با sql 2005 مشکل دارم. راهنمایی کنید لطفا

root

عضو جدید
سلام، یه سوال sql 2005 نسخه استاندارد میتونه رو xp نصب شه. یکی میگه یکی میگه نه..
من هرچی سعی میکنم نمیشه تو صفحه ای که تو عکس میاد من فقط گزینه اخر رو دارم بقیه غیرفعاله.

untitled.JPG

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام، یه سوال sql 2005 نسخه استاندارد میتونه رو xp نصب شه. یکی میگه یکی میگه نه..
من هرچی سعی میکنم نمیشه تو صفحه ای که تو عکس میاد من فقط گزینه اخر رو دارم بقیه غیرفعاله.

مشاهده پیوست 53134
زمانی این اتفاق می افته که بخش هایی از sql server نصب شده باشه اما کامل نه و شما آن ها رو نمی بینی. به Control panel برو و تمام بخش های مرتبط با Sql رو حذف کن و سیستم رو یکبار ریست بده. باید مشکلت حل شه.

• Like
واکنش ها: root

root

عضو جدید
ممنون، یه سوال دیگه یکی از دوستانم که می خواد sql رو نصب کنه خطای زیر می ده ممنون میشم راهنمایی کنید.

minimum hardware and software

آخرین ویرایش:

root

عضو جدید
کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما خطای زیر رو میده
- SQL Server Edition Operating System Compatibility (Warning)
SQL Server Edition Operating System Compatibility

Some components of this edition of SQL Server are not supported on this operating system. For details, see 'Hardware and Software Requirements for Installing SQL Server 2005' in Microsoft SQL Server Books Online.

نسخه استاندارد میتونه رو xp نصب بشه ؟؟

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما خطای زیر رو میده
- SQL Server Edition Operating System Compatibility (Warning)
SQL Server Edition Operating System Compatibility

Some components of this edition of SQL Server are not supported on this operating system. For details, see 'Hardware and Software Requirements for Installing SQL Server 2005' in Microsoft SQL Server Books Online.

نسخه استاندارد میتونه رو xp نصب بشه ؟؟

بله میشه نصبش کرد. این پیام میگه که شما حداقل نیازهای سخت افزاری رو ندارید :D