[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

[جام جهانی ] همه چیز درباره جام جهانی 2014 برزیل

• مجموع رای دهندگان
    24
  • نظرسنجی بسته .

1234hamid

کاربر بیش فعال
خخخخخخخخخخخ خیلی باهال بود دقیقا هم همینطور شده :))))))))) نابود شدن

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
رکوردهایی که پس از باخت برزیل به جا ماند

رکوردهایی که پس از باخت برزیل به جا ماند

*این پیروزی در حال حاضر قاطعانه‌ترین پیروزی در دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام‌های جهانی محسوب می‌شود. پیش از این پیروزی 6 بر یک مجارستان مقابل سوئد در جام جهانی 1938 به همراه پیروزی 6 بر یک آلمان غربی برابر اتریش در جام جهانی 1954 پرگل‌ترین بازی‌های مرحله نیمه نهایی ادوار جام‌های جهانی بودند.

*شکست 7 بر یک مقابل آلمان، همچنین سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال برزیل شد. پیش از این، شکست 6 بر صفر برابر اروگوئه در کوپا آمه‌ریکای سال 1920 به عنوان سنگین‌ترین باخت برزیل در تاریخ ثبت شده بود.

*تیم ملی برزیل اسکولاری تا اینجای جام بیستم، با 11 گل خورده عنوان بدترین خط دفاع رقابت‌ها را به خود اختصاص داده و با رکورد قبلی‌اش در جام جهانی سال 1938 برابر شده است.

*پس از شکست 3 بر یک مقابل پرو در مرحله نیمه نهایی کوپا آمه‌ریکای سال 1975، این نخستین شکست خانگی تیم ملی برزیل محسوب می‌شود.

*این نخستین باری است که برزیل در جام جهانی هفت گل دریافت می‌کند. برزیل پیش از این تنها یک بار شکست بالای هفت گل داشته که آن هم در سال 1934 برابر یوگسلاوی سابق رقم خورده بود. آن دیدار با نتیجه 8 بر 4 به سود یوگسلاوی سابق به پایان رسیده بود.

*میروسلاو کلوزه، مهاجم تیم ملی آلمان نیز با گلی که به برزیل زد تعداد گل‌هایش در جام‌های جهانی را به 16 گل رساند و رکورد خود و رونالدوی برزیلی را شکست.

*کلوزه اولین فردی است که به صورت متوالی در چهار دیدار نیمه نهایی جام‌های جهانی شرکت داشته است. او در کنار کافو، دو بازیکنی هستند که با کسب 16 پیروزی در جام‌های جهانی رکورددارند.

*آلمانی‌ها از طرف دیگر با اولین گلی که در این بازی توسط توماس مولر به ثمر رساندند دو هزارمین گل تاریخ فوتبال‌شان را هم به ثمر رساندند و بنابراین تا اینجای کار آلمان دو هزار و شش گل به ثمر رسانده است. نخستین گل تاریخ فوتبال آلمان را فریتس بکر در سال 1908 به ثمر رسانده است.

*شاگردان یواخیم لو اولین تیمی هستند که توانسته‌اند در تاریخ جام جهانی در عرض شش دقیقه چهار گل به ثمر برسانند.

* پیش از این سنگین‌ترین شکست برزیل در سال 1920 با شکست 6 بر صفر برابر اروگوئه حاصل شده بود.

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز

hesam72

عضو جدید
یعنی برا این تحقیر تاریخی باید ی تاپیک جداگونه زده شه تا سالیان سال روش بحث بشه...!
چی بود اخه؟؟؟ فوتبال بود یا بسکتبال....المان اگه میخواست میتونس برزیلو دورقمی کنه...فکر برنامه بیس چارده کردن بیشتر10تا نزدن!!!!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی برا این تحقیر تاریخی باید ی تاپیک جداگونه زده شه تا سالیان سال روش بحث بشه...!
چی بود اخه؟؟؟ فوتبال بود یا بسکتبال....المان اگه میخواست میتونس برزیلو دورقمی کنه...فکر برنامه بیس چارده کردن بیشتر10تا نزدن!!!!

دقیقا......
فردا شب میخوان اسکولاری رو دعوت کنن برنامه ماه عسل !!

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
کنايه هاي طنزآميز به شکست سنگين برزيل(خعلی باحاله!)

کنايه هاي طنزآميز به شکست سنگين برزيل(خعلی باحاله!)

شکست تاريخي و عجيب تيم ملي فوتبال برزيل از آلمان با واکنش‌هاي زيادي در فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي مواجه شد که بخش زيادي از اين واکنش‌ها، طنز است.سايت «پارسينه» بخشي از اين واکنش‌ها را گردآوري کرده است که با هم مي‌خوانيم:

* از اين به بعد موقع خواب به جاي اينکه گوسفند بشمرم، حساب مي‌کنم که مثلا اگه بازي 500 دقيقه طول مي‌کشيد، آلمان چند گل ديگه به برزيل مي‌زد؟

* آلمان خطاب به برزيل: اومديم نود دقيقه خودتون رو ببينيم ... همش دم دروازه دارين توپ جمع ميکنين ...

* اسکولاري تو مصاحبه بعد بازي: دسته خرابه رو دادن دست ما.

* آيا مي‌دانستيد «مير»وسلاو کلوزه از سادات بالکان است؟ اجداد وي از سادات کلخوري اصفهان بودند که بر اثر جنگ‌هاي صليبي به بالکان مهاجرت کردند. پ.ن: ژانر اينايي که سريع هر چيز خوبي رو مي‌چسبونن به خودمان!

* اما اگه کسي نتيجه اين بازي رو پيش‌بيني کرده باشه ميشه به عنوان پيشوا پذيرفتش و کلا پرسيد به چي اعتقاد داره، به همون معتقد شد :)

* طبق اخبار موثق براي جلوگيري از خيزش و قيام ناشي از خوشحالي بعد از برد، دستور از بالا به برزيلي‌ها رسيده بود که بايد ببازند.

* الان اسکولاري به يوآخيم لو ميگه داداش ما هم يه گل بزنيم؟ لو ميگه نه! اسکولاري ميگه پس من يه موز برداشتم.

* حالا ديگه بقال سر کوچه هم طرفدار آلمان شده!

* کاري که کل دنيا مي‌گفتند آرژانتين با تيم ايران مي‌کنه، آلمان با برزيل کرد :)

* خبر فوري: دقايقي پيش فرمانداري آبادان تقاضاي پناهندگي اسکولاري را رد کرد.

* واقعا جا داره جمشيد مشايخي رو بفرستم برزيل بوسه‌اي نثار اين شانه‌هاي مردانه آلماني‌ها بکنه.

* سردبير مجله TIME طي تماسي با فردوسي‌پور گفته عکس اونايي که درست پيش‌بيني کردن رو بفرسته تا شماره بعد روي جلد کار کنن.

* خداييش با اين باخت برزيل به ارزش‌هاي تيم ايران خيلي اضافه شد. خداوکيلي ايران خيلي بهتر از برزيل در اين جام جهاني حاضر شد. به نظرم مردم بايد بريزن تو خيابون!

* خب لامصبا جنگ جهاني رو هم پنج - هيچ مي‌بردين! فقط فوتبال و بنز و ب.ام.و و صنعت و نظم و ... بلدن.

* آقا راسته؟ ميگن يه هيات «آبي‌پوش» از ايران دارن ميرن برزيل تحت عنوان «ستاد دلجويي»

* از آلمان فقط ميشه با اين وضع شکايت حقوق بشري کرد. بابا اومدي فوتبال بازي کني يا حساب شکست در جنگ جهاني دوم رو صاف کني؟

* به نظرم بين دو نيمه بدون سر و صدا جام رو بدن به تيم آلمان بگن مخفيانه از برزيل خارج بشه. بازيکناي برزيل هم همونجا يه سبيلي چيزي بذارن که شناخته نشن. به عنوان کارگر ورزشگاه قاطي جمعيت برن بيرون.

* اين طرفداران برزيل به چه اميدي نشستن و دارن بازي رو ميبينن؟ خب اون صندلي‌هاي بي‌صاحابو پرت کنيد وسط زمين ديگه! آخه طرفدار اينقدر با ادب؟

* برزيل، الشباب، پيکان، استقلال، ملوان، پيوندتان مبارک!

* آقا نکنيد اين کارها رو. حرمت صابخونه رو نگه داريد. خداييش من به عنوان طرفدار آلمان دارم ناراحت مي‌شم.

* خاک تو سرتون. يه دعوا راه بندازيد زمينو ترک کنيم. حداقل 3 تا حساب ميشه!

* قربون غريبيت برم استقلال، چي کشيدي تو اون بازي شيش هيچ ...

* يعني الان ممد مايلي کهن مربي آلمان بود الان همون لب خط نشسته بود داشت واسه برزيل گريه ميکرد ... :)))

* ليک آزادگان با حضور شموشک و برزيل

* آلمان گند زد به هيجان نيمه‌نهايي جام جهاني! انقدر تپ و تپ 5 تا زد که کلا يادمون نيست کي چي رو چه جوري زد!

* بنا بر گمانه زني‌ها، فيليپه اسکولاري مربي برزيل قرار است در برنامه امشب ماه عسل حضور پيدا کرده و بينندگان را مهمان احساسات خود کند.

* عرق شرم به پيشانيم نشست! برزيل فکر کنم بعد اين بازي از «کشور» به «بخش» ارتقاء بدنش.

* رونوشت به رئيس صداوسيما: لطفا در بازي برزيل - آلمان، حرکات آهسته نشان ندهيد. ممکن است در همين فاصله، آلمان گل بعدي‌اش را هم بزند!

* کاري که آلمان با برزيل کرد «کاکرو» با بچه‌هاي تيم اميد تو فوتباليستا نکرد.

* آدم حيفش مياد بره دستشويي 4 تا گل ديگه از دست بده!

* خبر فوري: مجيد جلالي براي جانشيني اسکولاري اعلام آمادگي کرد.
:D

hesam72

عضو جدید
دقیقا......
فردا شب میخوان اسکولاری رو دعوت کنن برنامه ماه عسل !!

خیلی باحال بود...
شک نکن برنامه ماه عسل امروز همش در مورد برزیل بحث مکنه..اولین حرف مجریم اینه: قابل توجه بینندگان عزیز مخصوصا ابادانیا ما اقای اسکولاری رو دعوت کردیم اما ایشون گفتن میخوان برن کویت...ایشالا ی فرصت دیگه!!!

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی باحال بود...
شک نکن برنامه ماه عسل امروز همش در مورد برزیل بحث مکنه..اولین حرف مجریم اینه: قابل توجه بینندگان عزیز مخصوصا ابادانیا ما اقای اسکولاری رو دعوت کردیم اما ایشون گفتن میخوان برن کویت...ایشالا ی فرصت دیگه!!!

آخه تقصیر خودشونم نبود....... دسته خرابرو داده بودن برزیل..[FONT=&quot]

[/FONT]

MILA.S

عضو جدید
*مورد داشتیم از طرف پرسیدن بازی آلمان و برزیل چند چنده؟ گفته الان؟ یا الان؟
* بیداری؟؟؟... اس ام اس اسکولاری به دل بوسکه بعد از بازی
خخخخخ.........

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدا وکیلی باید اون 28 نفری که 1-7 پیش بینی کرده بودنو بیارن ماه عسل..... اینا نمیتونن زمینی باشن....((:)

مه دوست

عضو جدید
دیشب اینقدر دلم برا اون پسر بچه که گریه میکرد سوخت:crying2:(نیمه اول نشونش دادنا)
پیش بینی کرده بودم که آلمان با اختلاف یه گل می بره ولی طرفدار برزیل بودم،اصلا بعد از نیمه اول به عنوان اعتراض رفتم خوابیدم:w20:

hesam72

عضو جدید
ولی خدا وکیلی باید اون 28 نفری که 1-7 پیش بینی کرده بودنو بیارن ماه عسل..... اینا نمیتونن زمینی باشن....((:)

منم اگه 20تا سیم کارت داشتم یکیشو میدادم7-1...!
ولی واقعیت اینه ک7-1نمیدادم!!!:razz:
احتمالا میخواستن ماه تولد خودشونو بفرستن بجایی اشتباه فرستادن بیس چارده...!!!

hesam72

عضو جدید
دیشب اینقدر دلم برا اون پسر بچه که گریه میکرد سوخت:crying2:(نیمه اول نشونش دادنا)
پیش بینی کرده بودم که آلمان با اختلاف یه گل می بره ولی طرفدار برزیل بودم،اصلا بعد از نیمه اول به عنوان اعتراض رفتم خوابیدم:w20:

من ک اصا از فکر داوید لوییز دز نمرفتم...بدبخت اولین کاپیتانیش فاجعه شد....
بعد از بازی این دعای سحرو میخوند منم با داویو لوییز همزاد پنداری مکردم...!

1234hamid

کاربر بیش فعال
اره والا نمیدونم چطوری ان اینا تو بازی هلند اسپانیا هم 30 نفری گفته بودن 5-1 شایدم شانسی میپرونن البته والا ادم بخدا شانسی هم بپرونه نمیشه اینطوری چی بگم والا :)))

1234hamid

کاربر بیش فعال
اون همه دختر داشتن گریه میکردن دلت برا اونا نسوخت :)))) هاااااا

مه دوست

عضو جدید
مطمئناً آبین و لنگی نیستن
7 تا آقا فرهاد
یه دونم تک ستاره ای بنام استقلال

در این که کیسه کشن که شکی نیست......آخه تجربه داشتن میدونستن چه خبره....

8 داش علی مونو عشق است.....

نه آبی بوده نه قرمز
کلا اصلا فوتبالی نبوده که تونسته همچین چیزی رو پیش بینی کرده:D:biggrin:
شایدم اصلا اشتباهی فرستادن؛میخواسته به یکی دیگه اس بده منظورش این بوده که پلاک خونمون 71 یا 71 دقیقه ی دیگه می رسم خونه، یا 71 نفر رو برای افطاری فردا دعوت کن:thumbsup2:

1234hamid

کاربر بیش فعال
احتمال فوتبالی نبودنشون زیاده :) دعوت برا افطاری هم خخخخ احتمالش هست والا :)
نه آبی بوده نه قرمز
کلا اصلا فوتبالی نبوده که تونسته همچین چیزی رو پیش بینی کرده:D:biggrin:
شایدم اصلا اشتباهی فرستادن؛میخواسته به یکی دیگه اس بده منظورش این بوده که پلاک خونمون 71 یا 71 دقیقه ی دیگه می رسم خونه، یا 71 نفر رو برای افطاری فردا دعوت کن:thumbsup2: