اسبفاده از google search در وب

samadehghan

عضو جدید
سلام دوستان میخوام از گوگل سرچ در وب استفاده کنم که فقط توی وبسایت خودمو بگرده
لطفا بهم کمک کنین:cry::cry:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام دوستان میخوام از گوگل سرچ در وب استفاده کنم که فقط توی وبسایت خودمو بگرده
لطفا بهم کمک کنین:cry::cry:
اینجا رو ببینین کدش رو داده . کد دومی رو بذارین توی سایتتون. فقط چهار خط مونده به آخر، اونجا که نوشته value="askdavetaylor.com" ، شما آدرس سایت خودتون رو بنویسین

samadehghan

عضو جدید
اینجا رو ببینین کدش رو داده . کد دومی رو بذارین توی سایتتون. فقط چهار خط مونده به آخر، اونجا که نوشته value="askdavetaylor.com" ، شما آدرس سایت خودتون رو بنویسین

سلام فاطمه عزیز:gol:
ممنون از کمکت،عالی بود. فقط 2تا
1-سوال چیکار کنم متن های اطرافش رو نشون نده، همه ی متن های دیگه رو میتونم بردارم فقط این قسمتی که آدرس سایتمون رو بهش میدم باید باشه که به صورت یه دکمه رادیویی نمایش میده
2-الان که سابت در حال طراحی هست واسه آدرس سایت باید :localhost قرار بدم
ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنی

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام فاطمه عزیز:gol:
ممنون از کمکت،عالی بود. فقط 2تا
1-سوال چیکار کنم متن های اطرافش رو نشون نده، همه ی متن های دیگه رو میتونم بردارم فقط این قسمتی که آدرس سایتمون رو بهش میدم باید باشه که به صورت یه دکمه رادیویی نمایش میده
2-الان که سابت در حال طراحی هست واسه آدرس سایت باید :localhost قرار بدم
ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنی
سلام :smile:
1- برای مخفی کردن این چک باکس که نشون میده میتونین این چک باکسو درون یک تگ div قرار بدین و بهش استایل display:none بدین. این کدشه، ببینین :
HTML:
<form method="get" action="http://www.google.com/search"> <div style="border:1px solid black;padding:4px;width:20em;"> <table border="0" cellpadding="0"> <tr><td> <input type="text" name="q" size="25" maxlength="255" value="" /> 	<input type="submit" value="Google Search" /></td></tr> <tr><td align="center" style="font-size:75%"><div style="display:none"> <input type="checkbox" name="sitesearch" value="askdavetaylor.com" checked /> only search Ask Dave Taylor<br /> </div></td></tr>		</table> </div> </form>

2-بستگی داره. اگه سایت روی اینترنت هستش، همون ادرس سایت رو بزنین و لوکال هاست نباید باشه. اما اگه سایتتون رو دارین توی کامپیوتر خودتون طراحی میکنین و رو اینترنت نیست بله از لوکال هاست استفاده کنین.

بالا