regression، Performance و training state در شبکه عصبی (درخواست راهنمایی)

masood85

عضو
با سلام
با استفاده از تولباکس شبکه عصبی مطلب شبکه مورد نظرم را به دست آوردم، در تولباکس نمودارهای Performance ، regression و training state را می توان با کلیک بر گزینه های مربوطه مشخص کرد. ولی نمی توانم آنها را save کنم (چنین گزینه ای نیست) و در پایانامه ام از آنها استفاده کنم. آیا راهی دارد که بتوان آنها را با کیفیت به گونه ای save کرد؟ خودم از print script صفحه کلید استفاده کردم ولی کیفیتش پایین می آید.
لطفا راهنمایی کنید.

masood85

عضو
خواهشا یکی به داد ما برسه و کمک کنه، هرکاری می کنم نمی تونم منحنی هارو ذخیره کنم

masood85

عضو
سلام
لطفا مدیران تایپیک و دوستانی که در این زمینه کار کرده اند کمک کنید این مشکل ما هم حل بشه
ممنون

masood85

عضو
با سلام
با استفاده از تولباکس شبکه عصبی مطلب شبکه مورد نظرم را به دست آوردم، در تولباکس نمودارهای Performance ، regression و training state را می توان با کلیک بر گزینه های مربوطه مشخص کرد. ولی نمی توانم آنها را save کنم (چنین گزینه ای نیست) و در پایانامه ام از آنها استفاده کنم. آیا راهی دارد که بتوان آنها را با کیفیت به گونه ای save کرد؟ خودم از print script صفحه کلید استفاده کردم ولی کیفیتش پایین می آید.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام
واقعا هیچکی بلد نیست که کمک کنه. یکی به داد ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برسه

evil2

عضو جدید
سلام
واقعا هیچکی بلد نیست که کمک کنه. یکی به داد ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برسه

پسوند عکسی که ذخیره میکنی رو تغییر بده، از اونی که کیفیش بهتره استفاده کن!
معمولا پسوندهای PNG و BMP کیفیت بالاتری دارن.

mobin_hgh

عضو جدید
Snipping tool in win7

Snipping tool in win7

پسوند عکسی که ذخیره میکنی رو تغییر بده، از اونی که کیفیش بهتره استفاده کن!
معمولا پسوندهای PNG و BMP کیفیت بالاتری دارن.

سلام. من نمی دونم مشکلتون حل شده یا نه. اما من برای کار خودم از ابزار snipping tool در ویندوز 7 استفاده می کنم که هر بخش از صفحه رو که بخوام با کیفیت خوب مثل jpeg برش میده و ذخیره می کنه