عکس و فیلم های آموزشی صنایع غذایی

a3emoon

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا هرکسی در زمینه صنایع غذایی فیلم های آموزشی داره قرار بده.:gol:

peca

عضو جدید
من ی فیلم درمورد کارخانه سوسیس و کالباس بوفالو دارم چطور میتونم آپلودش کنم؟
ممنونم دوست عزیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من ی فیلم درمورد کارخانه سوسیس و کالباس بوفالو دارم چطور میتونم آپلودش کنم؟

تو یکی از آپلودسنتر ها مثل http://www.picofile.com یا http://www.persiangig.com و امثال این ثبت نام کن و فایلتو اونجا آپلود کن، بعدش لینکی که بهت داده میشه اینجا کپی کن... به همین سادگی، به همین خوشمزگی :)

samin72

عضو جدید
سلام راستش عکس ازسیلوی چغندر قند برادرس تکنولوژی میخاستم
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام راستش عکس ازسیلوی چغندر قند برادرس تکنولوژی میخاستم
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

سلام؛
توو ادرس بار می نویسین: www.google.com یا همین بالای مرورگر یا پایینش، کلی باکس می تونه باشه با علامت search!
بعدش توو باکس جستجو می نویسین: Sugar beet Storage یا pancar depolama یا انبار چغندر یا یک چیزی ک معنی انبار بده با ریشه چغندر!

این هم چند تا عکس نه چندان خوب از انبارها!
راستی، چغندر همه روزهای سال تولید نمی شه، پس نمیشه زیاد نگهش داشت!
گفتن حداکثر 120 روز، که میشه چاهار ماه
خود کارخونه قند هم فقط سه ماه کار می کنه، بقیه روزهای سال آف هستن! یا شاید یکم بیشتر مثلاً شیش ماه

انبار هم، بستگی داره به ظرفیت یک تولیدی! ممکنه انباری در کار نباشه، و مستقیم بعد از خرید و توزین، بیارن برای شستشو (بیشتر این کار انجام می شه)

انواع انبارها رو داریم بعضی مواقع سه تا دیوار هست، سقف هم نداره! این کار باعث تبخیر آبش می شه و قبل چروکیدگی، غلظت قند(بریکس اولیه) می ره بالا ولی فکر کنم، چروکیدگیش خوب نیست، قبل دیفوزیون موقع رنده شدن پرت زیاد می ده! چند روز بیشتر نباید این طوری بمونه فکر کنم!

بعضی وقتها، روش رو با پارچه، مشمع چیزی می پوشونن!

بعضی وقتها، هم یه سیلو هست با دمای پایین، ارتفاعش حدود 4 و نیم متری هست که این ماشین شخم زن بتونه بره تووش، خالی کنه بار رو بلافاصله بعد از برداشت و برگرده.

این هم از نزدیک که یخ زدن:

اینم کمی بی کیفیت،

بین مهر ماه تا آذرماه دپو می شه
چیز خاصی نداره که عکسش قشنگ باشه!!

ادامه چند تا عکس کمی با کیفیت::confused: بیشتر شبیه آشغالدونی هستن!!!

ظاهراً سیلو بتنی هم می سازن که توو جاهای گرم کاربرد باید داشته باشه؛ عکس سیلو بتنی = سیلو چغندر از بیرون!!!:confused:

علت بی کیفیتی عکسها، احتمالاً مربوط به ساعت دپو کردن هست، عصر یا شب که کمی خنک شده، برداشت شده و یارو رفته داخلش، تصادفاً یک عکسی انداخته !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا