بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی معماری کنکور 93

reza55555

عضو جدید
اهان دراون مورد من مثال خودم رو میزنم،من رشته ام ریاضی بودش دانشگاه ارومیه کاردانی به کارشناسی معماری خوندم من براتربیت معلم هم انتخاب رشته کردم،برامصاحبه رفتم قبول نشدم،انتخاب رشته هم کردم تااینکه دانشگاه ارومیه قبول شدم
حالایه دوست هم داشتم اون قبول شده بود نصف ترم اول رواومده بود بخاطرقبول شدن ازتربیت معلم ترک تحصیل کرد و رفت تربیت معلم،حالاتوهم بروتوسایت سنجش سوالت روبذاریه روزه جوابتومیدن،این تجربه من بودش

reza55555

عضو جدید
البته این چیزی که من میگم برارشته یا دانشگاههایی هستش که مصاحبه عملی یا...دارن
من ذهنم اینقدقدمیده،امیدوارم کمکت کرده باشم

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منظورم اینه که هم غیر انتفاعی و هم شبانه قبول شم.بعد یکی از اینا رو برم ثبت نام کنم.
من هم دانشگاهیم انگار اینطوری بودن.
شبانه قبول شده بودن.
برای سوره هم میخواستن برن مصاحبه.
کسیرو ندارین که دقدق بهمون بگه؟
من با کسی اتباط نارم که ازش وال کنم.

فقط سوره اینجوریه..
وقتی سوره مجاز میشی همزمان انتخاب بعدیتو هم قبول میشی

9516230

عضو جدید
ممنون لطف کردین.
اتفاقا سوره هم مصاحبه داره.
مشکل اینه که مهلت انتخاب رشته تا فرداس.
امیدورم که جواب بدن.
ممنون.

9516230

عضو جدید
مهسا جون مرسی.
الان تو انتخاب رشته باید اول دولتیا رو بزنم یا سوره؟
بعم سوال دیگه ام اینه ک اگه من به جز سوره بقیه دانشگاهارو بزنم امکان نداره که ده روزان ی شبانه قبول شم؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می خوام اول روزانه تهران بزنم.
بعد شبانه تهران و بعد
نیمه دوم تهران

به نظرتون سوره رفتن بهتره یا آزاد تهران جنوب ؟؟؟
با توجه به اینکه می خوام واسه ارشد برم خارج از کشور اگه روزانه قبول نشدم چی کار کنم ؟

اگه قصد خارج رفتن داری باید اینو بدونی که دانشگاه های اونور دانشگاه غیر انتفاعی رو اصلا قبول ندارن..حتی همه ی سراسری ها رو هم قبول ندارن
با این اوصاف برای خارج رفتن اولویتت دانشگاه آزاد باشه چون آزاد و به راحتی قبول میکنن.

bahar_hs

عضو جدید
مهسا جون مرسی.
بعم سوال دیگه ام اینه ک اگه من به جز سوره بقیه دانشگاهارو بزنم امکان نداره که ده روزان ی شبانه قبول شم؟

معمولا همه اول روزانه می زنن بعد شبانه بعد غیر انتفاعی
سیستم از همون اولین انتخاب شروع می کنه و پیش می ره جلو . هر کدوم و قبول شین دیگه بقیه بررسی نمی شه . ولی منم شنیدم که اگه مثلا روزانه قبول شین و سوره رو هم داشته باشین تو انتخاباتون اگه مجاز شده باشین اعلام می کنه واستون

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهسا جون مرسی.

میشه بپرسم ساکن کجا هستین ؟؟ و دختری یا پسر؟
مسلما انتخابای اولت باید سراسری باشه که اونا هم باید به اولویت محل زندگیت باشه بعد غیر انتفاعی ها رو بزن

بله سوره چون مصاحبه داره به خاطر همین همزمان تو دوتا انتخاب مجاز میشی

متوجه سوال دومت نشدم !

bahar_hs

عضو جدید
اگه قصد خارج رفتن داری باید اینو بدونی که دانشگاه های اونور دانشگاه غیر انتفاعی رو اصلا قبول ندارن..حتی همه ی سراسری ها رو هم قبول ندارن
با این اوصاف برای خارج رفتن اولویتت دانشگاه آزاد باشه چون آزاد و به راحتی قبول میکنن.

پس بهترین کار اینه که اول روزانه ها رو بزنم بعد شبانه اگه قبول نشدم آزاد . درسته ؟
البته من فقط می خوام تهران بزنم .

reza55555

عضو جدید
جان من جواب منم بدین هشتاریاضی زدم بنظرتون خوبه؟یاکم زدم؟حتماهم هرهشتاش درستن بدون شک

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بهترین کار اینه که اول روزانه ها رو بزنم بعد شبانه اگه قبول نشدم آزاد . درسته ؟
البته من فقط می خوام تهران بزنم .

به نظرم این بهنرین کاره..اما اگه تهرانی توصیه میکنم واسه این موضوع یه سر ب دکتر سعیدی پور بزنی یا باهاشون تماس بگیری ..حتما خیلی بهتر میتونن راهنماییت کنن واسه این موضوع

bahar_hs

عضو جدید
من الان ارشيو درصد و رتبه هاي بچه هارو ديدم مثل اينكه رتبه هاشون اول اومده بعد انتخاب رشته كردن . پس چرا ما داريم بدون حتي ديدن پاسخ نامه انتخاب رشته مي كنيم ؟ :(

از پارسال به این ور دارن این سیستم و پیاده می کنن که قبل از اومدن درصدا و رتبه ها باید انتخاب رشته کنیم. در هر حال فرقی نداره شما از انتخابای خوب شروع کن برو جلو . سیستم هم به همین ترتیب بررسی می کنه شانس قبولیت و . پس مهم نیست درصدت رو بدونی یا نه

bahar_hs

عضو جدید
جان من جواب منم بدین هشتاریاضی زدم بنظرتون خوبه؟یاکم زدم؟حتماهم هرهشتاش درستن بدون شک

چقدر حساس شدین شماااا. 8 تا خوبه . نگران نباشین. من خودم نمی دونم چندتا درست زدم . ولی کلا بچه ها ریاضی رو کم می زنن.
من زبان و همه رو درست زدم فقط یکی رو خالی گذاشتم.

9516230

عضو جدید
من خانوم هستم.تهران.
ببین م اولویت اصلیم شهرمه.چه دولتی چه غیر انتفاعی.
ولی خب میخوام شانسمو امتحان کنم.
من میدونم دولتی تهران قبول نمیشم.برا همین میخوام شهرستانم بزنم که ببین کجا قبول میشم ولی نمیخوام برم.(فط قصدم اینه که ببینم جا دولتی قبول میشم.و الا نمیخوام برم شهرستان)
میخوام ببینم اگه یه وقت شهر دیگه روزدم از سوره تهران جا نمونم.

بعدم اینکه اولویت بندی چطوری باشه که بتونم هم دولتی هم غیر انتفاعی قبول شم.

غیر نتفاعی اول باشه یا دولیتیا؟

bahar_hs

عضو جدید
به نظرم این بهنرین کاره..اما اگه تهرانی توصیه میکنم واسه این موضوع یه سر ب دکتر سعیدی پور بزنی یا باهاشون تماس بگیری ..حتما خیلی بهتر میتونن راهنماییت کنن واسه این موضوع

الان تهران نیستم مسافرتم. تلفنی جواب می دن ؟ آخه تا فردا بیشتر مهلت نیست

9516230

عضو جدید
بچه ها خواهشن هر خبری به دست آوردین به ما هم بگین.
من کلا گیج شدم.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خانوم هستم.تهران.
ببین م اولویت اصلیم شهرمه.چه دولتی چه غیر انتفاعی.
ولی خب میخوام شانسمو امتحان کنم.
من میدونم دولتی تهران قبول نمیشم.برا همین میخوام شهرستانم بزنم که ببین کجا قبول میشم ولی نمیخوام برم.(فط قصدم اینه که ببینم جا دولتی قبول میشم.و الا نمیخوام برم شهرستان)
میخوام ببینم اگه یه وقت شهر دیگه روزدم از سوره تهران جا نمونم.

