درباره ارشد88 دانشگاه ازاد

hasanpogc

عضو جدید
تبدیل تاکستان.

امسال تعداد نفرات شركت كننده تاكستان خيلي از پارسال بيشتر شده وبا توجه به اينكه پارسال پذيرش خوبي داشت امسال هم انتظار ميره كه پذيرش در حد پارسال داشته باشه
به هر حال اميدوارم كه شما حتما قبول بشين

port of call

عضو جدید
امسال تعداد نفرات شركت كننده تاكستان خيلي از پارسال بيشتر شده وبا توجه به اينكه پارسال پذيرش خوبي داشت امسال هم انتظار ميره كه پذيرش در حد پارسال داشته باشه
به هر حال اميدوارم كه شما حتما قبول بشين

مگه شما هم اونجا رو زدین؟طراحی هستین؟
درضمن پارسال چندتا ور داشته ؟
روز امتحان جمعیت زیادی ندیدم. یه ساعت از امتحان نگذشته بود 5 نفر تو کلاس مونده بودیم.:biggrin:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان و ارزوي قبولي در ازمون ارشد88 براي همه
من فكر كنم تقريبا اينطوري زدم
زبان 50.........60
رياضي20
سيالات45.......50
جامدات55.........65
ديناميك30
به نظر شما تراز من چند ميشه

من نمیدونم تبدیل بودی یا طراحی
اگه طراحی باشی
میانگین درصداتون میشه:43

اگه تبدیل باشین
میانگین درصداتون میشه:41.5

اگه تاکستان زده باشین و درصداتون زیاد تغیری نکنه 100% قبول میشید

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم حدودا اینام:

زبان > 55
ریاضی 11.5-----18.5
سیالات 45----60
جامدات 10
دینامیک 20
محاسبات ~20
با اینا میانگینم حدودا میشه: 28----31

اگه از دوستان (خصوصا دانشجوهای ارشد) بتونن ما رو کمک کنن ممنون میشیم.:gol:

میانگین درصدای شما میشه 30----35

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من امسال میانگین درصدا احتمالا مثل سال پیش میشه.البته این در مورد طراحی صادق هستش.چون امسال هم دینامیک سخت بود و هم ریاضی.زبان و سیالاتش سطح سوالاتش تقریبا مثل سال پیش بود .فقط امسال جامداتش راحت بودکه بیشترین ضریبو برای طراحی داره
ولی در مورد تبدیل باید بگم که بغیر از زبان و سیالات که تقریبا با سال پیش تو یه سطح بوداما ریاضیش قابل مقایسه با سال پیش نبود.چون سال پیش خیلی راحت میشد ریاضیو 70---80 زد
ولی امسال متوسط بین 20 تا 30 میشد زد(البته برای کسایی که ریاضیشون متوسطه).امسال تو ریاضی فقط معادلاتش خوب بود و بقیش راحت نبود .چون تو تبدیلم ضریب ریاضی 3 هستش سال پیش اگه کسی 75 میزد نمرش میشد 225 .ولی امسال اگه 30 میزد میشد 90.یعنی 135 نمره با هم اختلاف داره که این اختلاف بسیار زیاده
تو جامداتم سوالا انصافا نسبت به سال پیش راحت بود ولی خوب دینامیکشم نسبت به سال پیش سخت تر بود

در کل بنظرم میانگین طراحی نسبت به سال پیش تفاوت زیادی نمیکنه ولی تو تبدیل انرژی نسبت به سال پیش میانگینا کمی نزول میکنه(البته اینا همش نظره و بستگی به سطح آمادگی داوطلبا داره)

راستی یه کارنامه از دوست عزیزمb A N E l براتون میزارم که لطف کرده و برام فرستاده

که این کارنامه مربوط به یکی از دانشجوهاست که نفر 37 طراحی تهران جنوب شده و تو تکمیل

