ساخت برنامه با sql server ?

apadana34

عضو جدید
من یک برنامه مدیریت ارتباط با مشتری بانکی می خواستم درست کنم که تحت شبکه محلی باشه و بتونند چندکاربر
بش دسترسی داشته باشند . اما می خواستم بدانم برنامه نویسی بوسیله زبانی این کار را بکنم . می خواستم بدانم
صرفا با اس کیو ال سرور و امکاناتی که در ان داره می تونم هم ظاهر یعنی فرمهای برنامه و هم جستجو در بانک یعنی
پشت پرده برنامه ام را بسازم . اگه می شه منبعی را می شناسید که کارمو جلو بندازه و مخصوص این کار باشه تا بهم معرفی کنید

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
دوست عزیز Sql Server نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی است و Form Designer اگه منظورتون هست مانند اکسس یا حتی Oracle ندارد :gol:

apadana34

عضو جدید
نرم افزاری را نمی شناسید تا این نیاز من را رفع کنه . یک نکته که قابل ذکر است اینکه من برنامه ام می خوام تحت شبکه محلی باشه و با سه چهار کاربر که با کابل به هم شبکه شده اند
برنامه کار کنه وتحت وب نباشه .

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
نرم افزاری را نمی شناسید تا این نیاز من را رفع کنه . یک نکته که قابل ذکر است اینکه من برنامه ام می خوام تحت شبکه محلی باشه و با سه چهار کاربر که با کابل به هم شبکه شده اند
برنامه کار کنه وتحت وب نباشه .

از زبان های برنامه نویسی مانند سی شارپ، جاوا، ... میتوانید استفاده کرده و به صورت Windows Application برنامه بنویسید :gol:

apadana34

عضو جدید
من می خواستم تا انجا که می شه از زبان برنامه نویسی استفاده نکنم . بخاطر همین از نرم افزارهایی مثل اکسس یا اگر بشه sqlserver استفاده کنم