دانشگاه و معرفي اساتيد مهندسي شيمي

shima_echem

عضو جدید
بله ايشون ليسانسشو نو از شيراز گرفتن و بعد براي ادامه تحصيل به انگليس رفتن.

naghad

عضو جدید
به نظر من هیج

به نظر من هیج

به نظر من هیچ کدوم از اساتید به دکتر ایرانخواه نمی رسن. از همه سره.دکتر(ایرانخواه تاج سره ای ول

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام من از دانشگاه ازاد اراکم:redface:
نمی دنم میدونین یا نه مهندسی شیمی واقعا قویی داره :razz:
استاد دکتر میر حکیمی یکی از بزرگترین اساتید مهندسی شیمی هست که کارای عملیاتی زیاد و مهمی رو در جنوب وعسلویه به عهده داشتن و دارن ومسئولیتهای مهمی بر دوششون بوده
همچنین دکتر براتی که چندتا فرمول مهم در عرصه ی مهندسی شیمی به نام خودشون ثبت کردن و ما از وجود ایشون استفاده می کنیم:surprised:
دکتر سلیمی و دکتر تاجداری که گل سر سبد اساتید ما هستن هم خالی از لطف نیست یادشون کنم:smile:
اما دکتر مهاجر استاد مسلم ترمودینامیک و ریاضی مهندسی و حرارت و کنترل که فوق العاده باسواد و پر هستند که دانشگاهمون به داشتن چنین اساتید ماهر و صنعتی و با سواد افتخار میکنه و ما هم به دانشگاهمون که توش درس میخونیم:heart:
امیدوارم همگی موفق باشین:gol:

chem.eng86

عضو جدید
والا از اونجایی که ما دانشجوی های ماهشهر به دلیل بی سواد بودن استادا مجبور بودیم خودمون کتابا رو زیر رو کنیم....فکر می کنم دانشجوهای دانشگاه ما از استاداش بیشتر بلد باشن....:biggrin::biggrin::biggrin:

واقعا درکت می کنم ، خیلی شرایط سختیه!اینجایی که من دارم درس می خونم هم تقریبا همیچین اتفاقایی میفته. ولی ازین درد و دلا که بگذریم ولی حرفت خیلی قشنگ بود. فهمیدم تو این دنیا لااقل تو این زمینه تنها نیستم.

chem.eng86

عضو جدید
این جا استادا بد نیستند.بعضی هاشون خیلی با سوادن مثل پروفسور نجف پور ،جهانشاهی،تقی زاده(تیم کمیکارش 2 ساله اول میشه)و.....
میتونم خواهش کنم جزوه های امیر کبیر رو در اختیارم بذارین؟:)
*منم اهل همین دونشگاهم آخ ببخشید دانشگاه!!!چیکار کنم دیگه شده ورد زبونم...:biggrin:
به نظر من استاد موقرنژاد هم بیان خوبی داره، هم با سواده _ استاد تقی زاده هم خوبه + استاد قریشی. این رو هم اضافه کنم که جدیدا یه نیم چه استاد به اسم آقای احمدپور اومده که کارش خوبه ، آینده روشنی براش می بینم واقعا هم بیان خوبی داره و هم سوادو البته چند بعدی بودنش که عالیه...

chem.eng86

عضو جدید
سلام
بله دارم ولی در دسترس نیست و دسترسی به اونها هم ساده نیست
این شا ءا... حالم بهتر شد میرم دانشگاه و از انجمن مهندسی شیمی کپی اش رو میگیرم و واستون میفرستم
با تشکر
نسترن پهلوان
سلام میشه یه نسخه از جزوه هاتون رو بذارین .

آخرین ویرایش:

aalieh

عضو جدید
پرفسور خشنودی

پرفسور خشنودی

در اینجا وظیفه خودم میدونم که یادی بکنم از استاد بسیار خوب دانشگاه سیستان و بلوچستان، پرفسور محمد خشنودی. هر چند که الان فوت نمودند ولی همه بچه هایی که می شناسندش می دونستند که چه کلاسای باحالی داشت!

nersis

عضو جدید
سلام دوست من
از نظر من کاملا حق باشماست دکتر ایرانخواه بی نظیرند دکتر جزایری و دکتر اشرفی هم از اساتید خیلی خوب هستند. به امید روزی که اساتید همه خوب باشند.:gol:

aminkhan

عضو جدید
اینم معرفی استادهای خوب شیراز:
کشاورز، کریمی
بقیه اشون استاد های بی منطق و عوضی و پر مدعا هستند که گندترینش لشنی زادگان هست.
من اینها را گفتم تا بقیه معرفی کنند

paker

عضو جدید
هيچ جا تهران جنوب نميشه.هم با سواد داريم هم بي سواد البته با سواداش بيشترن
از دکتر کاظميني جرم يگير تا دکتر خراشه برا راکتور و ترمو و دکتر ميرزا زاده با حال براي عمليات واحد و کاربرد رياضيات دکتر رفيع زاده کنترل و دکتر ناصر برا حرارت و دکتر باقرپور و گوهر رخي
خداييش همشون گلن مخصوصا ميرزا زاده و خراشه

zippo77

عضو جدید
سلام حالا که همه گفتن از دانشگاهشون چرا ما نگیم...منظورم دانشگاه آزاد شهرضاست که مهندسی شیمی خوبی داره..استادهای با سوادش
1..پروفسور اعتماد که خدایی سیالات رو محشر درس میدادن
2..دکتر حق شناس که استاد خیلی ماهی هستند
3..دکتر تورج توکلی ایشون هم سیالات درس میدن
4..دکتر کتابچی هم استاد خیلی توپیه که عملیات 2 درس میدن
5..دکتر وکیلی که استاد گلابی دانشگاهمونه و هرچی درس گرایش هست ارائه میدن
اما استادای بی سواد دانشگاه
1...مهندس اکبر زاده که هرکسی بشناستش میدونه چه آدمیه:twisted:
2...خانوم الهام عامری که اول باید یه جعبه شیرینی بخره با خودش آشتی کنه

zippo77

عضو جدید
دانشگاه آزاد شهرضا
موازنه:یه روزی خوشچهره عالی بود اما حالا دیگه نیست و...
سیالات:چند ترم دکتر اعتماد بود.بعد رفت فرصت مطالعاتی.قرار شده ترم دیگه بیاد+ دکتر توکلی و مهندس رئیس زاده و ....
ترمو1:انواع مختلف موجود است.همگی تقریبا جدید.یه روزی حجت بود خیلی عالی
ترمو2:این نیز بسیار موجود است.مهندس نیلی/خانم بهنام و ...
جرم:دکتر نصر / دکتر چالکش / مهندس اکبر زاده
حرارت:دکتر چالکش / خانم عامری/خانم ÷ور عبدالله و...
عملیات:اکبر زاده/کتابچی و...
و درس های دیگر همین ها تکرار می شود.
در نهایت اینکه :باید تحمل کرد این عزیزان را!!!
دکتر خوشچهره که اصلا دکتر نبود و نشد. اصلا هم لیاقت استادی نداره....دکترچالکش امیری هم که املا و روخوانی درس میده من نمیدونم توی کدوم دانشگاه جرم رو روخوانی میکنن؟؟؟؟؟مهندس نیلی هم که فقط دنبال ترجمه کتاب به وسیله دانشجوی بدبخته....دکتر نصر هم که حرف نداره اما بچه ها همیشه با ایشون میفتن...اکبر زاده هم که استاد نیست

m_naji

عضو جدید
تو دانشگاه ما!!(یعنی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی قوچان)که به حکم رییس جمهور مردمی! تازه 5ساله تاسیس شده تا دلتون بخواد استاد خوب داریم!!!البته از آخر اول!!همشون یا دانشجو دکترا هستن یا تازه ارشد گرفتن یا طرح سربازیشون و میگذرونن.اما ما یعنی بروبچه های مهندسی شیمی این مجتمع معتقدیم نابرده رنج گنج میسر نمیشود!!!و اینکه مسیر مهم نیست اصل هدفه!!تمام تلاشمون و مشکنیم تا ما استادای خوبی بشیم! حالا بیمعرفتی که از خوبی دکتر بیگی و خوشچهره و حجت چیزی نگم.

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت ببخشیدااااااااااااااااااااااااا
ما که هنوز دانشگاه نرفتیم چیکار کنیم؟:w04:

:w05:

Ali TIGER

عضو جدید
اونوقت ببخشیدااااااااااااااااااااااااا
ما که هنوز دانشگاه نرفتیم چیکار کنیم؟:w04:

:w05:
خانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم پس چه جوري اسم خودتو مهندس گذاشتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:eek::eek::eek::smile::gol:

Ali TIGER

عضو جدید
lk fمن ناامید از 2 دنیام:w04:
همه میگن بازار کار مهندسی شیمی کساده:crying:
خوب من به چیزی دیگه علاقه ندارم
پس برم....:w22:
اگه نظر منو مي خواي بيا پليمر هم رسته توپيه هم حالا حالا بازار كار داره.از حالا هم به فكر كار نباش برو دنبال عشقت من بهت قول شرف مي دم درست تموم شد خودم مي ذارمت سر يه كارتوپ با حقوق بالا.ايميلمم كه داري;);):):gol:

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز

lk fمن ناامید از 2 دنیام:w04:
همه میگن بازار کار مهندسی شیمی کساده:crying:
خوب من به چیزی دیگه علاقه ندارم
پس برم....:w22:
به فکر علاقت باش
شاید تا اون موقع درست شد
تو این جور چیزا هیچ وقت به حرف کسی گوش نکن
به دلت رجوع کن

Ali TIGER

عضو جدید
دکتر خوشچهره که اصلا دکتر نبود و نشد. اصلا هم لیاقت استادی نداره....دکترچالکش امیری هم که املا و روخوانی درس میده من نمیدونم توی کدوم دانشگاه جرم رو روخوانی میکنن؟؟؟؟؟مهندس نیلی هم که فقط دنبال ترجمه کتاب به وسیله دانشجوی بدبخته....دکتر نصر هم که حرف نداره اما بچه ها همیشه با ایشون میفتن...اکبر زاده هم که استاد نیست​
ورودي چه سالي هستي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نظر منو مي خواي بيا پليمر هم رسته توپيه هم حالا حالا بازار كار داره.از حالا هم به فكر كار نباش برو دنبال عشقت من بهت قول شرف مي دم درست تموم شد خودم مي ذارمت سر يه كارتوپ با حقوق بالا.ايميلمم كه داري;);):):gol:

چششششششششششششششششششششششم:gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart::heart:

خوشحالم کردییییییییییی

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواظب خودت باش ؟؟؟؟؟:cry:

اگر هر روز راهت را عوض كني هيچ گاه به مقصد نميرسي:heart:

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جان التماس دعا دارم شدیداً:w12:

بالا