ظرفیت قبول شده

زبان 30
ریاضی 75
سیالات 28
جامدات 57
دینامیک 22

میانگین:45.1

hasanpogc

عضو جدید
من نمیدونم تبدیل بودی یا طراحی
اگه طراحی باشی
میانگین درصداتون میشه:43

اگه تبدیل باشین
میانگین درصداتون میشه:41.5

اگه تاکستان زده باشین و درصداتون زیاد تغیری نکنه 100% قبول میشید

من طراحي كاربردي خميني شهر امتحان دادم
تراز پارسال حدودا 5950 بوده
تراز امسال با پارسال اميدوارم يكي باشه:)

port of call

عضو جدید
تو محاسبات یه سوالی بود درباره الگوریتم پایدار . دوستانی که این سوال رو زدن جواب این بود؟

الگوریتم پایدار :در بربابر تغییرات بزرگ در ورودی تغییرات اندکی در خروجی حاصل شود.

hasanpogc

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
كسي از ظرفيت واحد خميني شهر خبر داره
پارسال احرين رتبه قبولي 45بود ايا امسال بيشتر ميشهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

santacruz

عضو جدید

nime avale shahrivar,,parsal 4shahrivar umad......zaban 10

riazi 0

sayalat 25

jamedat 65

dinamik 25

benazaretoon semnan ghabool misham?tarahi karbordi[
اگه یخورده دیگه صبر کنی مشخص میشه
ولی به نظرم دقیقا لب مرزی.اگه شانس بیاری قبولی

ishalah..mersee ,,ishalah hamamoon baham ghabool bshim

cardesign

عضو جدید
با درود.
2 هفته به اعلام نتایج مونده.استرس زیادی دارم چون اگه حتی نیمه دوم هم قبول بشم بدردم نمیخوره چون اول آبان باید برم سربازی.البته بهتر از قبول نشدنه.
بیشتر این استرس برمیگرده به نتایج پارسال.نتایجی که شک نداشتم تو مرحله اول قبول میشم(طراحی کرج زده بودم) ولی 23 آوردم و آخرین فرد قبول 21 و تکمیل هم برنداشت!!
فکر کنم حالا فهمیدید که استرسم طبیعیه!
امسال زدم طراحی تاکستان که اگه پارسال میزدم جز نفرات برترش میشدم.ولی امسال سوال های ریاضی و دینامیک مثل پارسال نبود واسه همین حدس خودم اینه:
زبان:30
ریاضی:16.6
سیالات:33.3
جامدات:53.3
دینامیک:15

پارسال هم:
زبان:41.7
ریاضی:75
جامدات:20
تو کرج ترازم شد 6076

حالا شانسم واسه نوبت اول تاکستان(طراحی) چقدره؟

آخرین ویرایش:

santacruz

عضو جدید
با درود.
2 هفته به اعلام نتایج مونده.استرس زیادی دارم چون اگه حتی نیمه دوم هم قبول بشم بدردم نمیخوره چون اول آبان باید برم سربازی.البته بهتر از قبول نشدنه.
بیشتر این استرس برمیگرده به نتایج پارسال.نتایجی که شک نداشتم تو مرحله اول قبول میشم(طراحی کرج زده بودم) ولی 23 آوردم و آخرین فرد قبول 21 و تکمیل هم برنداشت!!
فکر کنم حالا فهمیدید که استرسم طبیعیه!
امسال زدم طراحی تاکستان که اگه پارسال میزدم جز نفرات برترش میشدم.ولی امسال سوال های ریاضی و دینامیک مثل پارسال نبود واسه همین حدس خودم اینه:
زبان:30
ریاضی:16.6
جامدات:53.3

پارسال هم:
زبان:41.7
ریاضی:75
جامدات:20
تو کرج ترازم شد 6076

حالا شانسم واسه نوبت اول تاکستان(طراحی) چقدره؟

سلام

با این درصدا میانگینت میشه 31.97 که 100%قبولی تاکستان

در ضمن تکمیل مرخله دوم تاکستانو از اونایی که تهران جنوبو علوم تخقیقات دادن بر میدارن نه تاکستانیا.....

با این درصدا 100%قبولی

مطمین..ایشاللاه

تفاوت ریاضی امسال با پارسال یعنی اینقدر زیاد بوده؟58%کمتر زدی!!!

چون من ریاضیم ضعیف خیلی نمیدونم تفاوتشون چقدر بوده....البته همه میگفتن خفن بوده....بنظرت امسال نسبت ب پارسال 50-60%کمتر میشد زد؟

من پارسال 25 زدم امسال 0

نظر شخصی

امسال نسبت به پارسال

زبان_____ مثل پارسال__0

ریاضی___ 40منفی

سیالات_____ 5مثبت

جامدات___25مثبت

دینامیک____ 15 منفی

یعنی میانگین 2.5% از پارسال سخت تر بوده

_____

نظرتونو بگین plz

cardesign

عضو جدید
ممنون از دلگرمی دادنتون!!
اول اینکه تا جایی که من میدونم حداقل تا سال 86 واسه تکمیل ظرفیت هم از خود تاکستان برمیداشت و تکمیل های تهران واسه طراحی میرن اراک و واسه تبدیل هم میان تاکستان.(که البته امسال واسه تبدیل از تاکستان هم گرفت)پس تو طراحی فکر نمیکنم مشکلی باشه.
امسال تنها درسی که نسبت به پارسال خیلی تغییر کرده بود همین ریاضی بود که البته واسه تبدیل ها بیشتر اهمیت داره تا طراحی ها!!
البته میشد تا 30 40 رسوند به شرطی که وقت میزاشتی.
میخواستم بدونم بر چه اساسی میگید حتما قبولم؟فقط میانیگین رو در نظر میگیرید؟
اگه مثلا جامدات تا 40 45 برسه اونوقت چطور؟
من بیشتر از تعداد زیاد شرکت کننده امسال میترسم.
مرسی

santacruz

عضو جدید
ممنون از دلگرمی دادنتون!!
اول اینکه تا جایی که من میدونم حداقل تا سال 86 واسه تکمیل ظرفیت هم از خود تاکستان برمیداشت و تکمیل های تهران واسه طراحی میرن اراک و واسه تبدیل هم میان تاکستان.(که البته امسال واسه تبدیل از تاکستان هم گرفت)پس تو طراحی فکر نمیکنم مشکلی باشه.
امسال تنها درسی که نسبت به پارسال خیلی تغییر کرده بود همین ریاضی بود که البته واسه تبدیل ها بیشتر اهمیت داره تا طراحی ها!!
البته میشد تا 30 40 رسوند به شرطی که وقت میزاشتی.
میخواستم بدونم بر چه اساسی میگید حتما قبولم؟فقط میانیگین رو در نظر میگیرید؟
اگه مثلا جامدات تا 40 45 برسه اونوقت چطور؟
من بیشتر از تعداد زیاد شرکت کننده امسال میترسم.
مرسی
_________

سلام... میانگینت میشه 31.97 حتما قبولی...تا میانگین 28قبولی ..

از دوستاتون ریاضیو جامداتو چیکار کردن؟

تاکستان چند نفر مگه شرکت کننده داشته؟

cardesign

عضو جدید
تا جایی که خبر دارم واسه همه ریاضی و دینامیک سخت تر از بقیه بوده.و چون نه سوال ها و نه جواب ها بعد از آزمون میاد دیگه کسی سراغ درصدها نمیره.اصل دیگه یادشون نیست که چی ها رو زدن.
ولی بین دوستان خودم فکر کنم وضع خودم بهتر باشه.
رقم دقیق شرکت کنندگان رو نمیدونم ولی بدون اغراق 2 تا 3 برابر پارسال بود.
شما کجا زدین؟طراحی؟

santacruz

عضو جدید
تا جایی که خبر دارم واسه همه ریاضی و دینامیک سخت تر از بقیه بوده.و چون نه سوال ها و نه جواب ها بعد از آزمون میاد دیگه کسی سراغ درصدها نمیره.اصل دیگه یادشون نیست که چی ها رو زدن.
ولی بین دوستان خودم فکر کنم وضع خودم بهتر باشه.
رقم دقیق شرکت کنندگان رو نمیدونم ولی بدون اغراق 2 تا 3 برابر پارسال بود.
شما کجا زدین؟طراحی؟

