برنامه نویسی را از کجا شروع کنم؟؟؟

boy.simple

عضو جدید
سلام دوستان عزیز برای من که رشته کشاورزی خوندم واز کامپیوتر یه چیز عمومی می دونم وعلاقه مند به برنامه نویسی هستم از کجا شروع کنم نقصه صفر من یا استارت من از کجا هست؟
دوما اگر بخوام نرم افزارهای جاسوسی مثل کی لاگر بسازم به صورت حرفه باید چه برنامه نویسی یاد داشته باشم یا یاد بگیرم؟
ممنون منتظر کمکتون هستم دوستان عزیز

Sarp

مدیر بازنشسته

شروع نکنی بهتره

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بابک نا امیدم می کنی:w44:
کمکم کن دوست عزیز:w16:
میخواد دستای تو کار کم شن . اقا برو رشته خودت چرا وارد حیطه کاری ملت میشی :دی
به نظر من یکی از visual ها رو شروع کنین خوبه . البته بستگی داره که برای چی میخواین؟ صرفا علاقه یا میخواین کاریم انجام بدین ؟

boy.simple

عضو جدید
ویژوال بیسیک چطوره من فقط می خوام بتونی کی لاگر حرفه ای درست کنم با تروجان های حرفه ای!!!!!!!!!!!!
کدوم برنامه نویسی مختص این کار هست؟؟؟
برای یاد گیریش هم چقدر زمان می بره؟؟؟؟؟؟
مرسی:w16:

boy.simple

عضو جدید
میخواد دستای تو کار کم شن . اقا برو رشته خودت چرا وارد حیطه کاری ملت میشی :دی
به نظر من یکی از visual ها رو شروع کنین خوبه . البته بستگی داره که برای چی میخواین؟ صرفا علاقه یا میخواین کاریم انجام بدین ؟

من می خوام فقط توانایی اینو داشته باشم کی لاگرحرفه ای درست کنم همین!!!!!!
دوما: مگر ویژوال چند تا هستند وباید از کدوم شروع کنم البته من ازصفرم هیچی فعلا بارم نیست وچقدر زمان می بره؟

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم میخوام یاد بگیرم
فکر کنم استعداد برنامه نویسی رو داشته باشم
بهم بگین اگه بخوام برنامه نویسی رو در حدی که بتونم باهاش کار کنم یاد بگیرم باید از چی شروع کنم؟؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

salam.6864

عضو جدید
سلام
منم میخوام یاد بگیرم
فکر کنم استعداد برنامه نویسی رو داشته باشم
بهم بگین اگه بخوام برنامه نویسی رو در حدی که بتونم باهاش کار کنم یاد بگیرم باید از چی شروع کنم؟؟؟
به نظرم از سی شارپ شروع کنی خیلی خوبه:w14:

• Like
واکنش ها: Next

boy.simple

عضو جدید
چون میدونم واسه چی میخوای

واسه کیلاگر یا سی پلاس پلاس (سی هم فرق نمیکنه) یاد بگیر
یا ویژوال بیسیک
که دومیش راحتتره
اولیش هم قدرت :w16:

به من گفت برنامه نویسی دلفی خیلی عالیه راحتر از همه وپرکاربردتر هم هست
شما نظرتون چی هست؟

MaSoUd-5

عضو جدید
به من گفت برنامه نویسی دلفی خیلی عالیه راحتر از همه وپرکاربردتر هم هست
شما نظرتون چی هست؟

راست گفته بهت هم سادس هم زبون خوبیه برای تحت ویندوز زبان قدرت مندی هم هست

با c++ با c با Assembly با vb با python با perl با .net ها یا ... میتونی بد افزار بنویسی اما نوشتنش مهمه;)

همون delphi رو کار کن

امیدوارم موفق باشی

میتا

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز برای من که رشته کشاورزی خوندم واز کامپیوتر یه چیز عمومی می دونم وعلاقه مند به برنامه نویسی هستم از کجا شروع کنم نقصه صفر من یا استارت من از کجا هست؟
دوما اگر بخوام نرم افزارهای جاسوسی مثل کی لاگر بسازم به صورت حرفه باید چه برنامه نویسی یاد داشته باشم یا یاد بگیرم؟

حالا چرا انقد خشن؟!!!:w12::w15: فک کنم شما باید اول الگوریتم رو خوب یاد بگیرین بعد مثلا c رو....:w10:

boy.simple

عضو جدید
من تنها هدف اینکه که فقط یک کی لاگر نویس حرفه ای بشم یکی از دوستان تعریف دلفی را زیاد می کرد اون 10سال دلفی برنامه نویسی می کرد این جمله اون بهم گفتم.....گفت دلفی را یاد بگیرد بهترین وراحترین وپرکاربردترین هست گفت خوب یاد بگیر10سال دیگه خودم بهت ایمیل می دم تا با هم هوش مصنوعی طراحی کنیم!!!!
البته من متوجه منظورش زیاد نشد فقط دونستم از نظر ایشون دلفی خلی عمق داره البته خودم از برنامه نویسی فعلا یک اسم بلدم!!
من از کتاب شروع کنم یا برم بازار نرم افزارهای آموزشی را بگیرم؟؟؟؟
من یک کی لاگر ساز حرفه ای بشم چقدر زمان نیاز دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی:w21:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من بهتره اول پاسکال و بعد C رو یاد بگیری.

