بچه های معماری و شهرسازی کمک کنین.خدا خیرتون بده

fereshte1111

عضو جدید
سلام بچه ها. لطفا بهم کمک کنین.
یه تحقیق داده استاد بهم واسه درس تحلیل فضای شهری به اسم کیفیات محیطی فضای همگانی
لطفا هر چی در مورد کیفیت های محیطی میدان یا هر چیز دیگه دارید بذارید لطفا.خیلی عجله دارم
خدا خیرتون بده دعاتون میکنم

shiva71

عضو جدید
سلام کتاب طراحی فضای شهری دکتر پاکزادو بخون به دردت میخوره

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس می کنم موضوعش مثل بحث های درک و بیان محیط شهریه!
کتاب سیمای شهرم کمکت می کنه. و کتاب گزیده منظر شهری. و مقاله کوروش گلکار. و از نظر جامعه شناختی کتاب جامعه شناسی شهری دکتر محمدتقی شیخی

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام بچه ها. لطفا بهم کمک کنین.
یه تحقیق داده استاد بهم واسه درس تحلیل فضای شهری به اسم کیفیات محیطی فضای همگانی
لطفا هر چی در مورد کیفیت های محیطی میدان یا هر چیز دیگه دارید بذارید لطفا.خیلی عجله دارم
خدا خیرتون بده دعاتون میکنم

سلام
مقاله دکتر گلکار- مولفه های کیفیت طراحی شهری- مجله صفه - (فایل ضمیمه)مشاهده پیوست 042 Keyfiyat-e Tarahi Shahri va Moalefeh-haye Aan.pdf

کتاب فضاهای عمومی و خصوصی شهر- نوشته علی مدنی پور ترجمه دکتر فرشاد نوریان
کلا کتاب فوق العاده ایه :)

mariiana

عضو جدید
سلام دوستان.کسی میتونه کمکم کنه ؟؟من خیلی فوری نیاز به یک نمونه پروژه ساماندهی و بازسازی یک بافت فرسوده دارم.کمکم میکنید که از کجا میتونم چنین چیزیو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان.کسی میتونه کمکم کنه ؟؟من خیلی فوری نیاز به یک نمونه پروژه ساماندهی و بازسازی یک بافت فرسوده دارم.کمکم میکنید که از کجا میتونم چنین چیزیو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

سوالت خیلی کلیه مهندس. من پروژه ساماندهی بافت فرسوده زیاد دارم ولی حجمش خیلی بالاست. قابل انتقال از طریق وب نیست. بگو دقیق کدوم بخشش برات مهمتره که اگر شد آماده اش کنم برات.

بالا