من طراحی سمنان زدم ولی میگن دانشگاش خیلی مضخرفه_____

zaban 8.3

riazi 0

sayalat 25

jamedat 65

dinamik 25

بنظرت قبولم؟تراز تاکتان بالاتره یا سمنان فکر میکنی؟

port of call

عضو جدید
for: cardesign

سلام منم تاکستان بودم شرکت کننده زیاد بود ولی بازم فکر نکنم دوسه برابر شده بودن از چند نفر پرسیدم گفتن پارسال حدود 400 نفر بودن تو کنکور (تبدیل) ..
تو کلاسی که من بودم 20 نفر دانشجو بود که دوساعت از امتحان گذشته بود فقط 3نفرمونده بودیم.اینو گفتم که فکر زیادی دانشجو نگرانت نکنه.

در ضمن درصدامون تقریبا شبیه (مال من ~28 -32%) ولی چون تو گروه ما ضریب زبان و ریاضی 3 هست و ریاضی هم سخت تر بود فکر کنم ترازای قبولی تبدیل امسال پایین تر باشه.

درضمن خبر دارین چند روز دیگه که نتایج اعلام میشه اونایی که واسه ترم 2 قبول میشن رو هم اعلام می کنن یا اعلامش میمونه واسه بهمن؟ معلومه پارسال تاکستان هرترم چند تا ورداشته؟

cardesign

عضو جدید

من طراحی سمنان زدم ولی میگن دانشگاش خیلی مضخرفه_____

zaban 8.3

riazi 0

sayalat 25

jamedat 65

dinamik 25

بنظرت قبولم؟تراز تاکتان بالاتره یا سمنان فکر میکنی؟

حتما قبولی.تراز سمنان بالاتره.
اینم کارنامه دوستم که پارسال زده بود سمنان و قبول نشد.

زبان:38.3
ریاضی:43.3
سیالات:11.7
جامدات:3.3
دینامیک:6.7
ترازش شد:4859
ترازآخرین فرد قبول:5606
تو مرحله اول هم 24 نفر گرفت
رتبش شد 72

cardesign

عضو جدید
for: cardesign

سلام منم تاکستان بودم شرکت کننده زیاد بود ولی بازم فکر نکنم دوسه برابر شده بودن از چند نفر پرسیدم گفتن پارسال حدود 400 نفر بودن تو کنکور (تبدیل) ..
تو کلاسی که من بودم 20 نفر دانشجو بود که دوساعت از امتحان گذشته بود فقط 3نفرمونده بودیم.اینو گفتم که فکر زیادی دانشجو نگرانت نکنه.

در ضمن درصدامون تقریبا شبیه (مال من ~28 -32%) ولی چون تو گروه ما ضریب زبان و ریاضی 3 هست و ریاضی هم سخت تر بود فکر کنم ترازای قبولی تبدیل امسال پایین تر باشه.

درضمن خبر دارین چند روز دیگه که نتایج اعلام میشه اونایی که واسه ترم 2 قبول میشن رو هم اعلام می کنن یا اعلامش میمونه واسه بهمن؟ معلومه پارسال تاکستان هرترم چند تا ورداشته؟

امسال شنیدم تو هر گروه 550 نفر بودن!
نتایج مرحله اول پارسال 4 شهریور اعلام شد امسال هم همین حدوداست.
واسه مرحله دوم هم پارسال 15 مهر اعلام شد.
یکی دیگه از دوستام نیمه دوم امسال تبدیل تاکستان قبول شد.اینم کارنامش:

زبان : 38.3
ریاضی:93.3
حرارت:16.7
جامدات:15
دینامیک:15محاسبات:10
رتبش شد:32
ترازش شد:5430
تراز آخرین تفر:5497 درنتیجه افتاد نیمه دوم.
مرحله اول 25 نفر گرفت
مرحله دوم هم 27 نفر
واسه طراحی هم همینطوره معمولا در دو مرحله 50 تا 52 نفر هر سال میگیرن.
این دوستم ساعت 11 همین امروز آخرین امتحان ترم اولش رو داشت(سیالات پیشرفته)
ولی این رو بدون که اشکش در اومده.تبدیل تاکستان بر خلاف طراحیش پدر آدمو در میاره.خیلی سخت میگیرن.
موفق باشی

بالا