داشتن ساده ست كه ممكنه بين هر كسي وجود داشته باشه ، نه يه عشقه منحصر بفرد . . . و اين بدجوري كلافه ام مي كنه .

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين نوشته رو از يه تاپيك ديگه آوردم و از صاحبش تشكر ميكنم . حرفاش جالبه .

بهش اطمینان بدین که میتونه روی شما حساب کنه
از آینده براش بگین کارهایی که بخاطر ایشون انجام خواهی داد و کارهایی که باهم باید انجام بدین، ازمسائل مادی و کاری و تحصیل گرفته تا چیزهای دیگه
اما خالی بندی نکنید و شعار هم ندین

ssordi

عضو جدید
ولي ميدونيد چيه؟
آدم عشقش يه دونه ميشه ديگه؟! بعدم حاضر نيست هيچ رقمه از دستش بده ، هيچ رقمه ناراحتش كنه و . . .
اما من دارم ميبينم كه همچنان كارهايي انجام ميشه كه ميدونه من هيچ خوشم نمياد .
و به اين نتيجه ميرسم كه هيچ چي از اون مسير رو طي نكردم و اون احساس از سمت اون ، فقط يه دوست داشتن ساده ست كه ممكنه بين هر كسي وجود داشته باشه ، نه يه عشقه منحصر بفرد . . . و اين بدجوري كلافه ام مي كنه .
سلام
چه چیزی باعث شده است شما فکر کنید دوست داشتن اون فقط یک دوست داشتن ساده است؟!!!!
دخترها خیلی با پسرها فرق دارند. البته در اینجا منظورم دخترهای خوب است. ببینین بنظر من اون خانوم الان هیچ وقت تمام احساسش به شما را بهتون نمیگه . فوقش ده - پونزده درصدشو ممکمنه بروز بده و این باعث میشه که شما این طور برداشت کنید . یک دختر خوب صد در صد احساسش رو فقط و فقط به شوهرش خواهد گفت. ممکنه چند تا خواستگار دیگه داشته باشه و نمی تونه که به همشون ابراز احساسات کنه.
شما نتونستید ایشون رو مطمئن کنید و اگه بی توجهی باشه بازخورد کار خودتون هستش.حداقل کار این است که درخواست تون رو رسمی کنید اگر واقعا حرف و عمل تون یکی باشه . قابل اطمینان خواهید بود .یک دختر منطقی فقط با حرف متقاعد نمیشه که شما دوستش دارین. باید خودتون رو بهشون اثبات کنید .
امیدوارم موفق باشید.

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها يه سؤال
به نظرتون چجور ميشه يه احساس معمولي رو ، يه دوست داشتن كه ممكنه بين خيلي ها باشه رو به عشق تبديل كرد؟
ميدونيد يني چي ، چطور ميتونم دختري كه ميدونم دوستم داره رو عاشق خودم كنم؟!
طوري كه مثل خودم شه و بدون من نتونه به سادگي زندگي كنه؟!

قرار نیست شما کسیو با روش خاصی عاشق خودتون کنین ..اون باید خودش اون ویژگی هایی که تو ذهنه رو در شما پیدا کنه و عاشقتون بشه ...
مگه اینکه شما بخواین یه نقاب بذارین و نقش بازی کنین و اونو فریب بدین از سوالتون این جوری برداشت میشه ....
حالا دقیقا چرا میخواین به حال شما دچار شه؟.....

I.R.IRAN

عضو جدید
قرار نیست شما کسیو با روش خاصی عاشق خودتون کنین ..اون باید خودش اون ویژگی هایی که تو ذهنه رو در شما پیدا کنه و عاشقتون بشه ...
مگه اینکه شما بخواین یه نقاب بذارین و نقش بازی کنین و اونو فریب بدین از سوالتون این جوری برداشت میشه ....
حالا دقیقا چرا میخواین به حال شما دچار شه؟.....

ميدونم ، چطور ميتونم همين كار رو بكنم ، كه اون ويژگي ها به چشم بياد ، باور كنه ، اصلا ويژگي هايي كه بدرد يخوره اينجا چي ميتونه باشه؟
وگرنه با نقش بازي كردن كه نميشه زندگي كرد
نه دقيق مثل من شه . من يه تيپ شخصيتي خاص دارم و با اون تيپ به اين احساس رسيدم و اونم با تيپ خودش ، ولي مهم همين حد نهايي احساسه كه كسي بهش برسه