برنامه نویسی دلفی بر اساس پاسکال هست

mohsen100

عضو جدید

دوست عزيز
به نظر من اصلا ياد نگيري بهتره چون هدف تو خوب نيست
برنامه نويسي براي هدفهاي ديگس داداش

lightseeker62

عضو جدید

حالا بین این همه کار تو دنیا چرا میخوای برنامهی نویسی یاد بگیری؟
اصلا بدرد رشته کشاورزی میخوره؟ (مثلا برای برنامه ریزی ماشین آلات کشاورزی؟ :surprised:)
شوخی کردم ;)
بنظر من، c رو بیخیال شو. c هم خیلی سخته، هم خیلی تخصصیه.
بروی visual basic یاد بگیر. راحت تره، خیلیم برنامه قوی ایه.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
حالا بین این همه کار تو دنیا چرا میخوای برنامهی نویسی یاد بگیری؟
اصلا بدرد رشته کشاورزی میخوره؟ (مثلا برای برنامه ریزی ماشین آلات کشاورزی؟ :surprised:)
شوخی کردم ;)
بنظر من، c رو بیخیال شو. c هم خیلی سخته، هم خیلی تخصصیه.
بروی visual basic یاد بگیر. راحت تره، خیلیم برنامه قوی ایه.

:surprised::surprised::surprised::surprised:
وی بی از سی شارپ قویتره؟! سی شاید سخت باشه اما سی شارپ ساخت یافته تره و یادگیریش راحت تره :gol:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سي # به مراتب بهتر از ويژوال بيسيك است چون از اول پايه شي گرا داشته
هر چند روز به روز تفاوت بين زبانها كمتر مي شه
در مورد دوستمون هم بايد بگم برنامه نويسي براي برنامه هاي جاسوسي و ... كمي نياز به تبحر و تلاش بيشتر داره
بايد مفاهيم شبكه ها ، سيستم عامل و كدهاي بهينه رو خوب ياد بگيريد
برخلاف نظر دوستمون به نظر من ايده خوبي است كه به خاطر ويروس نويسي به برنامه نويسي روي بياريد چون ممكنه در آينده به جاي يه ويروس نويس تبديل به يه برنامه نويس امنيتي بشيد

mohsen100

عضو جدید
سي # به مراتب بهتر از ويژوال بيسيك است چون از اول پايه شي گرا داشته
هر چند روز به روز تفاوت بين زبانها كمتر مي شه
در مورد دوستمون هم بايد بگم برنامه نويسي براي برنامه هاي جاسوسي و ... كمي نياز به تبحر و تلاش بيشتر داره
بايد مفاهيم شبكه ها ، سيستم عامل و كدهاي بهينه رو خوب ياد بگيريد
برخلاف نظر دوستمون به نظر من ايده خوبي است كه به خاطر ويروس نويسي به برنامه نويسي روي بياريد چون ممكنه در آينده به جاي يه ويروس نويس تبديل به يه برنامه نويس امنيتي بشيد

اره درسته
اما من ميگم حالا كه ميخواد ياد بگيره هدف رو بهتر كنه حتمن موفقتر ميشه
مثلا بره تو ماكرو سافت :D يا بره يه .... نميدونم هرجا كه خوبه
به قول معروف چون كه صد امد عادل فردوسي پور هم پيش ماست

Sarp

مدیر بازنشسته
تا تو بخوای برنامه نویسی یاد بگیری و تکنیکهای کیلاگر نویسی و تروجان نویسی رو یاد بگیری قیامت شده و من رفتم بهشت و . . . .
برو بشین طرف رو با fake page بزن تموم شه دیگه
ای بابا

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تا تو بخوای برنامه نویسی یاد بگیری و تکنیکهای کیلاگر نویسی و تروجان نویسی رو یاد بگیری قیامت شده و من رفتم بهشت و . . . .
برو بشین طرف رو با fake page بزن تموم شه دیگه
ای بابا
fake یعنی فکش رو بزن بیار پایین:w15::w15::w15:
یا یعنی فک زدن ( حرف اضافی؟؟؟):w02: