ارشد 92

arezoo_z1366

عضو جدید
سلام بچه من چند تا سوال دارم
1. ما الان داريم آماده ميشيم براي كنكور سال دگيه يعني هموني كه نزدك آذر و دي ؟
2.چرا قشنگ برنامه ريزي نمي كنيد كه با هم پيش بريم؟
3. اول همه راجعبه وقت آزادشون بگن اينكه مثلا در روز با چند ساعت شروع كنيم؟
4. سطح چقدر؟
5. چندومين بارشونه؟
6. ترم تابستون و برداشتن؟
جمع بندي كنيم با يه بر نامه توپ با هم جلو بريم

hooman_hooman

عضو جدید
سلام بچه من چند تا سوال دارم
1. ما الان داريم آماده ميشيم براي كنكور سال دگيه يعني هموني كه نزدك آذر و دي ؟
2.چرا قشنگ برنامه ريزي نمي كنيد كه با هم پيش بريم؟
3. اول همه راجعبه وقت آزادشون بگن اينكه مثلا در روز با چند ساعت شروع كنيم؟
4. سطح چقدر؟
5. چندومين بارشونه؟
6. ترم تابستون و برداشتن؟
جمع بندي كنيم با يه بر نامه توپ با هم جلو بريم
سلام من سال دومه امتحان میدم ترم تابستون هم ندارم از این هفته هم شروع کردم
به نظر من هر کس کتاب هایی که میخونه را اول بگه خیلی خوبه من خودم هنوز نمیدونم برای مدریت چه کتابی را بخونم بهتره
ممنون میشم کسی کمک کنه

arezoo_z1366

عضو جدید
به نظر من هر کس کتاب هایی که میخونه را اول بگه خیلی خوبه من خودم هنوز نمیدونم برای مدریت چه کتابی را بخونم بهتره
ممنون میشم کسی کمک کنه
فكر كنم شماامسال امتحان داريد درسته؟

zeinab64

عضو جدید
خوب وقتي ميگيم 92 مگه منظور ساله ديگه نيست من گيج شدم

کنکور ارشد اواخر بهمن هر سال است. اما ورودی قبولی هاش مهر سال بعدش میفته!!
مثلا امسال که سال 91 هست ما کنکور 92 رو شرکت میکنیم و میگیم کنکور ارشد 92 !!
براساس سال ورودی قبولی داوطلبان هست!!
متوجه شدین؟

anahitanamvar

عضو جدید
ممنون میشم کسی کمک کنه

پس چرا رفتین ؟ بیاین اسم کتاب ها رو بگین یه برنامه هفتگی می نویسیم . اینجا می ریم جلو با هم . بیاین کتاب ها رو و درس ها رو مشخص کنیم برای تابستون برنامش رو من می نویسم هر هفته با هم آخر هفته چک می کنیم میریم جلو .مخصوصا اونا که یه سال دادن کنکور و منابع رو بهتر میدونن بیاین تا سریع از همین فردا شروع کنیم .

farzad.20

کاربر فعال
پس چرا رفتین ؟ بیاین اسم کتاب ها رو بگین یه برنامه هفتگی می نویسیم . اینجا می ریم جلو با هم . بیاین کتاب ها رو و درس ها رو مشخص کنیم برای تابستون برنامش رو من می نویسم هر هفته با هم آخر هفته چک می کنیم میریم جلو .مخصوصا اونا که یه سال دادن کنکور و منابع رو بهتر میدونن بیاین تا سریع از همین فردا شروع کنیم .

سلام مهندس
راستش من چون این تابستون کارآموزی برداشتم و بجز اون یه کم گرفتاری ام دارم وقتی پیشنهاد با هم خوندن رو دادین نیومدم تا یه وقت بد قول نشم
اما میخوام با همین وقتی که دارم سعی خودمو بکنم
خب تا جایی که من یادمه شما یه هفته پیش کتابارو گرفتین
شروع کردین؟؟
اگه شروع کردین از چه درسایی شروع کردین؟؟
اگرم نه از چی میخواین شروع کنین ؟؟
برنامه تونو بگین من پایه هستم

farzad.20

کاربر فعال
سلام بچه ها شما كتاب هاي زبان اصلي رو مخونيد؟ من زبانم خوب نيست

سلام دوست عزیز
نه
من که زبان اصلی نمیخونم فک نمیکنم کسی واسه کنکور زبان اصلی بخونه چون متاسفانه زبان اکثر بچه ها ضعیفه

آخرین ویرایش:

arezoo_z1366

عضو جدید
خوب بيايد شروع كنيم من ميگم از ساختمان داده و ساختمان گسسته شروع كنيم من كتاب هاي پ‍‍‍‍ژوهش و گرفتم

hooman_hooman

عضو جدید
من فعلا میخام تابستون 6درس بخونم
1سیستم عامل : پارسه
2شبکه : پارسه
3پایگاه داده : مقسمی
4 گسسته : پوران پژوهش
5الگوریتم :پوران پژوهش
6ساختمان داده : مقسمی

بقیه درسها را تا آخر ابان میخونم بقیه هم جمع بندی
شما ها چه کتابهایی میخونین؟
البته زبان هر شب هرچی دستم باشه میخونم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام

هر چند خودم توی کنکور ارشد موفق نشدم ولی تجربه های به نسبت خوبی دارم
پیشنهاد به کسانی که برای ارشد آی تی خودشون رو آماده میکنن :

درسهایی مثل گسسته , طراحی , شبکه , سیستم عامل و معماری درسهایی هستند که نسبت به بقیه وقت بیشتری میطلبند .. پیشنهاد میکنم این درسها رو زودتر شروع کنید و اینکه سعی کنید علاوه بر یک برنامه ریزی کلی , یک ماه یک ماه برای خودتون برنامه ریزی دقیق داشته باشین و در هر شرایطی اون برنامه رو لغو نکنین

تنبلی رو بزارین کنار و هیچ وقت کار امروز رو به فردا نزارین که این یعنی شکست شما
راه زیاد هست و مشکلات زیادی ممکنه براتون توی این چند ماه رخ بده .. در هر صورت خودتون رو برای هر شرایطی آماده کنید و این باور رو توی خودتو بوجود بیارین که قبول شدگان کسانی هستند که با عشق درس خوندن و پشتکار زیادی داشتند

از من باشه همین الانش هم دیره .. پس از همین لحظه شروع کنید

با آرزوی موفقیت برای تک تکتون
سوالی داشتین تا اونجا که بتونم کمکتون میکنم :smile:

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اواخر مرداد ميتونم شروع كنم...الان درگير پايان نامه م هستم...:w05:

dzzv_13

مدیر تالار
مرسی. اما هیچم دیر نیست ! شما خودتون دیگه شرکت نمیکنین؟؟

این واژه "دیر نیست" رو کنار بزارین .. چون باعث میشه تنبل بودنتون بیشتر بشه
برا کسی که میخواد کنکور امسال قبول بشه از کوچکترین وقت باید استفاده کنه برای یادگیری
کسانی ارشد قبول میشن که عاشق درس باشن .. و عاشق برای دیدن دوست هر لحظه روز شماری میکند و نباید بهش بگی الان زوده برای دیدن معشوق و خودش هم چنین تصوری رو نخواهد داشت :redface: (البته نه اینکه بدون برنامه ریزی و راهی مشخص پیش بره)

شما الان که شروع کنید با روزی ده ساعت که نمیتونین پیش برین .. مثلا با روزی سه ساعت شروع میکنید و آروم آروم زمان رو بیشتر میکنید و از اول مهر با جدیت و پشتکار بیشتر باید پیش رفت (یعنی از مهر تا میتونید برنامه های دیگتون رو کنسل کنید)