بعدم اینکه اولویت بندی چطوری باشه که بتونم هم دولتی هم غیر انتفاعی قبول شم.

غیر نتفاعی اول باشه یا دولیتیا؟
اول روزانه و شبانه های تهران...بعد غیر انتفاعی سوره و اگه میخوای روزانه شبانه شهرستان بزنی بعد از سوره بزن چون تو با رتبه ای که بتونی شهرستان بیاری با همون رتبه سوره تهران قبولی و اصلا ارزش نداره گه بخوای بری شهرستان.. اصلا خودتو درگیر روزانه شبانه نکن هیچ خبری توش نیست !! مگه اینکه تهران باشه
تهران دوتا غیر انتفاعی داره...سوره و پارس

reza55555

عضو جدید
برادریاخواهری که اسمت شمارس وهمچونین مهسا،یعنی یه امیدی بهم دادین که یه ماه به امیدحرفتون دلخوشم،خداکنه جزصدنفرباشم تاروزانه تبریزقبول بشم،وای که چه شود

bahar_hs

عضو جدید
مهسا جان 1 سوال
اینکه مثلا 1 دانشگاه و اناخاب چندم بزنیم ربطی به قبولی داره ؟؟ منظورم اینکه مثلا
یعنی اگه رتبه من مثلا 70 و یکی 71 باشه . من انتخاب اول قبول نشم . تو انتخاب دوم شبانه بزنم اون تو انتخاب اول بزنه شبانه. سیستم کدوممون رو قبول می کنه؟ به رتبه نگاه می کنه یا انتخاب چندم بودن؟؟؟؟

من که رتبم بهتره قبول می شم یا اون که انتخاب اول زده ؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تهران نیستم مسافرتم. تلفنی جواب می دن ؟ آخه تا فردا بیشتر مهلت نیست

آره جواب میدن...
میتونی هم زنگ بزنی.. هم تو وایبر پیام بزاری یا اس بدی...دیر جواب میدن اما حتما جواب میدن

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادریاخواهری که اسمت شمارس وهمچونین مهسا،یعنی یه امیدی بهم دادین که یه ماه به امیدحرفتون دلخوشم،خداکنه جزصدنفرباشم تاروزانه تبریزقبول بشم،وای که چه شود

با 8تا ریاضی اگه تخصصیا رو هم یکم خوب زده باشی حله !! قبولی

bahar_hs

عضو جدید

اگه 8تاشم درست باشه خوبه . ولی قبولی فقط به ریاضی نیست درصدای دیگه هم مهمه . هم تخصصی ها هم زبان از عمومی ها. ولی در کل ایشالله قبول شین

reza55555

عضو جدید
بهار خانوم،توی سه تا از زبان شک دارم،اگه یادت مونده بپرسم سوالای ضایعی بودن

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهسا جان 1 سوال
اینکه مثلا 1 دانشگاه و اناخاب چندم بزنیم ربطی به قبولی داره ؟؟ منظورم اینکه مثلا
یعنی اگه رتبه من مثلا 70 و یکی 71 باشه . من انتخاب اول قبول نشم . تو انتخاب دوم شبانه بزنم اون تو انتخاب اول بزنه شبانه. سیستم کدوممون رو قبول می کنه؟ به رتبه نگاه می کنه یا انتخاب چندم بودن؟؟؟؟

من که رتبم بهتره قبول می شم یا اون که انتخاب اول زده ؟

والا دقیقا نمیدونم اما اینجور که شنیدم تو سراسری اولویتا مهم نیست اما تو آزاد مهمه

9516230

عضو جدید
مهسا شماره آقای سعیدی رو میدی؟

بهار شما قبول میشی با این مثالی ک زدی.

آخرین ویرایش:

bahar_hs

عضو جدید
مهسا شماره آقای سعیدی رو میدی؟

بهار شما قبول میشی با این مثالی ک زدی.
متوجه منظورتون نشدم
آهان پس یعنی رتبه مهمه نه الویت.
آخه من خودم می خواستم از بهترین شروع کنم برم جلو. امیدوارم همین طور باشه . یعنی رتبه مهم باشه

بالا