تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samantharaha

عضو جدید
سلام دوستان لطفا لطفا برید تو سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش برای زمان امتحان اسکیس ذرخواست بدین بعد ماه رمضون برگزار بشه.سالهای پیش هم بوده که مرداد برگزار شده
قبلا ها که کلا اواخر تیر 27. و 28 تیر میشد. انتحان نظام هم 22 و 23 تیر هست اونم دلیل بیارین , و امتحانات دانشگاه رو . اگه خیلی ها بفرستن میشه به جون خودم . به دوستاتونم بگین.
حتی میشه کتبا هم اعتراض نوشت

الهه معماري

عضو جدید
سلام و همگی تون خسته نباشید
منم از همه خواهش می کنم برید تو سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش و درخواست بدین اسکیس بعد ماه رمضون برگزار شه.مگه امتحان تئوری عقب نیفتاد.باور کنید میشه فقط باید همه درخواست بدیم
آخه این تاریخ واقعن بی انصافیه
لطفا...

sasname

عضو جدید
من امتحانات پایان ترممه اصلا به این توجه میکنن که خیلی از داوطلبین ترم اخرینو خرداد درگیر امتحاناتن تازه اگه شهرستانم باشن که دیگه نور الا نور میشه یه بچه ده ساله بخواد برنامه ریزی کنه این به نظرش میرسه

الهه معماري

عضو جدید
من امتحانات پایان ترممه اصلا به این توجه میکنن که خیلی از داوطلبین ترم اخرینو خرداد درگیر امتحاناتن تازه اگه شهرستانم باشن که دیگه نور الا نور میشه یه بچه ده ساله بخواد برنامه ریزی کنه این به نظرش میرسه
سیستم پاسخگویی سمت چپ صفحه اصلی سنجش
دوستان اگه ما بخوایم حتما میشه ها باور کنید

منامنا

عضو جدید
میشه لطفا یه نفر بگه برای اینکه بتونیم تو امتحان اسکیس شرکت کنیم باید از کجا ثبت نام کنیم؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارف عالیییییه.....آآآآآآآآآآآآآآفرین...یه شیت بسته موضوعی هم بزار ببینیم...;)

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه خوشم اومد.....ولی از داداشم پرسیدم...
اون
خییلی

خوشش اومد
ایولا!

ممنون پروین خانم......از داداشت هم تشکر می کنم.

عارف عالیییییه.....آآآآآآآآآآآآآآفرین...یه شیت بسته موضوعی هم بزار ببینیم...;)
ممنان.........
منظورت از بسته موضوعی چیه؟من که پارسه نیستم!:D

arefeh

کاربر ممتاز
ممنون پروین خانم......از داداشت هم تشکر می کنم.

ممنان.........
منظورت از بسته موضوعی چیه؟من که پارسه نیستم!:D

عارف پارسه نداری....بسته عارف ک داری:biggrin:
منظورم یه شیت کامل ک توش یه موضوع رو با پلان و مقطع و پرس جمع کردی از اونهااا...بسته عارف Ex5 مدل جدید G5:D

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الان تو 15 دقیقه........

عارف پارسه نداری....بسته عارف ک داری:biggrin:
منظورم یه شیت کامل ک توش یه موضوع رو با پلان و مقطع و پرس جمع کردی از اونهااا...بسته عارف Ex5 مدل جدید G5:D

دو سه تا از کارای خوبم الان همرام نیست ، یکی دو تا از بچه ها بردن ولی هر وقت که برگردوندن ،واستون آپلود می کنم.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز

دو سه تا از کارای خوبم الان همرام نیست ، یکی دو تا از بچه ها بردن ولی هر وقت که برگردوندن ،واستون آپلود می کنم.

سلام ایول پسر حسابی اسکیسمن شدی !!!دمت گرم از پلان و مقطع و پرسپکتیو دید پرنده هم کار بزار;)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما هم که داریم اسکیس فشرده شکوهی میریم و خونه هم تمرین میکنید . شایع شده 23 خرداد امتحانه . خیلی بده اگه اینطوری باشه

arefeh

کاربر ممتاز
ما هم که داریم اسکیس فشرده شکوهی میریم و خونه هم تمرین میکنید . شایع شده 23 خرداد امتحانه . خیلی بده اگه اینطوری باشه

بابا بزید تو سایت سنجش خووو اعتراض بزنید....ما 23 امتحان نظام مهندسی داریم خخخخخووووووو....ای بابااا...حداقل به بهونه ما شاید بیوفته عقب:(

arefeh

کاربر ممتاز

عارف جونه من بیا کارتو ببین...دست بردم تووشششششششششش..خخخخخخخخخ
خیلی حال داد...بقیه کاراتم میخوام دست کاری کنم....:biggrin:
www.www.www.iran-eng.ir/showthread....وهی)/page143?p=7619760&viewfull=1#post7619760

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بزید تو سایت سنجش خووو اعتراض بزنید....ما 23 امتحان نظام مهندسی داریم خخخخخووووووو....ای بابااا...حداقل به بهونه ما شاید بیوفته عقب:(

من اصلا قرار نیس اسکیس شرکت کنم ولی میرم اعتراض بزنم جامعه آماری معترضین زیاد کنم:D

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید من کارت ارشد آزاد رو گرفتم روش نوشته وسایل طراحی و ماژیک راپید و ... رو داشته باشین یعنی امتحان اسکیس رو هم همزمان میگیرن؟؟ کسی اطلاع نداره؟؟

sam architect

عضو جدید
سلام دوستان ببخشید من کارت ارشد آزاد رو گرفتم روش نوشته وسایل طراحی و ماژیک راپید و ... رو داشته باشین یعنی امتحان اسکیس رو هم همزمان میگیرن؟؟ کسی اطلاع نداره؟؟
سلام مهندس جان بله امتحان اسکیس رو هم همزمان میگیرن باید امادگیشو داشته باشی.

آخرین ویرایش:

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام مهندس جان بله امتحان اسکیس رو هم همزمان میگیرن باید امادگیشو داشته باشی.

کار مسخره ای نیست؟؟؟ آخه آدم رو تک صندلی میتونه راحت طراحی کنه؟؟/ یه سوال شیت اسکیسشون جنسش کاغذه یا مقوا؟؟ چون من معمولا با آبرنگ راندو میکنم مشکل واسم درست میشه اگه کاغذ باشه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
کار مسخره ای نیست؟؟؟ آخه آدم رو تک صندلی میتونه راحت طراحی کنه؟؟/ یه سوال شیت اسکیسشون جنسش کاغذه یا مقوا؟؟ چون من معمولا با آبرنگ راندو میکنم مشکل واسم درست میشه اگه کاغذ باشه

میشه چندنمونه از راندوهاتونو بذارید؟؟؟
من راندو با آبرنگ دارم اما نتونستم از پسش بربیام..!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام بچه ها... خوبید؟ خدایی جای ینفر خالی نیست؟ :)
دعا می کنم همتون هرچی میخاید مصلحتتون همون باشه و بهترین دانشگاه ها ببینمتون و افتخار کنیم.

سلاااااام مهندس
شما نبودید از مهندس پویان پیگیر حالتون و مسئله ای ک واستون پیش اومده بودیم
چی شد؟؟پیگیری هاتون نتیجه ای داد؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...cf5bf09edead3b
این عکس ها نمونه های اسکیس بسیار می باشد برید حال کنید لذت ببرید امااا اصراف نکنید
:biggrin:
هم پلان داره هم پرسپکتیو داره هم مقطع هم کانسپت.بازم کار میزارم براتون
تو این تایپیک هم میزارم اونایی که زمان بندی نمیاند اینجا میاند فقط بتونند استفاده کنند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا