مرجع نمونه سئوالات و كتب ناياب و حل تمرين ها

fanavari-it

عضو جدید
با سلام
من به همراه چند تن از دوستان علاقه مند به IT حدود دو هفته اي است كه سايتي با هدف
كمك به دانشجويان دانشگاه پيام نور راه اندازي كرده ام.
انشاالله قصد داريم نمونه سئوالات تمامي رشته ها راتا يك هفته قبل از شروع امتحانات در سايت قرار دهم.فعلا هم برخي از رشته هامانند كامپيوتر و آي تي مي توانند نمونه سئولات
وحل تمرين هاي برخي از دروس مانند گسسته را از سايت دريافت كنند;)
در ضمن عزيزاني كه دانشجوي دانشگاه پيام نور - دماوند هستند مي توانند برنامه كلاس ها را هم از سايت ببينند(سايت ما زود از وبلاگ دانشگاه بالا مياد) :)
در ضمن علاقه مندان به آي تي مي توانند اخبار روزانه آي تي و مقالات بي نظير آموزشي را در سايت ببينند:cool:
- اگر حل تمرين درس خاصي مد نظرتون بود در سايتم مطرح كنيد 100% تا يك هفته بعد
مي زارمش تو سايت
- نمونه سئوالات رشته هايي كه بيشتر درخواست نمونه سئوال كنند زود تر در سايت قرار مي گيرد
- از همه كساني كه قصد همكاري با سايت دانشجويان دانشگاه پيام نور
(WWW.FANAVARI-IT.IR)
PHP:
[php]دارند دعوت مي كنم كه به من ميل بزنند من حتما بررسي مي كنم.

از عزيزاني كه از اينترنت اكسپلورر6 استفاده مي كنند درخواست دارم كه مرورگر خود را با نسخه 7 همان مرورگر يا فاير فوكس تعويض كنند تااز سايت مااستفاده بيشتري ببرند.

منتظر نظرات شما هستم
[URL="http://www.fanavari-it.ir/"][COLOR=#22229c]WWW.FANAVARI-IT.IR[/COLOR][/URL]
E-MAIL : [EMAIL="INFO@FANAVARI-IT.IR"][COLOR=#22229c]INFO@FANAVARI-IT.IR[/COLOR][/EMAIL]

L300

عضو جدید
سلام دوست عزيز خيلي عالي بود
اميدوارم موفق باشيد اگر مي شود نمونه سئوالات رياضي وفيزيك 1 و برنامه نويسي پيشرفته را هم بگذاريد

haft11

عضو
مهندسي شيمي

مهندسي شيمي

سلام

اگه امكان دسترسي به سوالات مهندسي شيمي داريد لطفا" آپلود فرمائيد
ممنون

بالا