من هنوز تصمیم برای شرکت کردن ندارم .. چون الان سربازم ترجیح میدم سربازیم تموم بشه و اگر سال دیگه وقت داشتم و خواستم ادامه تحصیل بدم شرکت میکنم :smile:

hooman_hooman

عضو جدید
این واژه "دیر نیست" رو کنار بزارین .. چون باعث میشه تنبل بودنتون بیشتر بشه
برا کسی که میخواد کنکور امسال قبول بشه از کوچکترین وقت باید استفاده کنه برای یادگیری
کسانی ارشد قبول میشن که عاشق درس باشن .. و عاشق برای دیدن دوست هر لحظه روز شماری میکند و نباید بهش بگی الان زوده برای دیدن معشوق و خودش هم چنین تصوری رو نخواهد داشت :redface: (البته نه اینکه بدون برنامه ریزی و راهی مشخص پیش بره)

شما الان که شروع کنید با روزی ده ساعت که نمیتونین پیش برین .. مثلا با روزی سه ساعت شروع میکنید و آروم آروم زمان رو بیشتر میکنید و از اول مهر با جدیت و پشتکار بیشتر باید پیش رفت (یعنی از مهر تا میتونید برنامه های دیگتون رو کنسل کنید)

من هنوز تصمیم برای شرکت کردن ندارم .. چون الان سربازم ترجیح میدم سربازیم تموم بشه و اگر سال دیگه وقت داشتم و خواستم ادامه تحصیل بدم شرکت میکنم :smile:
چقدر قشنگ معرفی کردید درس خوندنا (عاشق) شما جمعه که برید معلوم نیست کی دوباره بیای؟ دلمون هواتونا میکنه
ولی بچه ها باید کنکورا جدی بگیریم وگر نه قبول نمیشیم

shima30

عضو جدید
سلام بچه های عزیز منم هستم ولی خیلی مشکل تو حل مساله های شبکه دارم.رشته ام کامپیوتربوده بامامساله کارنکردن.

dzzv_13

مدیر تالار
سلام بچه های عزیز منم هستم ولی خیلی مشکل تو حل مساله های شبکه دارم.رشته ام کامپیوتربوده بامامساله کارنکردن.

پیشنهادم این هست کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت .. انتشارات پارسه رو مطالعه بفرمایید (با رویکرد حل مسئله هست)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دوستانی که میخوان کنکور 92 شرکت کنن و قبول بشن توجه کنن که باید خیلی تلاش کنن چون ظزفیت کمه و تازه این رشته شناور هم هست.از مهر دیگه باید استارت بزنین جالا مگه کسی سال دومش باشه و به هرحال آشناتر باشه اونم یکمی دیرتر.

مسافرکوچولو

عضو جدید
درود برشما نخبگان

دوستان برای دو درس هوش مصنوعی و مهندسی نرم افزار نیازشدید به راهنمایی دارم!

موندم بشینم کتاب راسل(ترجمه دانشگاه مشهد)+کتاب پرسمن(سالخورده(ویرایش هفتم )یا (جلداول هاشمی طبا))بزارم جلوم واین پنج ماه بخونم!!

باتوجه به اینکه خیلی حجیم هستن!!

یااینکه ازکتب درس وتست مثل کتاب مهندسی نرم افزا وهوش مصنوعی ر(سپاهان)یاانتشارات بهتری که میدونید استفاده کنم!!!!!

خیلی ازبچه ها تومصاحبه گفتن هوش مصنوعی(پوران پژوهش)ومهندسی نرم(سپاهان)نظرتون چیه!!!

ممنون میشم اگرسریعاکتاب مناسب رو معرفی کنید!

موفق وسربلندباشید

nastaran_IT

عضو جدید
من سال قبل هوش پوران روخوندم و جاهایی که متوجه نشدم رو از راسل نگاه کردم خوب بود 44.44 درصد زدم تو کنکور . امسال میخوام کنارشون مقسمی شو هم بخونم اما اگه وقت نداری پوران خوبه یه سری فصل رو باید از راسل بخونی که بهت میگم آخه کتابش الان پیشم نیست. پارسه شو دارم اما چون گفتن خوب نیس نخوندم البته من برا 90 شو داشتم

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من هوش پورانو خوندم و 50 درصد زدم

بالا